Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bacau (https://forum.4tuning.ro/80-bacau.html)
-   -   Suceava 25.06.2006 (https://forum.4tuning.ro/80-bacau/19336-suceava-25-06-2006-a.html)

aleks 30-06-06 09:20

Re: Suceava 25.06.2006
 
ana e fata de baza oriunde o pui, asa ca eu votez pentru :D

codrin44 01-07-06 18:40

Re: Suceava 25.06.2006
 
cica in scurt timp partea militara a aeroportului o muta la BZ.poate daca se transforma intr-unu' civil,mai avem sanse...

DASCALUGABRIEL 02-07-06 02:11

Re: Suceava 25.06.2006
 
Quote:

Originally Posted by codrin44
cica in scurt timp partea militara a aeroportului o muta la BZ.poate daca se transforma intr-unu' civil,mai avem sanse...

nenea la faza cu aeroportul nu vreau sa te amarasc,da aeroportul din bz e in procedura de lichidare(il desfiintzeaza,reduc cheltuielile cu intretinerea etc.)si zvonul cu mutatul lui 01975 la buzau circula de aproape un an juma!informatia asta o am de la un nea mecanic de bord de la sicriele zburatoare:twisted:

bc_04_aju 02-07-06 14:02

Re: Suceava 25.06.2006
 
hai sa punem mana de la mana shi facem o pista pe camp vb cu varu 21 tacsu e sef la casuneanu shi poate ne ajuta cu un asfalt mai eftin
ce prostii vb e cu mult prea scump pt buzunarele noastre

aleks 03-07-06 13:09

Re: Suceava 25.06.2006
 
rabdare putin cu cursele pe aeroportul bacau...
sunt niste oameni prin zona pe aici care va vor da niste informatii la care nici nu visam acum ceva vreme...
oare curse?
oare in bacau?
oare nu-i doar un zvon?
;)
putina rabdare doar....

-ZZ- 03-07-06 18:21

Re: Suceava 25.06.2006
 
Nu va mai certatzi mai.Lasa ca mi-am luat semafor si pana data viitoare mai adaug si niste caiutzi neofciali :twisted: :twisted: ,ca sa poata pleca si cu 100 m inainte si tot ii rup popoul :twisted: :twisted:

SFW 03-07-06 18:47

Re: Suceava 25.06.2006
 
Quote:

Originally Posted by -ZZ-
Nu va mai certatzi mai.Lasa ca mi-am luat semafor si pana data viitoare mai adaug si niste caiutzi neofciali :twisted: :twisted: ,ca sa poata pleca si cu 100 m inainte si tot ii rup popoul :twisted: :twisted:


:D pai sa aduci semaforul :D

Andr3i 04-07-06 00:50

Re: Suceava 25.06.2006
 
Eu aduc cronometrul ala... de sus :)

silviu_tun 04-07-06 10:05

Re: Suceava 25.06.2006
 
rugati-va sa nu ploua in iulie - inceputul lui august

SFW 04-07-06 10:32

Re: Suceava 25.06.2006
 
Quote:

Originally Posted by silviu_tun
rugati-va sa nu ploua in iulie - inceputul lui august


:shock:

Eu ma mai rog sa traga si astia de la cybernet putin de ei ... ca am ceva treaba dupa ... si dupa .... :D :D :D :twisted:

Al3xxx 04-07-06 10:34

Re: Suceava 25.06.2006
 
asta e ceea ce cred eu ???
daca da ....yupiii

Andr3i 04-07-06 11:23

Re: Suceava 25.06.2006
 
Quote:

Originally Posted by silviu_tun
rugati-va sa nu ploua in iulie - inceputul lui august

And you didn't told me... 8)

aleks 05-07-06 10:29

Re: Suceava 25.06.2006
 
s-a miscat prea repede pt noi astia, de aia :D:D:D


All times are GMT +2. The time now is 05:21.

- Copyright 2026 4Tuning