![]() |
Re: Honda Civic Type R
eh da:) nici chiar ... vdm la sfarsit ce iese :D cu sigurantza ceva rau
|
Re: Honda Civic Type R
:) eh nici chiar mai are pana la subaru lui ... oricum o sa fie rea masina
|
Re: Honda Civic Type R
Quote:
Oricum, rezultat frumos. :) |
Re: Honda Civic Type R
pragul de activare al iVtec se poate modifica, avand in vedere ca este controlat electronic, cu siguranta cu ajutorul Hondata si posibil cu Unichip.
|
Re: Honda Civic Type R
2 Attachment(s)
Da, am auzit pareri foarte bune despre Hondata. Este un dealer in Polonia, care face CTR's ...
Uite aici, un Civic stock cu Hondata si un Civic cu intake, exhaust si Hondata, facute in Polonia. Au Vtec putin mai jos. Mai sunt si alte. Este si unu cu 244 CP, dar are mai multe modificari. Avem si unu cu Turbo si 600 CP :) Oricum, bafta la modificari, sunt foarte curious cum va merge cu NX si cati CP o sa aiba. |
Re: Honda Civic Type R
1 Attachment(s)
Asa arata puterea si cuplu cu nitro cu jeturi de 75 cp.
|
Re: Honda Civic Type R
foarte frumos graficul...si frumos, si curat
andrei, sa o stapanesti sanatos ;) |
Re: Honda Civic Type R
:giggle: :hug: :eyebrow:
|
Re: Honda Civic Type R
am si eu o itnrebare pentru posesorul type r-ului facut de zbuciumus.
si sper sa nu fie luata mai mult decat este , adica o intrebare. cum se face ca o asemenea masina cu modificarile suferite are dificultati in a bate un urs 325 ( w/a nos ) mie mi se pare ilogica treaba. ar trebui sa te urci peste el fara drept de apel. |
Re: Honda Civic Type R
Si cam ce urs e acela, te referi la NHT!? daca da, ia intreaba-l pe Emil ce s-a intamplat in treapta a treia cand Andrei a dat NOS ;) si mai intreaba-l si de un TypeR negru, mai stock el asa
|
Re: Honda Civic Type R
cand zici ca a dat nos la ce te referi ? a calcat-o sau a dat literalmente NOS ? :)
In fine pe 400m am auzit ca e grav ursu. ps : vedeti ? tin cu ursu :P |
Re: Honda Civic Type R
i-a dat NOS coae ce pm intelegi din i-a dat NOS, NOS in pm nu blana cox talpa sau pm altele!@!!!!! capisci?> :-P
ps : noi tinem cu vaca! |
Re: Honda Civic Type R
:lol:... da intelegi tu...
oricum, nu e kiar asa grav ursu ala, da' nici rau nu e ;) |
Re: Honda Civic Type R
Quote:
|
Re: Honda Civic Type R
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:22. |
- Copyright 2026 4Tuning