![]() |
Re: o parere...
i'am zs ca am nevoie de o masina pentru incepatori..si a zs nicidecum bmw:)) nush ce credea ca fac cu ea:- ?? mi'a zis ca are tractiune spare si ca si la semafor "te fura" putin spatele si nu e indicata pt un incepator : - ??
Quote:
|
Re: o parere...
ia vezi ,eg6 iti place? iti plac masinile late care au 1000 de kg si 160 cp?:D
|
Re: o parere...
da...deasta are var'miu
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:52. |
- Copyright 2026 4Tuning