![]() |
Re: Autohtona Noua vs SH Strain
Aveti dreptate cu poluarea, cand vad cate o raba din 1970 care lasa nor de fum in urma sa ma intreb cam cate masini mici puse cap la cap ar polua cat polueaza o masina de aia.:D
|
Re: Autohtona Noua vs SH Strain
Quote:
|
Re: Autohtona Noua vs SH Strain
Quote:
|
Re: Autohtona Noua vs SH Strain
Quote:
Praf în ochii fraierului de cetăţean cu drepturi unice: plăţi de taxe şi impozite. |
Re: Autohtona Noua vs SH Strain
Quote:
Culmea e ca obligatoriile catalizatoare au accelerat încălzirea globala . :lol::lol::lol: Si bineînțeles autoritățiile din toata lumea au un nou motiv sa te jupoaie de viu : pentru binele planetei :evil: |
Re: Autohtona Noua vs SH Strain
Ia si studiaza si documentarul asta: https://video.google.com/videoplay?do...0191369613647# + https://video.google.com/videoplay?do...10462407994295
Scuze de off. |
Re: Autohtona Noua vs SH Strain
Studiul ce se face in facultati = cu 0, sunt la Politehnica si tehnologia pusa la dispozitie in comparatie cu viata reala, este in urma cu ani buni, pe scurt, invatam ce nu mai foloseste, invatam ce s-a uitat demult, invatarea bazei intr-un domeniu este una si invatarea esecurilor este alta, nu-ti foloseste la nimic. Documentarul pus de a3ds arata foarte frumos, cum lumea nu mai tine cont de ,,fundatie" ci continua pe baze eronate sa-si distruga propria existanta, asta doar pentru bani, cine s-ar fi gandit in trecut, mult in trecut, cata suferinta vor aduce banii pe glob.
La fel intr-un simplu topic pe 4tuning, daca nu-s controlati, oamenii s-ar duce pana-n panzele albe, s-ar manca de vii pana sa-si dea seama defapt ,,pentru ce ?" diferinti indivizi vad lumea diferit, in mare parte, diferenta o face ca au sau nu BANI. Din punctul meu de vedere, n-ar trebuii sa existe diferite puncte de vedere intr-un adevar, competitia-i facuta sa evoluam, din pacate, in ultima vreme, evolutia pare sa fie slaba, foarte slaba, din cauza disputelor fara sens. Autohtona Noua vs SH Strain Ambele variante sunt bune, atata timp cat ai destui BANI. Nu exista avantaje si dezavantaje daca dispui de resurse, cel putin in momentul de fata. P.S compatimesc romanii care-l invinovatesc pe Basescu pentru esecurile lor in viata, mare om Basescu asta, daca-i capabil sa-i controleze viata a milioane de oameni, din nou, toata drama din cauza banilor, trist... |
Re: Autohtona Noua vs SH Strain
Quote:
|
Re: Autohtona Noua vs SH Strain
Cum ziceau băieţii ăia de la Top Gear: producerea unei maşini noi "eco"' poluează planeta mai mult decât ai polua tu dacă ai merge cu o maşină non-euro până la sfârşitul zilelor tale.
|
Re: Autohtona Noua vs SH Strain
Quote:
|
Re: Autohtona Noua vs SH Strain
Quote:
Dacă am greşit, să-mi fie scuzată comparaţia, dar rămâne valabilă :lol: |
Re: Autohtona Noua vs SH Strain
Quote:
|
Re: Autohtona Noua vs SH Strain
Quote:
|
Re: Autohtona Noua vs SH Strain
|
Re: Autohtona Noua vs SH Strain
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:07. |
- Copyright 2026 4Tuning