Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Evo-Jr 13-04-10 06:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu si a bagat net....s a dus la o sala cu net :)))

87MTX 13-04-10 07:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
s.a dus cu rata...k autobuze n.au, s.a dus cu ia.ma nene .....

Lucian_GXZ 13-04-10 09:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ceva amuzant, cum ziceam si pe topicul respectivului, va atasez linkul ca sa radeti si voi, sa rad si eu si noi toti impreuna!

https://forum.4tuning.ro/482-anunturi...ml#post3273573

:lol::lol::lol::lol:

daffy duck™ 13-04-10 12:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
luci, mai luci

daffy duck™ 13-04-10 19:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
matrix undercover!!!!!

adi_stilo 13-04-10 22:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by 87MTX (Post 3273175)
gata, a ajuns netu la tine? F frumos

Quote:

Originally Posted by babone (Post 3273284)
yeeee si-a bagat cartof net,vineri bem :))

bem sambata in club, da' nu pe banii mei

Quote:

Originally Posted by Evo-Jr (Post 3273295)
nu si a bagat net....s a dus la o sala cu net :)))

Quote:

Originally Posted by 87MTX (Post 3273356)
s.a dus cu rata...k autobuze n.au, s.a dus cu ia.ma nene .....

invidiosilor.....io nu dau bani pe net, ii bag in masina! :P

Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3275072)
matrix undercover!!!!!

deci trebuie sa isi puna 1.4 tdi si colant si e identica :lol::lol:

adi_stilo 13-04-10 22:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si am si altceva mai bun de facut, decat sa stau pe net....cum ar fii sa lucrez ( pentru matrix si evo ;) ) si predau lectii sexuale, lectii de agatat femei ( pentru matrix)

pentru cei interesati, astept pe 0767 736 2** ( matrix te astept)

87MTX 14-04-10 04:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by adi_stilo (Post 3275920)
si am si altceva mai bun de facut, decat sa stau pe net....cum ar fii sa lucrez ( pentru matrix si evo ;) ) si predau lectii sexuale, lectii de agatat femei ( pentru matrix)

pentru cei interesati, astept pe 0767 736 2** ( matrix te astept)

vin cu cea mai mare placere sa vad ce a invatat elevul meu

87MTX 14-04-10 04:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3275072)
matrix undercover!!!!!


mda...frumos.. :x c2r2.. Off.. Viata-i greu...

alexu_bad_boy 14-04-10 10:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Fratilor am trait sa o vad si p-asta. Cartof a intrat pe un forum.

Lucian_GXZ 14-04-10 10:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
omu cat traieste, evolueaza! :)

alexu_bad_boy 14-04-10 11:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3276823)
omu cat traieste, evolueaza! :)

buna asta.....oricum sunt mandru de domnul cartof ca totusi a intrat si el pe 4tuning. ca el tipa tare si mandru ca nu intra pe forumuri sau chesti de genu asta...el era doar pe mess

adi_stilo 15-04-10 20:07

asta era la over la voi acolo.aici intru cu cea mai mare placere .intelegi alex?

luciane ti cu ursu?

care se anunta pt sambata la o bauta........ ?

87MTX 15-04-10 20:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce vrajitor e cartof asta =))

adi_stilo 15-04-10 20:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
de ce ma mtx?


All times are GMT +2. The time now is 12:20.

- Copyright 2026 4Tuning