Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Consiliere achizitie auto (https://forum.4tuning.ro/220-consiliere-achizitie-auto.html)
-   -   Achizite Audi A3 & A4! Pareri! (https://forum.4tuning.ro/220-consiliere-achizitie-auto/208006-achizite-audi-a3-and-a4-pareri.html)

roba_florin 13-09-10 21:31

Re: Achizite Audi A3 & A4! Pareri!
 
Quote:

Originally Posted by VirusicaX (Post 3650155)
Alte pareri, de parca ar mai conta. Tu zici vreau un A3 sau un A4 si lauzi A4-le ala in toate posturile pe care le dai.......Iar la final vi cu replica "[...] sa aud si alte pareri."

care este problema in a afla si parerile altora despre aceste 2 modele :-??
da...imi place a4 mai mult...insa nu sunt ink hotarat a3 sau a4 :P

Laptiucu 13-09-10 21:56

Re: Achizite Audi A3 & A4! Pareri!
 
clar ca buna ziua. Dar beck batman batman.
Dar pana sa se strice egr-ul se va murdari zona dimprejur ceea ce nu e deloc frumos ... Daca mai prinde si putin praf se intareste pe furtune tevi si ce mai e ... Si ca o paranteza inainte sa se strice egr-ul de obicei incepe si se rupe membrana din interior (as fi tentat sa zic ca din cauza umezelii) si scoate un sunet specific ... Un fel de flac flac flac ... Unii prefera sa il anuleze (e pe gratis) altii prefera sa il curete altii sa il schimbe ... Pe principiul ca "nemtii nu l-ai pus acolo degeaba" :)

dar ai inteles tu ideea care e.

roba_florin 13-09-10 22:27

Re: Achizite Audi A3 & A4! Pareri!
 
Quote:

Originally Posted by Laptiucu (Post 3656165)
clar ca buna ziua. Dar beck batman batman.
Dar pana sa se strice egr-ul se va murdari zona dimprejur ceea ce nu e deloc frumos ... Daca mai prinde si putin praf se intareste pe furtune tevi si ce mai e ... Si ca o paranteza inainte sa se strice egr-ul de obicei incepe si se rupe membrana din interior (as fi tentat sa zic ca din cauza umezelii) si scoate un sunet specific ... Un fel de flac flac flac ... Unii prefera sa il anuleze (e pe gratis) altii prefera sa il curete altii sa il schimbe ... Pe principiul ca "nemtii nu l-ai pus acolo degeaba" :)

dar ai inteles tu ideea care e.

da;) am inteles-o p'asta cu egr-ul ;) cel putin din ce se vbeste pe alte forumuri :P
joi trag o fuga prin bulgaria sa vad ce si cum e treaba pe acolo :) am inteles k este un targ la vratza unde sunt masini si preturi super oke :)



ms mult pt raspunsuri :P


All times are GMT +2. The time now is 07:22.

- Copyright 2026 4Tuning