Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Femeile iubesc mai mult banii decat sexul? (https://forum.4tuning.ro/28-femei/139215-femeile-iubesc-banii-decat-sexul.html)

Trixi 05-09-09 11:32

Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?
 
...as adauga o singura observatie.
se intelege,ca odata nu...si se mai intimpla ca de 2 ori consecutiv sa nu....dar cind nu si nu si nu si nu,sigur ar trebui sa te gindesti ca nu este doar o suparare temporara,o oboseala.in loc sa tot incerci,misca-te mai departe,ca in mod cert doar iti pierzi timpul.

Mustang 05-09-09 12:29

Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?
 
Quote:

Originally Posted by Trixi (Post 2612892)
in loc sa tot incerci,misca-te mai departe,ca in mod cert doar iti pierzi timpul.

True.

Psycho 05-09-09 23:10

Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?
 
sa zicem ca ar fii prima data cand s-a intamplat ... dar s-au cumulat niste probleme .. pe capul ei destul de grave si o inteleg , dar dupa ce se vor rezola nu va mai avea nici o scuza .. cineva zicea ca tmpul le rezolva pe toate , si good things happen to those who wait ;)

Psycho 11-09-09 01:40

Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?
 
stiti voi ce va spuneam eu ca femeile sun curve si sunt cum sunt ..

hai sa va spun o poveste ;)

http://inlipsadealtceva.blogspot.com...i-povesti.html

Blogul imi apartine , nu este reclama , ci doar o mica povestioara ... despre ce s-a intamplat intre mine si o anumita persoana , mai degraba iubita ;)

Spor la citit ;)

DTH 11-09-09 01:59

Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?
 
Quote:

Originally Posted by Psycho (Post 2629496)
stiti voi ce va spuneam eu ca femeile sun curve si sunt cum sunt ..

hai sa va spun o poveste ;)

http://inlipsadealtceva.blogspot.com...i-povesti.html

Blogul imi apartine , nu este reclama , ci doar o mica povestioara ... despre ce s-a intamplat intre mine si o anumita persoana , mai degraba iubita ;)

Spor la citit ;)


Plictiseala m-a trimis pe al tau blog :D si am citit postul asta cap coada ...

Cel mai bun prieten al meu a patit-o aproape la fel ...( zic mai pe scurt )

Aproape un an au stat impreuna s-au simtit bine , ieseam toti impreuna adica si eu cu iubitul meu , totul bine si frumos pana cand ea s-a intalnit cu unu la semafor pe magheru :lol: 2 saptamani s-au intalnit nu stiu ce , sucuri , mers la mare impreuna , tot tacamul , iar bunul meu prieten ce facea ? Nu manca , nu bea , statea si indura ...ea ii spunea ca il iubeste mult de tot si ca nu are nimic cu" xulescu " ca e fata cuminte si ca nu il minte , si cand a sunat-o intr-o seara a raspuns nenea ala , cica da frate ? e cu mine iubita "mea" , e ocupata acuma , te rog sa nu o mai cauti ca o cauti degeaba ...
Al meu prieten a ramas socat ( logic ) , zilele urmatoare s-au certat ii spunea ea ca numai simte nimic pentru el ca pana mea draci laci , a fost la ea acasa , l-a injurat a dat in el chiar ca nu-l mai vrea ...asta ce sa faca ? ehehe au durat chestiile astea cam o saptamana jumate , pana cand fetita numai vorbea cu ( tipu de magheru ) a venit inapoi la el si vroia sa intre dinou in a noastra gasca...
"poveste" intamplata acum o luna , si bunul meu prieten este in aceeiasi stare proasta ca de pana acum ...nu prea mananca , fumeaza incontinuu , e trist si nu prea ne asculta ...vorbele noastre fiind ( sa treaca mai departe cu ambitie ca fetita aia nu merita acuma nici buna ziua sa ii dai )...cam atat :D

p.s: Daia nu am eu prietene fete :lol::lol::lol:

Psycho 11-09-09 02:45

Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?
 
stiu in ce situatie este .. eu am mai furat-o acum ceva timp dupa 10 ani cu fosta .. prietenii de aici stiu povestea .. ca si multi de altfel pentru ca suntem o familie si am spus-o in familie , dar nu ma asteptam la asa ceva ever ever ... imi zicea ca nu m-ar ierta niciodata

si eu am crezut-o orbeste pana la un punct cand ( exista si intuitie masculina ) , am simtit ca ceva nu e in regula si nu a fost fata desteapta sa ascunda .. tot pe mine ma baga la inaintare ca e din vina mea , dar ea isi dadea mailuri si vb zilnic cu omu ... dar de .. asta e ;)
viata merge inainte .. va tin la curent

morpheusmaster 11-09-09 03:00

Sincer...eu am observat ceva la fetele astea ale secolului in care traim...cel putin cele apropiate ca varsta mie...ma fetelor...sunteti atat de serioase...incat mai toate aveti prieteni (nu boyfriends) baieti. Toate sunteti baietoase...nu mai vezi frate o fata cu 10 fete...vezi 1 fata cu 3 baieti ca prieteni...si toate sunteti "eu intotdeauna mam inteles mai bine cu baietii decat cu fetele" sau chestii de genu. Eu ca baiat intotdeauna mam inteles mai bine cu baietii (caz general) dar voi fetele...nici voi intre voi nu mai aveti incredere...si toate vreti emancipare si etc...offf offf...

gresesc eu???

