Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Opel (https://forum.4tuning.ro/116-masina-mea-opel.html)
-   -   Astra G (https://forum.4tuning.ro/116-masina-mea-opel/11540-astra.html)

aDytZa_1989 15-08-06 08:04

Re: Astra G
 
trebui sa recunoastem ca prinde tuningul pe o Astra. felicitarii baietii ;)

Cristi-Nebunu 15-08-06 09:22

Re: Astra G
 
Super tare masina!!! Am si eu o astra G numai ca a mea este in 5 usi!!! Zimi si mie un site unde sa ma uit si eu de niste Angel Eyes!!! Mersi!!! Bafta in continuare la tuning!!!

hdc77ro 15-08-06 17:21

Re: Astra G
 
frumoasa masina. zi mi si mie de unde ai luat ceasurile cu plasma.

MadCow 15-08-06 20:12

Re: Astra G
 
farurile si plasma le-am luat de pe e-bay

Mihaitza_tdi 16-08-06 17:12

Re: Astra G
 
Frumos frumos!!!;);)


All times are GMT +2. The time now is 11:44.

- Copyright 2026 4Tuning