Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Freehand - Desene de mana (https://forum.4tuning.ro/163-freehand-desene-mana.html)
-   -   Desene (https://forum.4tuning.ro/163-freehand-desene-mana/129385-desene.html)

Mihai90 02-08-09 10:46

Logan PH2
 
1 Attachment(s)
Ce ziceti?

Mihai90 02-08-09 11:17

Re: Desene
 
1 Attachment(s)
DODGE

radu.3 02-08-09 11:17

Re: Desene
 
Ai facut o combinatie de culori execrabila care sta fata`n fata cu o perspectiva perfecta. Cum oare? Sa fie ceva program care`ti face conturul? Hmm grea decizie :lol::lol:.

Totusi, au disparut lupii, cheile, incendiile...e ceva.

L.E: La Logan ma refeream. La Dodge...cam aceeasi treaba, rosu cu galben sa zicem, dar cand apare si verde...:|. Si incearca sa faci conturul singur, ca nu duci pe nimeni de nas :evil:

Mihai90 02-08-09 11:19

Re: Desene
 
E ma distrez,modific desene,colorez..si expun ca sa vada si altii..

mba 02-08-09 11:54

Re: Desene
 
Quote:

Originally Posted by Mihai90 (Post 2528608)
E ma distrez,modific desene,colorez..si expun ca sa vada si altii..

da.... doar ca nu are absolut nicio legatura cu freehand'u, este doar un fel de brush primitiv...

Mihai90 02-08-09 13:48

Re: Desene
 
da,dar sunt editate de mine

radu.3 02-08-09 14:36

Re: Desene
 
Pai si brush-urile facute in PS sunt tot editate de cei care le fac.

Doar ca-s mai cu gust :lol:

Mihai90 02-08-09 14:40

Re: Desene
 
6 Attachment(s)
Alte desene,culorile imi apartin

Yoz4speed 02-08-09 15:36

Re: Desene
 
dupa cum spuneau si mnc.risty si radu.3 aici este sectiunea freehand...aici desenezi masini cum mana libera pe foaie cu creionul...

Seb4speed 03-08-09 03:21

Re: Desene
 
"culorile imi apartin" ne-am dat si noi seama :))

ANDR31 03-08-09 07:43

Re: Desene
 
posteaza desene facute cu mana ta sau lasa-ne/lasa-te

Mihai90 26-08-09 19:21

Ok
 
1 Attachment(s)
Fie,iata un Caddy!

radu.3 26-08-09 19:45

Re: Desene
 
Are final deschis sau ii atat de lunga incat n-o incaput in pagina? :lol:

Mihai90 26-08-09 20:20

Re: Desene
 
ATAT MI-A PERMIS FOAIA!

cassyus 26-08-09 20:35

Re: Desene
 
1 Attachment(s)
daca tot iti place sa faci vexel ai timp si rabdare de ce nu folosesti photoshop-ul ?!?!...''de ce dom'le ,de ce?''...''de lene...''


All times are GMT +2. The time now is 12:03.

- Copyright 2026 4Tuning