Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   Rally Sprint 2010 (https://forum.4tuning.ro/195-satu/163127-rally-sprint-2010-a.html)

floryn bmw 14-02-10 19:51

Re: Rally Sprint 2010
 
io pot sa vin domnu`?nu merg tare promit:)))

szambi77 14-02-10 21:25

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by floryn bmw (Post 3086053)
io pot sa vin domnu`?nu merg tare promit:)))

Rauleeeeeeeeee !!! :lol::lol::lol:

Apropo, mersi boss de ajutor ;)

e30_lmv 16-02-10 21:20

Re: Rally Sprint 2010
 
abia astept ziua de sambata........ pacat k nu pot sa ma inscriu si io. :(( poate pe viitor o sa reusesc si io sa ma inscriu si sa o iau in fata lu' floryn........ :)) multa bafta tuturor. :)

floryn bmw 16-02-10 21:55

Re: Rally Sprint 2010
 
de ce nu te poti inskrie e30? putem sa te ajutam cu ceva?
mult succes tuturor !!!!!!!!!!!!!fara nrr pt szamby omu`ku ursu`:))

floryn bmw 16-02-10 22:00

Re: Rally Sprint 2010
 
mahhh skrie si tuu LMV nu lmv :)) sa stiu cine esty:)))) vii cu mine in dreapta pana una alta:)

szambi77 16-02-10 23:13

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by e30_lmv (Post 3093391)
abia astept ziua de sambata........ pacat k nu pot sa ma inscriu si io. :(( poate pe viitor o sa reusesc si io sa ma inscriu si sa o iau in fata lu' floryn........ :)) multa bafta tuturor. :)

Daca te putem ajuta cu ceva ...

veveve 17-02-10 08:30

Re: Rally Sprint 2010
 
Deci in concluzie..se apropie vertiginos ziua de sambata...pregatirile is in toi,concurentii nerabdatori.Din cate am inteles s-au anuntat concurenti din Cluj,Gherla,Baia Mare Oradea,deci se anunta o sambata frumoasa indiferent de ce conditii meteorologice vor fi .

e30_lmv 17-02-10 14:12

Re: Rally Sprint 2010
 
asteptam cu nerabdare ziua de sambata, speram sa si ajungem. dak nu ajungem va urez Multa Bafta. Floryn_bmw daca nu iei cupa (pe bune sau furata) fugi din tara. Sa nu pun mana buna pe tn. :)) =))

floryn bmw 17-02-10 19:40

Re: Rally Sprint 2010
 
roagate de pe akuma :))vii indreapta sa mi zici easyleft right:))))

SM-91-JDM 17-02-10 20:59

Re: Rally Sprint 2010
 
sper sa am si eu cu ce ma da,ca masina prietenilor e gata,da a mea...pe nikaieri

veveve 17-02-10 22:11

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by SM-91-JDM (Post 3096908)
sper sa am si eu cu ce ma da,ca masina prietenilor e gata,da a mea...pe nikaieri

Mai am niste piese de BMW de rezerva , un motor una alta, in 2 ore cu florin ti le punem toate pe honda , atunci sa vezi cum a mere :))

:drunk:

floryn bmw 17-02-10 22:13

Re: Rally Sprint 2010
 
:):):):):):):) mishu te facem fan bmw imd:)))

szambi77 17-02-10 22:42

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by floryn bmw (Post 3097257)
:):):):):):):) mishu te facem fan bmw imd:)))

.... sau mai bine nu :lol::lol::lol:

SM-91-JDM 18-02-10 06:41

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by floryn bmw (Post 3097257)
:):):):):):):) mishu te facem fan bmw imd:)))

Cu tot respectul pentru masinile voastre,desi stiu cat s-a lucrat la ele,dar mai bine nu,raman eu la japoneza mea:D.

szambi77 18-02-10 08:17

Re: Rally Sprint 2010
 
..... si la aceeasi cai si capacitate :lol:


All times are GMT +2. The time now is 14:08.

- Copyright 2026 4Tuning