![]() |
Logan PH2
1 Attachment(s)
Ce ziceti?
|
Re: Desene
1 Attachment(s)
DODGE
|
Re: Desene
Ai facut o combinatie de culori execrabila care sta fata`n fata cu o perspectiva perfecta. Cum oare? Sa fie ceva program care`ti face conturul? Hmm grea decizie :lol::lol:.
Totusi, au disparut lupii, cheile, incendiile...e ceva. L.E: La Logan ma refeream. La Dodge...cam aceeasi treaba, rosu cu galben sa zicem, dar cand apare si verde...:|. Si incearca sa faci conturul singur, ca nu duci pe nimeni de nas :evil: |
Re: Desene
E ma distrez,modific desene,colorez..si expun ca sa vada si altii..
|
Re: Desene
Quote:
|
Re: Desene
da,dar sunt editate de mine
|
Re: Desene
Pai si brush-urile facute in PS sunt tot editate de cei care le fac.
Doar ca-s mai cu gust :lol: |
Re: Desene
6 Attachment(s)
Alte desene,culorile imi apartin
|
Re: Desene
dupa cum spuneau si mnc.risty si radu.3 aici este sectiunea freehand...aici desenezi masini cum mana libera pe foaie cu creionul...
|
Re: Desene
"culorile imi apartin" ne-am dat si noi seama :))
|
Re: Desene
posteaza desene facute cu mana ta sau lasa-ne/lasa-te
|
Ok
1 Attachment(s)
Fie,iata un Caddy!
|
Re: Desene
Are final deschis sau ii atat de lunga incat n-o incaput in pagina? :lol:
|
Re: Desene
ATAT MI-A PERMIS FOAIA!
|
Re: Desene
1 Attachment(s)
daca tot iti place sa faci vexel ai timp si rabdare de ce nu folosesti photoshop-ul ?!?!...''de ce dom'le ,de ce?''...''de lene...''
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:03. |
- Copyright 2026 4Tuning