![]() |
Re: Achizite Audi A3 & A4! Pareri!
Quote:
da...imi place a4 mai mult...insa nu sunt ink hotarat a3 sau a4 :P |
Re: Achizite Audi A3 & A4! Pareri!
clar ca buna ziua. Dar beck batman batman.
Dar pana sa se strice egr-ul se va murdari zona dimprejur ceea ce nu e deloc frumos ... Daca mai prinde si putin praf se intareste pe furtune tevi si ce mai e ... Si ca o paranteza inainte sa se strice egr-ul de obicei incepe si se rupe membrana din interior (as fi tentat sa zic ca din cauza umezelii) si scoate un sunet specific ... Un fel de flac flac flac ... Unii prefera sa il anuleze (e pe gratis) altii prefera sa il curete altii sa il schimbe ... Pe principiul ca "nemtii nu l-ai pus acolo degeaba" :) dar ai inteles tu ideea care e. |
Re: Achizite Audi A3 & A4! Pareri!
Quote:
joi trag o fuga prin bulgaria sa vad ce si cum e treaba pe acolo :) am inteles k este un targ la vratza unde sunt masini si preturi super oke :) ms mult pt raspunsuri :P |
| All times are GMT +2. The time now is 07:22. |
- Copyright 2026 4Tuning