![]() |
Re: Suceava 25.06.2006
ana e fata de baza oriunde o pui, asa ca eu votez pentru :D
|
Re: Suceava 25.06.2006
cica in scurt timp partea militara a aeroportului o muta la BZ.poate daca se transforma intr-unu' civil,mai avem sanse...
|
Re: Suceava 25.06.2006
Quote:
|
Re: Suceava 25.06.2006
hai sa punem mana de la mana shi facem o pista pe camp vb cu varu 21 tacsu e sef la casuneanu shi poate ne ajuta cu un asfalt mai eftin
ce prostii vb e cu mult prea scump pt buzunarele noastre |
Re: Suceava 25.06.2006
rabdare putin cu cursele pe aeroportul bacau...
sunt niste oameni prin zona pe aici care va vor da niste informatii la care nici nu visam acum ceva vreme... oare curse? oare in bacau? oare nu-i doar un zvon? ;) putina rabdare doar.... |
Re: Suceava 25.06.2006
Nu va mai certatzi mai.Lasa ca mi-am luat semafor si pana data viitoare mai adaug si niste caiutzi neofciali :twisted: :twisted: ,ca sa poata pleca si cu 100 m inainte si tot ii rup popoul :twisted: :twisted:
|
Re: Suceava 25.06.2006
Quote:
:D pai sa aduci semaforul :D |
Re: Suceava 25.06.2006
Eu aduc cronometrul ala... de sus :)
|
Re: Suceava 25.06.2006
rugati-va sa nu ploua in iulie - inceputul lui august
|
Re: Suceava 25.06.2006
Quote:
:shock: Eu ma mai rog sa traga si astia de la cybernet putin de ei ... ca am ceva treaba dupa ... si dupa .... :D :D :D :twisted: |
Re: Suceava 25.06.2006
asta e ceea ce cred eu ???
daca da ....yupiii |
Re: Suceava 25.06.2006
Quote:
|
Re: Suceava 25.06.2006
s-a miscat prea repede pt noi astia, de aia :D:D:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:21. |
- Copyright 2026 4Tuning