![]() |
Re: Rally Sprint 2010
io pot sa vin domnu`?nu merg tare promit:)))
|
Re: Rally Sprint 2010
Quote:
Apropo, mersi boss de ajutor ;) |
Re: Rally Sprint 2010
abia astept ziua de sambata........ pacat k nu pot sa ma inscriu si io. :(( poate pe viitor o sa reusesc si io sa ma inscriu si sa o iau in fata lu' floryn........ :)) multa bafta tuturor. :)
|
Re: Rally Sprint 2010
de ce nu te poti inskrie e30? putem sa te ajutam cu ceva?
mult succes tuturor !!!!!!!!!!!!!fara nrr pt szamby omu`ku ursu`:)) |
Re: Rally Sprint 2010
mahhh skrie si tuu LMV nu lmv :)) sa stiu cine esty:)))) vii cu mine in dreapta pana una alta:)
|
Re: Rally Sprint 2010
Quote:
|
Re: Rally Sprint 2010
Deci in concluzie..se apropie vertiginos ziua de sambata...pregatirile is in toi,concurentii nerabdatori.Din cate am inteles s-au anuntat concurenti din Cluj,Gherla,Baia Mare Oradea,deci se anunta o sambata frumoasa indiferent de ce conditii meteorologice vor fi .
|
Re: Rally Sprint 2010
asteptam cu nerabdare ziua de sambata, speram sa si ajungem. dak nu ajungem va urez Multa Bafta. Floryn_bmw daca nu iei cupa (pe bune sau furata) fugi din tara. Sa nu pun mana buna pe tn. :)) =))
|
Re: Rally Sprint 2010
roagate de pe akuma :))vii indreapta sa mi zici easyleft right:))))
|
Re: Rally Sprint 2010
sper sa am si eu cu ce ma da,ca masina prietenilor e gata,da a mea...pe nikaieri
|
Re: Rally Sprint 2010
Quote:
:drunk: |
Re: Rally Sprint 2010
:):):):):):):) mishu te facem fan bmw imd:)))
|
Re: Rally Sprint 2010
Quote:
|
Re: Rally Sprint 2010
Quote:
|
Re: Rally Sprint 2010
..... si la aceeasi cai si capacitate :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:08. |
- Copyright 2026 4Tuning