Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Matiz :) (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/21064-matiz.html)

wolu 10-01-07 22:58

Re: Matiz :)
 
Quote:

Originally Posted by mih21 (Post 496924)
Ce parere aveti ?
O sa pun si poze din int.

O intrebare: Unde gasesc niste prelungiri de plastic/cauciuc (negre) pentru bari si praguri lat? k am mai vaz la masini..

sal..cum ai reusit sa iti faci asa geamurile?? cat te-a costat...si ti-o trebuit ceva de la RER...????

mih21 11-02-07 14:23

Re: Matiz :)
 
4 Attachment(s)
Skimbare la fatza...:)
La bara si la stalpii de la usi

tavisor 11-02-07 21:15

Re: Matiz :)
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by mih21 (Post 743619)
Skimbare la fatza...:)
La bara si la stalpii de la usi

nu-ti trebuie o bara fata modificata la 2,5 mil ultimul pret

mih21 11-02-07 22:25

Re: Matiz :)
 
Salut, sincer nu mai cumpar nici un kit pentru ea, nu am sa o mai tin f mult...si or sa fie bani aruncati. ;) ms oricum

mih21 12-02-07 00:52

Re: Matiz :)
 
2 Attachment(s)
alte poze.........

emy09 13-02-07 21:11

Re: Matiz :)
 
6 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by mih21 (Post 496924)
Ce parere aveti ?
O sa pun si poze din int.

O intrebare: Unde gasesc niste prelungiri de plastic/cauciuc (negre) pentru bari si praguri lat? k am mai vaz la masini..

ceva in ganu asta?

mih21 14-02-07 15:43

Re: Matiz :)
 
Quote:

Originally Posted by emy09 (Post 748222)
ceva in ganu asta?

Nu mai bine iti faci un topic si-ti pui pozele acolo?

M|cutz^ 09-03-07 10:57

Re: Matiz :)
 
Ba arata super tare.....shi matizul e mashina :)))

mih21 11-03-07 14:33

Re: Matiz :)
 
Matizul meu a fost vandut, deci acest topic ramane ca o amintire :)). Masina care trebuie sa vina o sa fie un Opel Astra GTC 2007 Facelift si o sa faceti cunostinta cu ea in sectiunea opel. Pana atunci numai bine.


All times are GMT +2. The time now is 14:53.

- Copyright 2026 4Tuning