Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   golf 3 / opel astra / fiat bravo (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/140121-golf-3-opel-astra-fiat-bravo.html)

costyna 23-10-09 21:06

Re: golf 3 / opel astra / fiat bravo
 
Quote:

Originally Posted by geo_mycar (Post 2733048)
aaa vreau sa mai intreb ceva pe posesorii de golfuri ... dupa ce l am luat am observat ca la mers in marsalier se aude un sunet ciudat park freaca ceva ... nu stiu cum sa explic , pare sa se auda de la cutie. a mai avut cineva aceasta problema ? stiti cumva ce poate fii?

stai linistit.asa se aude mansarierul pt ca nu-i sincronizat.asa se aude la toate masinile:lol:

geo_mycar 27-10-09 15:28

Re: golf 3 / opel astra / fiat bravo
 
chiar asa se aude l toate?mie mi se pare enervant my ales dak merg cu viteza mai mare .... am fost la un mecanic si mi -a schimbat rulmentul din dreapta fata si mi -a mai zis sa cumpar ulei pt cutie , el credea ca nu mai am dar s-a inselat. am schimbat rulmentul care dupa mine mai mergea , nu era decat f putin uzat iar zgomotele sunt aceleasi.

geo_mycar 27-10-09 15:30

Re: golf 3 / opel astra / fiat bravo
 
mersi pt sfat costyna dar l am schimbat deja, am bagat varvoline.


All times are GMT +2. The time now is 21:11.

- Copyright 2026 4Tuning