![]() |
Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
a da si daca tot veni vorba sa nu uitam de masinile facute de smoke.... :rolleyes2
|
Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
Quote:
|
Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
ce poll de-a polla
|
Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
E:D
stai sa se gata asta si .. pe urma .. sa se faca unu calumea :))))) |
Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
Quote:
|
Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
era vb de best car , Zander.. din Cj, deci.. ar trebui sa aiba meniul .. destul de complet.. acu... fiat 500, matiz.. alea ai categoria lor :)), dar in principiu.. ar trebui si ceva horsy sub capota.. ca no 150 nu e ceva enorm sincer.. si se cam scoate la bani putini cam din tot !!! ce misca!!!!
|
Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
nu pot sa inteleg de ce is 2 topicuri pe care se discuta acelasi lucru chiar daca una e cea mai tunata si cealalta cea mai frumoasa, topicurile au fost create prost de la inceput. INCHIS pentru moment
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:29. |
- Copyright 2026 4Tuning