Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Ce vor barbatii? (https://forum.4tuning.ro/28-femei/6011-barbatii.html)

Sasha_z 27-04-07 21:06

Re: Ce vor barbatii?
 
dk va iubiti o sa rezistati....m`am referit k nu conteaza distanta in km....ci cea din suflet ;) poti sa fii departe de ea dar desi atat de aproape....:D

giubau_v8 27-04-07 21:09

Re: Ce vor barbatii?
 
si uite iar am deviat de la subiect:)
ce vor barbatii? multi multi bani sa impresioneze fitzoase care se duc la solar

dolb 27-04-07 21:10

Re: Ce vor barbatii?
 
eu am rezistat cu o fata din vaslui.. 4 ani ! si nu ne-am vazut niciodata..dar simteam iubire din partea ei! se simtea in voce :X

bodyspeed 27-04-07 21:40

Re: Ce vor barbatii?
 
Quote:

Originally Posted by Sasha_z (Post 874399)
dk va iubiti o sa rezistati....m`am referit k nu conteaza distanta in km....ci cea din suflet ;) poti sa fii departe de ea dar desi atat de aproape....:D

dap... asta asa,.. e
indiferent... cati km.. sunt..
cateodata.. parca.. se rezuma.. la o usa.. de deschis.. si o intalnesti.. pe fata de care esti indragostit si o iubesti .. si este in sufletul tau...iar tu esti in sufletul ei

Sasha_z 27-04-07 21:45

Re: Ce vor barbatii?
 
Quote:

Originally Posted by bodyspeed (Post 874448)
dap... asta asa,.. e
indiferent... cati km.. sunt..
cateodata.. parca.. se rezuma.. la o usa.. de deschis.. si o intalnesti.. pe fata de care esti indragostit si o iubesti .. si este in sufletul tau...iar tu esti in sufletul ei

ma bucur k esti de acord cu mine!!!!
si totusi ce vor barbatii???

bodyspeed 27-04-07 21:53

Re: Ce vor barbatii?
 
Quote:

Originally Posted by Sasha_z (Post 874455)
ma bucur k esti de acord cu mine!!!!
si totusi ce vor barbatii???

eu de ex.. vreau sa fie doar aceea usa de deschis.. acum.. si sa o deschid :cry:
ma intelegi :cry:

Sasha_z 27-04-07 21:58

Re: Ce vor barbatii?
 
poi si cui sa o deschizi???sau o deschizi sa vezi dk a mai aparut cineva sau ceva nou??

bodyspeed 27-04-07 21:59

Re: Ce vor barbatii?
 
Quote:

Originally Posted by bodyspeed (Post 874448)
dap... asta asa,.. e
indiferent... cati km.. sunt..
cateodata.. parca.. se rezuma.. la o usa.. de deschis.. si o intalnesti.. pe fata de care esti indragostit si o iubesti .. si este in sufletul tau...iar tu esti in sufletul ei

era vb..... de aceei km. care ne despart....
si catodata.. si parca s-ar rezuma.. la o usa de deschis.. :D
aceea usa.. :D

Sasha_z 27-04-07 22:00

Re: Ce vor barbatii?
 
aham....am inteles altceva....atunci e ok....toate se rezolva...vin si vremuri mai bune...

bodyspeed 27-04-07 22:02

Re: Ce vor barbatii?
 
Quote:

Originally Posted by Sasha_z (Post 874493)
aham....am inteles altceva....atunci e ok....toate se rezolva...vin si vremuri mai bune...

k.nui nimic.. nici eu nu.m-am exprimat... mai klar...poate.
k ...multumesc..........si klar o sa vina si vremuri mai bune....:D

tune_AKj 07-05-07 13:02

Re: Ce vor barbatii?
 
Quote:

Originally Posted by bodyspeed (Post 874492)
era vb..... de aceei km. care ne despart....
si catodata.. si parca s-ar rezuma.. la o usa de deschis.. :D
aceea usa.. :D

ce frumos....spus...dap....uneori dupa ce reusesti sa depasesti distanta, atat cea fizica cat si cea mentala, parca totul se rezuma la "usa"....respectiva....doar ca e mai greu de deschis sau ajungi sa o deschizi si nu poti face fata <bagajului emotional.....>

Mustang 07-05-07 14:25

Re: Ce vor barbatii?
 
vb prea elevat pt mine fratilor ... =))
prea-n metafore :)

deci ce vrea barbatu' ?

