![]() |
Re: Matiz :)
Quote:
|
Re: Matiz :)
4 Attachment(s)
Skimbare la fatza...:)
La bara si la stalpii de la usi |
Re: Matiz :)
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Matiz :)
Salut, sincer nu mai cumpar nici un kit pentru ea, nu am sa o mai tin f mult...si or sa fie bani aruncati. ;) ms oricum
|
Re: Matiz :)
2 Attachment(s)
alte poze.........
|
Re: Matiz :)
6 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Matiz :)
Quote:
|
Re: Matiz :)
Ba arata super tare.....shi matizul e mashina :)))
|
Re: Matiz :)
Matizul meu a fost vandut, deci acest topic ramane ca o amintire :)). Masina care trebuie sa vina o sa fie un Opel Astra GTC 2007 Facelift si o sa faceti cunostinta cu ea in sectiunea opel. Pana atunci numai bine.
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:53. |
- Copyright 2026 4Tuning