![]() |
Re: Astra G
trebui sa recunoastem ca prinde tuningul pe o Astra. felicitarii baietii ;)
|
Re: Astra G
Super tare masina!!! Am si eu o astra G numai ca a mea este in 5 usi!!! Zimi si mie un site unde sa ma uit si eu de niste Angel Eyes!!! Mersi!!! Bafta in continuare la tuning!!!
|
Re: Astra G
frumoasa masina. zi mi si mie de unde ai luat ceasurile cu plasma.
|
Re: Astra G
farurile si plasma le-am luat de pe e-bay
|
Re: Astra G
Frumos frumos!!!;);)
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:44. |
- Copyright 2026 4Tuning