![]() |
Re: Ce vor barbatii?
Nu stiu cat conteaza la barbat asta dar daca faci 100 de lucruri sa o faci fericita si dintr-un singur motiv neinsemnat se supara ai gresit totul, si tot barbatul e cel care repara totul chiar daca nu el a gresit...
Ce vor barbatzii?? Sa nu fie certurile astea, si sa repare si ele greselile lor, si nu ma refer la masina :) |
Re: Ce vor barbatii?
......nup majoritatea asteapta sa vina fumeia sa repare si nu ma contrazicehttp://www.abestweb.com/smilies/arsespank.gif
|
Re: Ce vor barbatii?
fiecare dintre noi avem o viziune proprie asupra idealului feminin,deci parerile sunt impartite,nu exista o femeie care sa ne placa la toti (psihic si fizic)...
|
Re: Ce vor barbatii?
......da sunt care plak majoritatii :lol::lol:....
|
Re: Ce vor barbatii?
Quote:
te simti?:lol: |
Re: Ce vor barbatii?
......ma gandeam la angelina jolie.....:twisted: da aku dak mai menionat :lol::lol:....
|
Re: Ce vor barbatii?
eu vreau pe cineva cu care sa pot face intrecere ;)
https://www.youtube.com/watch?v=KCbgR...burp%20contest |
Re: Ce vor barbatii?
lol,keep dreaming boy :D
|
Re: Ce vor barbatii?
macar visele nu tzi le poate lua nimeni ... :-P :-P :-P
|
Re: Ce vor barbatii?
barbatilor le plac tarfele la nebunie dar nu k femeia lor sa fie tarfa....asa`i?
cine draq va mai intelege????????? =)) |
Re: Ce vor barbatii?
se pare ca ne-ai intzes tu destul de bine ... :) :) :)
dar noi o sa va intelegem noi pe voi vreodata ? ... neh ... slabe sanse ... |
Re: Ce vor barbatii?
Quote:
@Sasha_z noua ne trebuie o fata care sa fie tarfa cu noi, dar sa fie si diplomata, sa nu fie tarfa cu altii ca atuncea ii bai, dar asa in general poate sa fie tarfa, dar nu foarte tarfa ca o da in tarfulina, asa ca mai bine potolita ca sa fie diplomata si sa fie romantica, si sexy si sa stie ce vrem si ce vrea, si poate sa fie in anumite cazuri si tarfa....dar numai pentru noi........ 2 make a long story short.... nici noi nu stim, si si daca am sti nu exista ceea ce dorim ! |
Re: Ce vor barbatii?
loool... adica tu vrei ca prietna ta sa fie tarfa ta? numai a ta? sau uinteleg eu prost! :) pai ori e sclava ta si o iei pt sporturi extreme ori ti-e prietena in plm! nu stiu cati au dat oral la prietena lor.. parerea mea e ca la prietena nu prea merge oral si alte chestii... eu unu n-as da! pt asta exista tarfe si fete de care si-au batut joc si natura si ne batem jocsi noi!
|
Re: Ce vor barbatii?
TuningBoy esti haotic rau...ce tot zici tu acolo...k prietena nu ar trebui sa-ti faca oral sau tu nu are trbui sa-i faci ei? ambele sunt o prostie
|
Re: Ce vor barbatii?
m-ai inteles tu gresit! dupa cum vezi mai sus se spunea ca " sa fie tarfa mea... nu la toti... etc etc" ! tu ce intelegi prin tarfa? la tarfa intra si acea persoana care iti face toate ***uri corect? si uite ca eu sunt de parerea ca ***urile astea cu prietena nu au ce cauta! asta e parerea mea asa ca mi-am spuso f direct! daca tu crezi ca pritena ta merita chestiile astea n-ai decat eu la a mea nu i-as face ce as face la o tarfa daca ma intelegi ce am vrut sa spun
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:25. |
- Copyright 2026 4Tuning