![]() |
Re: Ce vor barbatii?
dk va iubiti o sa rezistati....m`am referit k nu conteaza distanta in km....ci cea din suflet ;) poti sa fii departe de ea dar desi atat de aproape....:D
|
Re: Ce vor barbatii?
si uite iar am deviat de la subiect:)
ce vor barbatii? multi multi bani sa impresioneze fitzoase care se duc la solar |
Re: Ce vor barbatii?
eu am rezistat cu o fata din vaslui.. 4 ani ! si nu ne-am vazut niciodata..dar simteam iubire din partea ei! se simtea in voce :X
|
Re: Ce vor barbatii?
Quote:
indiferent... cati km.. sunt.. cateodata.. parca.. se rezuma.. la o usa.. de deschis.. si o intalnesti.. pe fata de care esti indragostit si o iubesti .. si este in sufletul tau...iar tu esti in sufletul ei |
Re: Ce vor barbatii?
Quote:
si totusi ce vor barbatii??? |
Re: Ce vor barbatii?
Quote:
ma intelegi :cry: |
Re: Ce vor barbatii?
poi si cui sa o deschizi???sau o deschizi sa vezi dk a mai aparut cineva sau ceva nou??
|
Re: Ce vor barbatii?
Quote:
si catodata.. si parca s-ar rezuma.. la o usa de deschis.. :D aceea usa.. :D |
Re: Ce vor barbatii?
aham....am inteles altceva....atunci e ok....toate se rezolva...vin si vremuri mai bune...
|
Re: Ce vor barbatii?
Quote:
k ...multumesc..........si klar o sa vina si vremuri mai bune....:D |
Re: Ce vor barbatii?
Quote:
|
Re: Ce vor barbatii?
vb prea elevat pt mine fratilor ... =))
prea-n metafore :) deci ce vrea barbatu' ? |
Re: Ce vor barbatii?
Quote:
ce vrea barbatu? fiecare vrea altceva, ce-i convine lui....fiecare cu gusturile si cu visele lui...nu putem generaliza zic eu;) |
Re: Ce vor barbatii?
Quote:
nici un om nu seamana cu altul si fiecare are cerinte diferite .... |
Re: Ce vor barbatii?
Quote:
iar.. fata poti face... doar cu sprijinul celui/ celei din spate usi |
Re: Ce vor barbatii?
barbatul vrea exact ce vrea si femeia...sa fie iubit ptr felul lui d a fi...sa fie tratat cu respect...sa i se ceara sa respecte..sa fie ascultat..sa fie facut sa asculte...;)
..acum citeva zile am primit iara bancul ala cu ce trebuie sa ii oferi unui barbat...mancare si sex...eu zic,k demult nu am mai intilnit p nici un barbat kre sa fie multumit doar cu atat!in ultima vreme vreti cam multe,si in skimb nu vreti sa oferiti mai mult!respect ptr cei kre se gindesc altfel ;) @body:ce facusi?ai deskis usa aia intr-un final?:-) |
Re: Ce vor barbatii?
nop.. din pacate nu si nici din balamale.. nu am scoso
|
Re: Ce vor barbatii?
Quote:
|
Re: Ce vor barbatii?
Quote:
NUMAI SEX =)) |
Re: Ce vor barbatii?
Quote:
:peace::peace::peace: ..... |
Re: Ce vor barbatii?
clar...!!!!!
|
Re: Ce vor barbatii?
eu unu vreau ca femeile sa nu ne mai ia de maimutoi :P...
|
Re: Ce vor barbatii?
Quote:
|
Re: Ce vor barbatii?
Si nici invers!
|
Re: Ce vor barbatii?
nuuu... invers e complicaaat, nu tine, tre' sa oferi totul plus un bonus k sa primesti ceva acolo...
|
Re: Ce vor barbatii?
Mai sunt si unele care vor unu frumos, cu bani, cuminte, bun la pat, fara soacra si usor de prostit!
|
Re: Ce vor barbatii?
toata lumea este luat d prost/proasta daca se lasa!!!;)
eu una asa zic..k numai vina mea a fost k am fost luata peste picior..k nu e adevarat k nu simtim noi k ceva nu e in regula...doar ne place sa ne amagim cu politica asta d strucz,in speranta k trec problemele pana c ne scoatem capul din nisip.... |
Re: Ce vor barbatii?
Quote:
de ce sa nu recunosc ??? |
Re: Ce vor barbatii?
lasa mustangule ca tu vorbesti despre ce te obsedeaza, nu despre ce nu ai...;) finutz vorbind:lol:
ce s au aprins spiretele pe aici app:)) |
Re: Ce vor barbatii?
stati mai... aici nu e ce vor femeile, ci ce vor barbatii...
e clar ce vor 80% din ei... dar mai sunt si 10% homo... si restul... oameni normali... :)) vorba cuiva ff drag mie, mai rar asa oameni, pe cale de disparitie... ;) |
Re: Ce vor barbatii?
haideti sa va spun ce imi doresc eu la ora actuala-LINISTE....:!: si nimic altceva.stiu ca suna aiurea si marea majoritate o sa va intrebati -CE NAIBA VREA ASTA? E CU CAPU?:!: se pare ca da!
|
Re: Ce vor barbatii?
nu esti cu capul, esti doar un om epiuzat de toata agitatia fara folos din jurul lui, atata tot... ;)
|
Re: Ce vor barbatii?
Quote:
Am observat ca barbatii de dupa 25-30 de ani doresc sa aibe liniste alaturi de persoana iubita si siguranta zilei de maine alaturi de pers iubita. Daca este sa ne luam dupa ce vrem noi, tineretul, numai liniste nu vrem...sangele nostru vrea sa fie agitat..sa fie tot timpu ceva nou,ceva inopinat...acu depinde si de temperamentul fiecaruia! Majoritatea baietilor e clar ca vor sex,dar se pare ca cei care vor sex..cam duc lipsa...se spune ca iti doresti ce nu ai...eu nu dau 2 bani pe baietii astia care se dau mari macho si cand ii iei mai tare si la intrebari se pierd :lol: |
Re: Ce vor barbatii?
:poke::mrhappy:si tu din care categorie faci parte, atunci??
|
Re: Ce vor barbatii?
Quote:
|
Re: Ce vor barbatii?
aah... aici intram in alta mancare de peste!
welcome to the club! ;) |
Re: Ce vor barbatii?
Quote:
|
Re: Ce vor barbatii?
:tenisclap:tenisclap:tenisclap:tenisclap:tenisclap deci faci parte din cei 10% ... :dribble:
|
Re: Ce vor barbatii?
ieu fac parte din aia 80% :lol: :lol: :lol:
|
Re: Ce vor barbatii?
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:44. |
- Copyright 2026 4Tuning