giubau_v8 07-05-07 15:14

Re: Ce vor barbatii?
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One (Post 888806)
vb prea elevat pt mine fratilor ... =))
prea-n metafore :)

deci ce vrea barbatu' ?


ce vrea barbatu? fiecare vrea altceva, ce-i convine lui....fiecare cu gusturile si cu visele lui...nu putem generaliza zic eu;)

Sasha_z 07-05-07 16:05

Re: Ce vor barbatii?
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One (Post 888806)
vb prea elevat pt mine fratilor ... =))
prea-n metafore :)

deci ce vrea barbatu' ?



nici un om nu seamana cu altul si fiecare are cerinte diferite ....

bodyspeed 07-05-07 21:40

Re: Ce vor barbatii?
 
Quote:

Originally Posted by tune_AKj (Post 888695)
ce frumos....spus...dap....uneori dupa ce reusesti sa depasesti distanta, atat cea fizica cat si cea mentala, parca totul se rezuma la "usa"....respectiva....doar ca e mai greu de deschis sau ajungi sa o deschizi si nu poti face fata <bagajului emotional.....>

da e mai greu.. sa deschizi.. ca de altfel.. orice usa are " yale" pana si un amarat de "maner" ..dar... daca stai mult timp pe gandire...s-ar putea..ori sa nu mai gasesti...aceea persoana... ori.altceva...asa ca ... daca nu o deschizi.. o scoti din balamale...
iar.. fata poti face... doar cu sprijinul celui/ celei din spate usi

Bea69 31-05-07 15:14

Re: Ce vor barbatii?
 
barbatul vrea exact ce vrea si femeia...sa fie iubit ptr felul lui d a fi...sa fie tratat cu respect...sa i se ceara sa respecte..sa fie ascultat..sa fie facut sa asculte...;)
..acum citeva zile am primit iara bancul ala cu ce trebuie sa ii oferi unui barbat...mancare si sex...eu zic,k demult nu am mai intilnit p nici un barbat kre sa fie multumit doar cu atat!in ultima vreme vreti cam multe,si in skimb nu vreti sa oferiti mai mult!respect ptr cei kre se gindesc altfel ;)
@body:ce facusi?ai deskis usa aia intr-un final?:-)

bodyspeed 31-05-07 21:45

Re: Ce vor barbatii?
 
nop.. din pacate nu si nici din balamale.. nu am scoso

pHlow 31-05-07 23:43

Re: Ce vor barbatii?
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One (Post 888806)
vb prea elevat pt mine fratilor ... =))
prea-n metafore :)

deci ce vrea barbatu' ?

u vrei sex :P

Mustang 01-06-07 00:00

Re: Ce vor barbatii?
 
Quote:

Originally Posted by pHlow (Post 928300)
u vrei sex :P

acum DA ! :)
NUMAI SEX =))

Sasha_z 02-06-07 18:23

Re: Ce vor barbatii?
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One (Post 928343)
acum DA ! :)
NUMAI SEX =))

stii k omu vb despre ceea ce nu are......
:peace::peace::peace: .....

Magos 02-06-07 20:29

Re: Ce vor barbatii?
 
clar...!!!!!

giubau_v8 02-06-07 20:48

Re: Ce vor barbatii?
 
eu unu vreau ca femeile sa nu ne mai ia de maimutoi :P...

Sasha_z 02-06-07 20:50

Re: Ce vor barbatii?
 
Quote:

Originally Posted by giubau_v8 (Post 930669)
eu unu vreau ca femeile sa nu ne mai ia de maimutoi :P...

si barbatii sa nu ne ia de proaste ;)

SEBASTIAN 03-06-07 10:43

Re: Ce vor barbatii?
 
Si nici invers!

aleks 03-06-07 14:36

Re: Ce vor barbatii?
 
nuuu... invers e complicaaat, nu tine, tre' sa oferi totul plus un bonus k sa primesti ceva acolo...

Boasa 03-06-07 16:25

Re: Ce vor barbatii?
 
Mai sunt si unele care vor unu frumos, cu bani, cuminte, bun la pat, fara soacra si usor de prostit!

Bea69 03-06-07 16:33

Re: Ce vor barbatii?
 
toata lumea este luat d prost/proasta daca se lasa!!!;)
eu una asa zic..k numai vina mea a fost k am fost luata peste picior..k nu e adevarat k nu simtim noi k ceva nu e in regula...doar ne place sa ne amagim cu politica asta d strucz,in speranta k trec problemele pana c ne scoatem capul din nisip....

