![]() |
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
ma baieti se mai desfasora campu ala de drift la ug 2??
|
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
da ma ;) insa trebuie sa faci 50 de flotari ca sa poti juca ;)
|
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
Quote:
|
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
Quote:
|
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
Azi se fac listele/grupele tot...Pana deseara la ora 22:00 va mai puteti inscrie... Bafta
|
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
Sau sa renuntati ca in cazul meu :lol:
|
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
Campionat de drift duminica, 28.06.2009.
Vor fi 3 grupe mari: 1.Rwd-tractiune spate (stadium drift 2) 2.Awd-4x4 (stadium drift 2) 3.Fwd-tractiune fata. (parkade drift 6) Reguli: 1. Un jucator poate sa se inscrie la mai multe grupe. 2. Inscrierea se face printr-un post unde va scrieti numele cu care participati, unde vreti sa participati si cu ce masina/masini. 3. Vor fi 10 laps (stadium drift 2), 5 laps (parkade drift6) si 3 jocuri, care castiga 2 din 3 merge mai departe. 4. Coliziunea este interzisa pe toate traseele, de asemenea prin aceasta metoda se va elimina si folosirea observatorilor. 5. Daca incepeti tura si unul dintre voi iese, acea tura este castigata de cel care a ramas, fara scuze si motive. 6.Sistemul va fi unul piramidal , finala urmand sa scoata castigatorul la fiecare grupa , mai apoi se vor da cei 3 intre ei sa vedem cine este cel mai bun .Si va mai fi inca o finala intre cei 2 care au scos cel mai mare scor. (regulament facut de: norbi_bidi, david_tl si mm11ajj) Inscrisi pana acum: 1.Eu, Bidi25 (norbi_bidi): Awd: Subaru Impreza 2.MM11AJJ rwd: mazda rx8 awd:mitsubishi lancer 3. RDC (RDCenemy) fwd: Golf 4 4. L4ur rwd: Pontiac GTO awd: Subaru Impreza 5.Iuly (IuLyKuTzA) AWD : Subaru Impreza RWD: Toyota Supra 6.DvD (david tl) Awd: Subaru Impreza 7.None awd: mitsubishi lancer 8.Seb4speed: awd: mitsubishi lancer fwd: golf 4 9. Promo (aerosoll) awd: Mitsubishi Evo fwd: Golf 4 10.green_e30: awd: Mitsubishi Eclipse 11. Ingerasul99: awd: Mitsubishi Eclipse 12. Xenon awd: Mitsubishi Lancer 13. Vlad_BMW rwd: Nissan 200sx awd: Mitsubishi Lancer 14.rzw (Tweety_rzw) AWD:Subaru Impreza RWD:Mazda RX8 15. Ripp fwd: Audi tt Nu uitati... pana deseara la ora 22:00 va mai puteti inscrie... Care doriti modificari in lista sa spuneti pana maine la ora 20:00. |
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
La ce ora e? :D si Audi TT e awd
|
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
Imi pare rau dar am facut grupele (cu ajutorul mamei mele pentru a nu fi probleme). Ati avut destul timp sa va decideti.
V-am scris pe toti pe foi si le-am pus intr-o basca de unde mama a tras tot cate 2: AWD Gr. 1: seb4speed vs. promo Gr. 2: ingerasul99 vs. rzw Gr. 3: MM11AJJ vs. L4ur Gr. 4: Xenon vs. None Gr. 5: Green_e30 vs. DvD Gr. 6: Iuly vs. Bidi25 Gr. 7: Vlad_BMW vs. Ripp RWD Gr. 1: rzw vs. l4ur Gr. 2: Vlad_BMW vs. Iuly Gr. 3: MM11AJJ vs. X (tu vei trece direct in celelalte finale pentru ca tu ai ramas singur la trageri) FWD Gr. 1: Promo vs. seb4speed Gr. 2: Rdc vs. X (tu vei trece direct in celelalte finale pentru ca tu ai ramas singur la trageri) REGULA JOCULUI: 1. Sa nu uitati sa puneti colision OFF 2. Fiecare isi contacteaza partenerul si veti putea jucam oricand (doar DUMINICA), dar pana la ora 21:00 sa am rezultatele. 3. Castigatorul va scrie scorul (2-1 pentru mine, 3-0 pentru mine). Va rog mult sa nu aud comentarii dupa sau cearta. 4. Daca partenerul nu apare/nu vrea sa joaca/ nu poate sa joaca veti trece in urmatoare runda, dar sa spuneti asta! 5. Jocul va fi piramidal. Cealalta "pardida" va fi duminica viitoare. Daca observati greseli in lista sau aveti nemultumiri scrieti tot.... |
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
Ce note ai ma la romana ?!? nu e nimic ne-nregula d.p.m.d.v. ;)
|
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
3 Attachment(s)
Putin lucru pentru voi :-P ca sa fie un campionat cat mai bun.
