![]() |
Re: Supernova
eu ati recomand sa iti cumperi mai bine o SOLENZA si apoi stringi bani ai pus muzica si ceva genti si cam atit ca nu se merita mai mult si este destul de fiabila mai ales pt tine deci gindestete bine este mai noua si merita totusi ...............
iauo un considerare deci lasa supernova ca este mai bine legata SOLENZA !! |
| All times are GMT +2. The time now is 22:13. |
- Copyright 2026 4Tuning