Mustang 04-06-07 11:50

Re: Ce vor barbatii?
 
Quote:

Originally Posted by Sasha_z (Post 930519)
stii k omu vb despre ceea ce nu are......
:peace::peace::peace: .....

poi momentan duc lipsa ...
de ce sa nu recunosc ???

pheerya 04-06-07 20:27

Re: Ce vor barbatii?
 
lasa mustangule ca tu vorbesti despre ce te obsedeaza, nu despre ce nu ai...;) finutz vorbind:lol:
ce s au aprins spiretele pe aici app:))

Magos 09-06-07 13:57

Re: Ce vor barbatii?
 
stati mai... aici nu e ce vor femeile, ci ce vor barbatii...
e clar ce vor 80% din ei...
dar mai sunt si 10% homo...
si restul... oameni normali... :)) vorba cuiva ff drag mie, mai rar asa oameni, pe cale de disparitie... ;)

DASCALUGABRIEL 09-06-07 14:12

Re: Ce vor barbatii?
 
haideti sa va spun ce imi doresc eu la ora actuala-LINISTE....:!: si nimic altceva.stiu ca suna aiurea si marea majoritate o sa va intrebati -CE NAIBA VREA ASTA? E CU CAPU?:!: se pare ca da!

Magos 09-06-07 14:21

Re: Ce vor barbatii?
 
nu esti cu capul, esti doar un om epiuzat de toata agitatia fara folos din jurul lui, atata tot... ;)

orlando 09-06-07 14:22

Re: Ce vor barbatii?
 
Quote:

Originally Posted by DASCALUGABRIEL (Post 940410)
haideti sa va spun ce imi doresc eu la ora actuala-LINISTE....:!: si nimic altceva.stiu ca suna aiurea si marea majoritate o sa va intrebati -CE NAIBA VREA ASTA? E CU CAPU?:!: se pare ca da!

Asta asa este judecand dupa varsta pe care o ai(sa nu intelegi ca te fac batran)...
Am observat ca barbatii de dupa 25-30 de ani doresc sa aibe liniste alaturi de persoana iubita si siguranta zilei de maine alaturi de pers iubita.
Daca este sa ne luam dupa ce vrem noi, tineretul, numai liniste nu vrem...sangele nostru vrea sa fie agitat..sa fie tot timpu ceva nou,ceva inopinat...acu depinde si de temperamentul fiecaruia!
Majoritatea baietilor e clar ca vor sex,dar se pare ca cei care vor sex..cam duc lipsa...se spune ca iti doresti ce nu ai...eu nu dau 2 bani pe baietii astia care se dau mari macho si cand ii iei mai tare si la intrebari se pierd :lol:

Magos 09-06-07 14:25

Re: Ce vor barbatii?
 
:poke::mrhappy:si tu din care categorie faci parte, atunci??

DASCALUGABRIEL 09-06-07 14:25

Re: Ce vor barbatii?
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 940424)
nu esti cu capul, esti doar un om epiuzat de toata agitatia fara folos din jurul lui, atata tot... ;)

epuizat nu! scirbit de cum se agita anumite persoane sa parvina pe spinarea altora!

Magos 09-06-07 14:28

Re: Ce vor barbatii?
 
aah... aici intram in alta mancare de peste!
welcome to the club! ;)

orlando 09-06-07 14:32

Re: Ce vor barbatii?
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 940431)
:poke::mrhappy:si tu din care categorie faci parte, atunci??

eu sunt exceptia care intareste regula :lol:

Magos 09-06-07 14:41

Re: Ce vor barbatii?
 
:tenisclap:tenisclap:tenisclap:tenisclap:tenisclap deci faci parte din cei 10% ... :dribble:

Mustang 09-06-07 14:56

Re: Ce vor barbatii?
 
ieu fac parte din aia 80% :lol: :lol: :lol:

Sasha_z 09-06-07 15:42

Re: Ce vor barbatii?
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 940456)
:tenisclap:tenisclap:tenisclap:tenisclap:tenisclap deci faci parte din cei 10% ... :dribble:

precizeaza ...kre aia 10% ...k sunt 2 feluri ....homo ...si restu ...sa nu se inteleaga gresit :lol::lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 14:44.

- Copyright 2026 4Tuning