Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Consiliere achizitie auto (https://forum.4tuning.ro/220-consiliere-achizitie-auto.html)
-   -   o parere... (https://forum.4tuning.ro/220-consiliere-achizitie-auto/199071-parere.html)

rapgame27 06-08-10 23:12

Re: o parere...
 
i'am zs ca am nevoie de o masina pentru incepatori..si a zs nicidecum bmw:)) nush ce credea ca fac cu ea:- ?? mi'a zis ca are tractiune spare si ca si la semafor "te fura" putin spatele si nu e indicata pt un incepator : - ??
Quote:

Originally Posted by andi_cimpean (Post 3568682)
Dar ce vrei să faci cu ea, dacă tu ai fost sfătuit să nici nu te gāndeşti?


apache 13-08-10 13:51

Re: o parere...
 
ia vezi ,eg6 iti place? iti plac masinile late care au 1000 de kg si 160 cp?:D

rapgame27 13-08-10 14:54

Re: o parere...
 
da...deasta are var'miu
Quote:

Originally Posted by apache (Post 3583348)
ia vezi ,eg6 iti place? iti plac masinile late care au 1000 de kg si 160 cp?:D



All times are GMT +2. The time now is 00:52.

- Copyright 2026 4Tuning