Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Red Line Racing Club Baia Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia/155542-red-line-racing-club-baia.html)

jonny_rapp 12-02-10 19:05

Re: Red Line Racing Club Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by cristi.mk4 (Post 3074017)
vazut pe un membru din red line ieri prin oras...si salutat ceva masina verde cu negru......

verde cu negru ii honda crx

T@m@ngo 13-02-10 11:32

Re: Red Line Racing Club Baia Mare
 
sau ii calibra .....
P.S voua va merge forumul clubului?

mihay_y 13-02-10 13:41

Re: Red Line Racing Club Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by T@m@ngo (Post 3080896)
voua va merge forumul clubului?

apare ceva cum ca ar fi virusat ceva script ... daca iti dezactivezi antivirusul o sa-ti mearga, cel putin eu am reusit sa intru cu el dezactivat.

AlexTX 13-02-10 18:52

Re: Red Line Racing Club Baia Mare
 
Salutare
Nu apare cum ca ar fi virusat, sigur e virusat. E un exploit. Serverul pe care e hostat forumul e compromis din cate se vede.

Jos in link aveti delatii de la Microsoft.
http://www.microsoft.com/security/po...tid=2147625339

Se poate intra cu firewall-ul si antivirusul oprit, dar va indreptati spre infectarea calculatorului cu sanse de 99,99%

Va salut,
Numai bine.
AXP

mihay_y 13-02-10 19:36

cu un ajutor mic al unui prieten am facut o noua signature....sper sa va placa...astept pareri pro/contra

http://i49.tinypic.com/273op.png

Quote:

Originally Posted by Mimi17 (Post 3082578)
cu un ajutor mic al unui prieten am facut o noua signature....sper sa va placa...astept pareri pro/contra

http://i49.tinypic.com/273op.png

zic eu o parere, chiar daca nu sunt in club :D ... umpic mai mare scrisul sa se vada de unde "se trag" baietii :-)

jonny_rapp 13-02-10 20:36

Re: Red Line Racing Club Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by Mimi17 (Post 3082578)
cu un ajutor mic al unui prieten am facut o noua signature....sper sa va placa...astept pareri pro/contra

http://i49.tinypic.com/273op.png

nu te supara pe mine pt ca nu vreau sa par nerecunoscator sau nesimtit, apreciez faptul ca vrei sa faci ceva pentru clubul nostru si iti multumesc, masina este frumoasa dar sincer ce ai facut tu nu are legatura cu clubul, daca vrei sa mai incercerci sa faci ceva axeazate mai mult pe culoarea rosie, bafta:D

mercedes_13jar 17-02-10 10:40

Re: Red Line Racing Club Baia Mare
 
:shock:

szambi77 17-02-10 10:52

Re: Red Line Racing Club Baia Mare
 
https://forum.4tuning.ro/195-satu/163...nt-2010-a.html

... este deja si regulament ....

Pt. informatii suplimentare : Director Concurs Seletye David (Director ACR Satu Mare) : 0744 - 792.297

Paco4golf 18-02-10 09:34

Re: Red Line Racing Club Baia Mare
 
TRX23 mai incet cu intoarcerea pe linia continua ca te sanctionez !!

trx23 18-02-10 12:44

Re: Red Line Racing Club Baia Mare
 
nu am fost eu:) tu cred ca ai ceva cu mine prin tauti ma vezi cu viteza,acum asta,a crede lumea ca eu incalc legea tot timpul:))

Dany.bilan628 19-02-10 11:09

Re: Red Line Racing Club Baia Mare
 
am scos virusul de pe forum. puteti intra iara pe www.redlineracing.site11.com

stima

T@m@ngo 19-02-10 21:30

Re: Red Line Racing Club Baia Mare
 
se multumeste frumos dany

Vialy 20-02-10 11:56

Re: Red Line Racing Club Baia Mare
 
un sfat : conteaza calitatea ci nu cantitatea !

degeaba e parcarea plina de masini stoc , toti o sa va confunde cu clientii supermarketurilor , asa ca modificati masinile , bagati bani in ele pentru a fi diferite de ale vecinilor sau clientilor din real :)

MnezO 25-02-10 18:23

Re: Red Line Racing Club Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by Vialy (Post 3105513)
un sfat : conteaza calitatea ci nu cantitatea !

degeaba e parcarea plina de masini stoc , toti o sa va confunde cu clientii supermarketurilor , asa ca modificati masinile , bagati bani in ele pentru a fi diferite de ale vecinilor sau clientilor din real :)

Oamenii sunt la inceput, asa ca nu te lua de ei pentru ca te iei de mine si nu e frrumos ! Sunt niste oameni de nota 10 am simtit pe pielea mea asta !



P.S - Multumesc Baietiilor din RedLine Pentru fotografia primita !

trx23 26-02-10 14:49

Re: Red Line Racing Club Baia Mare
 
pt toti membri redline joia viitoare intalnire foarte importanta,ceei care nu ajung fara sa dea un tel sau sa aiba un motiv serios vor fi exclusi din club.


All times are GMT +2. The time now is 20:22.

- Copyright 2026 4Tuning