![]() |
Re: golf 3 / opel astra / fiat bravo
Quote:
|
Re: golf 3 / opel astra / fiat bravo
chiar asa se aude l toate?mie mi se pare enervant my ales dak merg cu viteza mai mare .... am fost la un mecanic si mi -a schimbat rulmentul din dreapta fata si mi -a mai zis sa cumpar ulei pt cutie , el credea ca nu mai am dar s-a inselat. am schimbat rulmentul care dupa mine mai mergea , nu era decat f putin uzat iar zgomotele sunt aceleasi.
|
Re: golf 3 / opel astra / fiat bravo
mersi pt sfat costyna dar l am schimbat deja, am bagat varvoline.
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:11. |
- Copyright 2026 4Tuning