Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Ce traznai faceam noi cand eram mici !! (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/1094-traznai-faceam-eram-mici.html)

xht20 29-05-09 02:01

Re: Ce traznai faceam noi cand eram mici !!
 
pfff, traznai am facut multe, cea mai grava ca sa zic asa (spun ca e cea mai grava datorita bataii pe care mi-am luat-o de la mama dupa): Aveam vreo 6 ani si eram cu verisorul meu primar (tot 6 ani) la bunici la tara. Mama avea o pisica preferata, si nu mai stiu exact ce i-am facut pisicii, dar am suparat-o pe mama si stiu ca la pranz nu ne-a mai primit la masa. De nervi, am prins pisica cu varu`mio si ne-am dus cu ea la tataie in garaj (avea un ARO si doar facuse schimbul de ulei, iar uleiul vechi inca nu-l aruncase, in lasase intr-un recipient acolo), si am bagat pisica in ulei, am amestecat-o bine si am vrut sa o aruncam in fantana:)). Cand sa-i dam drumu` in fantana ne-a prins mama......BIIIIG PROBLEM. Batalia de la Rovine a fost jucarie pe langa ce am patit, stiu ca am plans o zi intreaga.

PS: a nu se intelege ca am ceva cu animalele, chiar imi plac si drept dovada am 4 caini si 3 pisici.


All times are GMT +2. The time now is 23:30.

- Copyright 2026 4Tuning