Quote:

Originally Posted by Psycho (Post 2629496)
stiti voi ce va spuneam eu ca femeile sun curve si sunt cum sunt ..

hai sa va spun o poveste ;)

http://inlipsadealtceva.blogspot.com...i-povesti.html

Blogul imi apartine , nu este reclama , ci doar o mica povestioara ... despre ce s-a intamplat intre mine si o anumita persoana , mai degraba iubita ;)

Spor la citit ;)

Frate am citit toata povestea ta...iti spun cu tot respectul ca ai fost cu o mare CURVA...si cu tot respectul iti spun ca ai fost cam prostut, stai linistit ca toti am fost...si eu...a mea nu a facut tocmai asa...dar a facut ea ceva...dar mie sa imi faca cum tia facut tie...stii cum??? Cat de pasnic sunt eu...si cat am fost si am indurat (nu are rost sa povestesc) dar eu o bateam de ii sunau ochii in cap!!! o bateam de nu ii mai venea frantzuzului sa intre in ea...

Inca o poveste care spune multe despre femei...

P.S. Rog un moderator sa uneasca ultimele 2 posturi

bluey 11-09-09 06:46

Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?
 
Oho Psycho si unde ziceai ca e intuitia aia masculina???
Asta sa-ti fie invatare de minte ca nu ajungi nicaieri cu increderea.
Cred ca toti am trecut prin "n-ai incredere in mine iubi??"
Data viitoare poate nu te mai culci pe o ureche si stai cu ochii in 4 sa realizezi de la inceput ce se intampla.
Cum ziceai si tu: daca e, e.

Mustang 11-09-09 07:37

Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?
 
Urat! Mai urat decat tot ce au patit multi dintre noi.
Sentimentul e de rahat. Stiu si eu pentru ca am fost un bou (la tinerete, deh 16 ani)... care a crezut-o pe prietena sa (de atunci) ca nu are nimic in comun cu un tip italian (tot era tampenia aia cu student exchange prin licee)... ca sa aflu ca, in momentul cand a aterizat in Italia, era deja combinata cu el...
Cand au venit in Bucuresti statea cu mine, da' se ferea sa fie vazuta cu mine de catre italieni si nu intelegeam de ce. Pana cand am dat peste un mail interesant (forward-at catre mine, in loc de reply catre italian) si am ramas prost de ce miere exista intre ei... Insa nu cred ca implica fotografii, exprimari de tip xxx... and stuff.
Si totusi, de bou ce-am fost... am trecut peste. L-am considerat "a fling" de 2 saptamani. Ca, ulterior, cand considerasem ca era momentul sa o fac cu ea (deh, eram pitac... aveam o alta mentalitate), mi-am luat genunchiu' in bijuterii si mi-a zis ca ea nu e pregatita (desi in primele 3 saptamani de relatie sarea pe mine sa ma "violeze" ca avea chef, iar eu "Johnny baiat simtit" refuzam).
Dupa o saptamana de la refuz, imi spune ca si-a tras-o cu altu'... si ca eu eram al cincilea ei prieten... Bineinteles ca intrebarea a sunat cam asa: "Si ti-ai tras-o cu toti, numai cu mine nu?"...

Vreo 2 luni dupa ea, am suflat si-n iaurt, si-n piftie, si-n apa luata de la frigider... m-am facut al dracu' si mi-am facut si eu cat mai multe prietene, tratandu-le pe unele mai rau decat cu curu'... pana am ajuns la 18 ani unde s-a dus dracu' tot... si n-a mai iesit nimic pana la 20, cand am dat de ultima fosta. :D

Asa ca, dear Watson, stiu cum e sentimentul... dar mi se pare o idee mai grav ce ti s-a intamplat tie...

Las' ca treci tu peste. ;)
Avem incredere in matale.

DTH 11-09-09 07:39

Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 2629556)
Sincer...eu am observat ceva la fetele astea ale secolului in care traim...cel putin cele apropiate ca varsta mie...ma fetelor...sunteti atat de serioase...incat mai toate aveti prieteni (nu boyfriends) baieti. Toate sunteti baietoase...nu mai vezi frate o fata cu 10 fete...vezi 1 fata cu 3 baieti ca prieteni...si toate sunteti "eu intotdeauna mam inteles mai bine cu baietii decat cu fetele" sau chestii de genu. Eu ca baiat intotdeauna mam inteles mai bine cu baietii (caz general) dar voi fetele...nici voi intre voi nu mai aveti incredere...si toate vreti emancipare si etc...offf offf...

gresesc eu???

