![]() |
sincer sa fiu mi-a parut cam rau ca m-am trezit devreme sa ajung acolo si sa vad romanii claie peste gramada pe sosea. cand incepea artileria grea s-a rupt filmu ..... din pacate. mazare nu avea cum sa se implice ca nu a fost cursa in constanta. dar daca unu din organizatori era destul de inteligent ar fi vorbit la primaria mangalia cu Iorgus si cred ca s-ar fi rezolvat treaba ca doar e campanie electorala :twisted:
|
Quote:
|
Quote:
p.s. 1o% sanse sa ma insel (sa incurc masinile) |
Naspa organizare, restul a meritat toti banii :wink:
Curse la greu...peste tot - exceptie - cursele legale ---> ilegale dezorganizate :D De-acum incolo se va incepe cu grupele mari, ok??? Adik asa ar trebui k sa mai vina ceva lume...O sa spuneti k pleaca toti la sfarsit cand vin daciile...TOCMAI - raman cei cu adevarat interesati si civilizati...Un sfat...in vant...NIMIC NOU! Salutari tuturor celor cu care m-am intalnit la mare, tuturor celor care ne-au sunat, asteptat, ajutat, tuturor celor cu care ne-am simtit super... Daca uit ceva...nu garantez k-mi amintesc :lol: A, Gratzian, nu ai dat premiile (misto motor) + k 4tuning ALSO a fost dezorganizat...Nu ne-am intalnit si noi pt. tricoaie...Astept data oficiala de inmanare a lor :D |
SHA: sorry man daca te-am incurcat cu stii tu ce ... dar atunci seara (in prt) n-am stiut ca ne ducem dupa cursa la gratar in Cta. . .. in ca o data imi pare rau ...
Cand imi dai ce am la tine !? ... sau a luat-o Gabi la Craiova s-o spele ? :lol: :lol: :lol: |
Quote:
Nu m-ai incurcat...mersi de intentie :wink: |
Quote:
Nu m-ai incurcat...mersi de intentie :wink: Vb noi :wink: |
Quote:
....de fapt Bogdan u pe unde ai fost k nu te-am vazut ...d c nu te-ai bagat la concurs..?? :peace: |
CARE CURSA FRATZILOR ??? S-AU FACUT CURSE, CU ORGANIZARE BUNA, CU ETAPE SI TOT TACAMUL, CU CEREMONIE DE PREMIERE SI EU NU STIU ???
NU POT SA COMENTEZ NIMIC... NU MERITA !!!! CHIAR CA INCA 1-2 CURSE SI GATA CU LEGALELE... CAT DESPRE GHINION, GASCA NOASTRA A FOST CAMPIOANA... IN REST... M-AM INTORS ACASA CU 6 MII DE LEI... NE-A USCAT V12-LE... :evil: :evil: :evil: [/b] |
Salut,fratzilor!Bai,ce draqu,stau si citesc toate posturile si vad dezamagire mai mare ca la Timisoara :evil: :x Eu nu vreau sa fiu carcotash,dar v-am spus eu ca o sa iasa nashpa.
Hondarule,n-ai mers cu masina ta,ca asa ziceai!Cine te-a pus sa mergi cu V12 :lol: ?Sa inteleg ca nu te-ai dat?Pana la urma ai gasit cazare la agentia aia de care ti-am zis eu? SantoS,vezi ca vin si eu vineri cu Rudy,poate ne povestiti si noua in amanunte ce si cum s-a intamplat... Cat despre LR,nu le transmit decat atat:\"Oooo,ati comis-o din nou...\". Pana la urma cred ca se urmareste desfiintarea legalelor... :cry: :( |
De ce zici asa?? N-a fost dezamagire mare... Mai degraba - ne asteptam :P A fost super -mai putin cursa in sine- in rest...VINE VARAAAA :joy:
(Io nu m-am bagat k n-aveam sanse si nici chef...vechea poveste...) In rest...pe unde s-a putut...BLANAAAA!!! (cred ca am tocit podeaua sub acceleratie...maine am liber si ma uit :wink: :lol: ) Hondare, tot mai bine e cu 4 in linie, nu?? 1.6oo.ooo lei TOATA benzina :wink: |
SHA : YCE e ala f tunat, WAY nu e tunat :) . da cred ca YCE a castigat ca-si luase 1 masina distanta de la vit 1.
=== Hondarul erai in sierra? ca mi-am bagat si eu capul pe geam cu o intrebare :) |
Nu comentez nimic dar se poarta TARANIA si MITOCANISM-UL nu stiu de ce da si la Timisoara si la Constanta publicul mi-a lasat un gust amar pentru baietii nostri care au cu ce sa se prezinte la curse sincer i-mi pare rau daca nu a-ti reusit sa va dati ,dar.........pentru apaudaci Multa M*UE .Si mai este un aspect, te poti alerga linistit 4-5 masini pe o strada intunecata la marginea orasului tau fara sa te aia nimeni asa ca nu mai merita osteneala sa-mi bat capul pentru nimeni. ReSpEcT >>>>tuturor care poseda orice pe 4 roti in parcare.
|
Ati auzit Syncro, Alexx, EvilSant ETC - MUE k nu aveti masini!!! Ati vazut adik...
Florica, uiti k aici suntem chiar si participanti, nu numai \"aplaudaci\". De ce nu spui de ce si unde pleci?? Haspa mai, naspa! Nici nu-mi gasesc cuvintele :evil: |
Mah e bine de tot ce spui:
\"Inca de mic miam dorit sa o sug\" si inca ceva: \" Masinile noastre sunt pe strada nu in parcare\" Mama frate ce pot sa zic respect pentru tot ce ai facut pana acuma da daca acuma vrei sa neo dai prin gura zi clar ca trecem si peste asta!! Daca nu avem masini ce trebe sa ne iei asa la inspectie!!! Ti se pare ca posesia unei masini e un sentiment de superioritate!!! In opinia mea tu faci masina, nu masina te face pe tine si daca voi aveti \"probleme interne\" nu e nevoie sa ne f***** pe noi in gura!!! Apropo imi cer scuze ca team deranjat si realizez ca noi viermii cu pejosul nu avem ce cauta aici, nu???? Daca nu ma facut mama in masina ce sa fac, nu???? :evil: :evil: :evil: |
| All times are GMT +2. The time now is 19:11. |
- Copyright 2026 4Tuning