Prima imagine este grupa AWD A doua imagine este grupa RWD A treia imagine este grupa FWD Succes tuturor! |
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
La mine trebuia None cu majuscule :evil: NONE :-) deja am început antrenamentele ptr. campionat :evil:
|
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
Bine... Nu pot retine la toti cum sa va scriu numele... Asta nu cred ca conteaza :P
Sper ca va place "organizarea" si regurile... |
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
ce ghinion pot sa am :D 2 jocuri cu seb
|
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
Quote:
|
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
lol... 3 oameni la FWD :)) si mai iau si Free Ticket in prima cursa :D
Deci daca inving in meciul cu castigatorul dintre ceilalti doi particip direct la finala cu ceilalti castigatori. :D Oricum ai muncit. Data viitoare iti sugerez Microsoft Excel pentru structurile arborescente ;) E muuult mai simplu decat sa le desenezi. |
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
Stiu ca e mai simplu si mai "rapid"... Dar am avut chef de "pictat" azi :D...
Si imi pare rau ca ai picat asa... Dar asa s-au tras biletelele... Data viitoare poate va fi mai bine :P |
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
Quote:
|
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
Quote:
|
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
1 Attachment(s)
In minte mea lucrurile sunt deja foarte clare ;)
|
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
Cred ca uiti ca sub tine sunt eu ;)... Deci poate treci maine dar saptamana viitoare, duminica nu mai scapi ;)
Daca la mm11ajj ii merge bine masina (daca si-a facut masina) finala va fi intre mine si el sau intre el si DvD... Ramane de vazut, fiecare mai are o zi proasta :lol: |
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
Ah.. deci sa inteleg ca saptamana asta nu se joaca decat primul meci? Deci eu practic nu joc decat saptamana viitoare cu castigatorul de maine. Sau pot juca si meciul cu el daca el e deacord?
|
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
La voi cum grupa e formata doar din 3 jucatori totul va fi maine... Te intelegi cu el (castigator) si dupa ora 21 cand afisez toate rezultatele puteti juca ;)... Dar sa anuntati rezultatul maine... La rwd nu e asa, doar la voi (fwd)
|
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
Sä mä anunte si pe mine cineva vä rog când e rândul meu :lol: cä nu prea am înteles :-) postati pe forum cu o zii înainte pls :D
|
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
Quote:
|
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
Eu joc cu seb si el a zis ca e plecat din localitate si ca o sa jucam pe la 8:30 si avem de facut vreo 6 curse ( si la fwd si la awd ) si s-ar putea sa ne intarziem peste 9 . Iar saptamana viitoare ,in caz ca ma calific , nu o sa pot sa joc decat daca vine varamiu cu laptopu la tara . Daca cel care trebuie sa joace cu mine nu ma poate contacta il calificati mai departe .
|
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
din fericire sunt in localitate dar vom juca tot pe la 7:30-8:00 asa ...
|
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
Nu e problema daca intarziati dupa 9... Dar nu cu mult... :D
|
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
ok voi tine cont ... multumesc pt "invoire" domnule profesor ::D
|
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
hai ca vad ca sunteti pusi pe fapte mari...
Deja mie incepe sa imi para rau ca nu pot sa joc :| |
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
Lasa ma macar asa nu te bate nimeni si ramai cu demnitatea ;) :lol:
|
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
keep dreaming,ma baietel :P
|
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
cei care joaca cu mine...add L4uR_Yo ...si stabilim ora ...
|
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
Xenon, da-mi un PM cu id-ul täu sä stabilim ora ;) am timp pânä la 7-8, cä dupä aia trebuie sä plec ...:???:
|
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
Ripp si Iuly lasatimi id-ul in PM sau id-ul meu vlad_andr3i
|
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
AWD
Gr. 6: Iuly vs. Bidi25 Rezultat: 0-3 Bidi25 merge mai departe... (asa vreau sa vad si celelalte rezultate scrise) |
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
Quote:
Quote:
|
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
am jucat doar asa... sa vedem daca ma bate odata sau nu... ;)
E corect si 2-0 :P |
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
green nu joaca....e la olanesti la statiune...tocmai ce am venit de la el...am jucat un tenis de masa si eu am plecat la o sticla de vin...el a ramas acolo amagit printre pensionari:)))
|
Re: Cine se pricepe la drifturi,la NFSU2 ??
ce bun e D v D asta ! Bate tot ! :)) Poate castigi asa pana in finala :))
Daca la ora 21 nu a intrat Seb am castigat ? Ca noi avem de jucat si pe stadium drift si pe parkade si cu RDC :) Si o sa ne intarziem. |
| All times are GMT +2. The time now is 06:33. |
- Copyright 2026 4Tuning