Eu spre exemplu umblu cu baieti de cand ma stiu ...adica nu ma refer la boyfriends ma refer ca eram mica ( asta inainte de a intra la scoala ) si stateam in bloc la perla ...pe scara aveam mai mult baieti erau doar 2 surori in rest numai baieti ...eh cu alea stateam mai putin iar cu baietii non-stop , in generala la fel numai cu baieti , iar pe timp ce am crescut numai zic ...clar am ales baietii ...si asta nu ca sunt baietoasa dar ma inteleg de 1000de x mai bine cu o persoana de sex masculin decat cu una de sex feminin :rolleyes2

Cand am mai crescut ca orice om le-am incercat aproape pe toate , adica ma refer ca am incercat sa am si o "relatie" de prietenie cu o fata , totul bine si frumos cand cine a muscat pe cine ? tot ea pe mine ...si oricum nu am nevoie ...de cunostinte da ....pot sa fie si "neutre" :lol: joke ...nu ma intereseaza cunostintele ce sex au :-)

L.E:

Quote:

Originally Posted by Mustang (Post 2629665)
"Si ti-ai tras-o cu toti, numai cu mine nu?"...

Buna rau asta :lol::lol::lol:

Psycho 11-09-09 08:52

Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?
 
bai .. intuitia masculina a fost .. eu simtit-o din prima .. dar am vrut sa vad pana unde merge .. si nu am fost prost .. am facut pe prostul , si chiar a functionat , drept dovada a tinut-o in continuare asa , traducandu-ne pe amandoi , pe mine ca nu e nimic intre ea si ala , si pe ala ca iese cu fetele :)

multa lume mi-a zis sa o bat , dar nu am dat in nici o femeie si nici nu e momentul .
o va bate altcineva , cineva care are grija de toate ...

well .. end of the story ;)

i pup you ...

Love is BLIND

Lecca 11-09-09 09:23

Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?
 
Aiurea sa dai intr-o femeie, cel mai aiurea. STUPID. pentru ca e un singur mare adevar: femeile sunt de 3 feluri: cuminti, care si-o trag cu iubitul, curve, care si-o trag cu toti, si curvele dracului, care si-o trag cu toti numai cu tine nu :lol: poti sa nimeresti in orice postura , niciodata nu se stie, poti sa fi prins pe picior gresit si sa vrei sa lovesti, dar va zic, nu merita.
Cat despre aparitia unor amici , prieteni, posibili amanti etc, cel mai simplu e sa vorbiti direct cu ei, sa le explicati cum vor ramane fara membre si dantura daca mai intorc capul pe strada dupa femeia ta. Chiar functioneaza :lol: Din pacate nu vindeca si femeia, asa ca scapi de unu si poti da de altul... Si n-ai rezolvat nimic.
Singurul moment in care MERITA sa-ti investesti energiile in pastrarea femeii e atunci cand EL, un altul, incearca sa ti-o ia, nu cand incearca Ea sa se duca la altul, caci atunci e inutil sa te agiti.
Succes maxim tuturor! :P

P.S. pana nu inveti din greseli, pana nu ai fost carpa unei femei, abandonandu-te total in voia ei, nu esti barbat :lol: cine spune ca e barbat si n-a trecut prin asta, inseamna ca nu stie nimic si e doar un baietel caruia i se pregateste o mare surpriza: FEMEIA :lol:

MihaiS 11-09-09 11:03

Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?
 
pshyco... te inteleg PERFECT. Accelasi lucru mi s-a intamplat si mie... Faza nasoala este c "a mea" a ales unul de 28 de ani...Si la mine instinctul masculin a fost prezent dar la fe-l mi-am luat-o si eu c ce sunt gelos si bla, bla, bla... 6 luni in care am fost la pamant... 6 kg pierdute in 2 sapt... nopti nedormite si pentru ce??? ea era in oras cu ala, se distra, chefuri, excursii si eu imi plangeam de mila. Multumesc prietenilor care m-au incurajat si stiu cat de greu este. isi va da seama ea mai tarziu(dk nu si-a dat inca) ca ea pierde.
Am un sfat pentru tine. Nu stiu in ce masura o sa te ajute.
"Invata ca dupa alta tot o alta vine."

Bengy_BLS 11-09-09 14:54

Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?
 
Acum , ca vad cam ce se intampla pe aici , povesti de viata care le auzi din ce in ce mai des . etc...
Ca sa generalizez un pic fiindca de obicei sunt un om "de cuvinte putine" am sa spun urmatorul lucru :
"toate femeile sunt curve , inafara de mama si sora mea. Dar daca ma gandesc mai bine si ele sunt femei." ( Napoleon )
Generalizarea mea se refera la cazurile izolate prezentate aici , exista si fete "in regula"

V-am pupat !

morpheusmaster 11-09-09 15:13

Re: Femeile iubesc mai mult banii decat sexul?
 
Generalizarea mea se refera la cazurile izolate prezentate aici , exista si fete "in regula"

Pana la proba contrarie ;)


All times are GMT +2. The time now is 02:49.

- Copyright 2024 4Tuning