Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata! (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/20907-alege-frumoasa-masina-cluj-tunata.html)

RA_2fast4u 26-07-06 19:22

Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
 
a da si daca tot veni vorba sa nu uitam de masinile facute de smoke.... :rolleyes2

smoke 26-07-06 19:33

Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
 
Quote:

Originally Posted by CJ-01-WOB
:D smoku e cu tupeu in el :D! .. sapoi cu pul fara pul .. asta nu reprezinta mare lucru

adevarat.. apoi.. e fun.. ca se pare ca e multa lume plicti tare.. ca noi.. care tot face ''mirc'' pe forum.. :))

Cali...nV6 26-07-06 19:51

Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
 
ce poll de-a polla

CJ-01-WOB 26-07-06 19:56

Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
 
E:D
stai sa se gata asta si .. pe urma .. sa se faca unu calumea :)))))

ZanDer 27-07-06 01:26

Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
 
Quote:

Originally Posted by alexufo
bravo caline,bmw-LXL care e mai mult decat elegant si agresiv in acelasi timp si sa nu uitam mercedesul 190 evo 1

DACA TOT VORBIM DE MASINI TUNATE SI FACETI DEPARTAJARI SA LUATI IN CALCUL SI MODIFICARILE LA MOTOR CARE NU CONSTAU IN ...UN FILTRU DE AER SAU UN CAPAC VOPSIT


SI DACA VORBIM TOT DE ASTEA VOTATI MASINI CARE AU MACAR PESTE 150 DE CAI .


P.S. DEPINDE DIN CE PUNCT DE VEDERE ALEGETI ,DOAR EXTERIORUL SAU ANSAMBLU

si de ce ma rog trebe sa aiba o masjina peste 150 de cai ca sa prezinte ? sau un fiat 500 nu poate intra in discutzie ca nu are peste 150 de cai ? sau un matiz ? sau ETC

smoke 27-07-06 09:59

Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
 
era vb de best car , Zander.. din Cj, deci.. ar trebui sa aiba meniul .. destul de complet.. acu... fiat 500, matiz.. alea ai categoria lor :)), dar in principiu.. ar trebui si ceva horsy sub capota.. ca no 150 nu e ceva enorm sincer.. si se cam scoate la bani putini cam din tot !!! ce misca!!!!

Piry 27-07-06 10:30

Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
 
nu pot sa inteleg de ce is 2 topicuri pe care se discuta acelasi lucru chiar daca una e cea mai tunata si cealalta cea mai frumoasa, topicurile au fost create prost de la inceput. INCHIS pentru moment


All times are GMT +2. The time now is 23:29.

- Copyright 2026 4Tuning