![]() |
Re: Achizitie Saab
Daca va incalzeste cu ceva, in principiu vreau sa-l vand si eu pe al meu: 9-5 din 2001, 180.000 km, 2.3 Turbo SE 185 cp.
Daca ma hotarasc sa-l vand, o sa fie prin aprilie, cand apare cel nou, pentru ca-s din ce in ce mai pornit sa bag leasing la unul nou. |
Re: Achizitie Saab
A aparut unul break pe auto... 4650 fara taxa, cica 770 e, are motor 2.3 si 250 cp asa spune anuntul. Ideea este Ionut ca, depinde de pretul cerut de tine. Parerea mea este ca depinde de pretul pe care l vei dori pe ea. Banuiesc ca esti constient ca vei lua foarte putini bani pe ea, asa ca nu stiu daca merita sa o vinzi.
|
Re: Achizitie Saab
Sunt constient. Eu am iesit in 10.000 cu toate taxele si umblatul, in septembrie 2008, deci probabil ca pretul cerut va fi in jur de 6.000-6.500.
Edit: Cristiansen: e grosolan de redusa taxa aia:) Cu siguranta e mult mai mare. |
Re: Achizitie Saab
BTW Ionut vezi ca e un 9-3 Aero la Cluj de vanzare(neinmatriculat).. E la vreo 8-9.000 dar e ceva ciudat la el.. are exterior european si kilometraj in mile.. cred ca e adus din uk si schimbat bordul.. ca kitul exterior de us e diferit oricum.. vezi-l si pe ala.. you never know..\
L.E.: Ala din Bucuresti(9-5 Aero SW) nu are cum sa fie Euro 4.. si la Euro 3 e vreo 2000 de Euro taxa.. Oricum nu e exagerat pretul final.. |
Re: Achizitie Saab
Quote:
|
Re: Achizitie Saab
Quote:
9-3 Nu ma intereseaza momentan, pentru ca am avut si stiu cum e. 9-5-ul e euro 4 din 2003, parca. M-ar atrage 9-3 turboX, e drept, dar nu stiu ce sa zic... Quote:
|
Re: Achizitie Saab
Lasa.. you'll manage.. iti iei tu acolo 9-5 .. noi in bucuresti 9-5.. ne vedem la sibiu si vedem ce si cum :lol:.. Sa ajungem si in ziua aia :lol:
|
Re: Achizitie Saab
9.3 ul din Cluj a scazut la 7500. Daca mai scade poate ma bag.
9.5 ul negru s-a vandut:cry: |
Re: Achizitie Saab
Preturile la 9-5 incep pe la 26.000. Varianta care o vreau eu, 2.0 turbo 210 cp cu ceva dotari e pe la 33.500... sa vedem...
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:12. |
- Copyright 2026 4Tuning