Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Simulator de drag online (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/9512-simulator-drag-online.html)

Xeno 07-11-05 12:58

si pe mine ma cam fac astia...ma oftica faza aia cu breakout :cry:

Adryx 07-11-05 13:29

500 hp...Stage 3 Turbo :D. Masina e in perfecta stare si am peste 2000 $. :)

Xeno 07-11-05 13:36

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Adryx\"
500 hp...Stage 3 Turbo :D. Masina e in perfecta stare si am peste 2000 $. :)

ai bani nu gluma... eu mi-am cumparat un turometru si inca 2 piese pt motor :cry:

Zerofast 07-11-05 14:20

cum dau drumul la NOS

EvLSant0S 07-11-05 14:27

2 Attachment(s)
SUPERCHARGED !!!!!!!!!!!!!
check them pictures ! :D

ADRYX
da-mi ID de messenger sa te bag in conferinta , suntem in conferinta toti care jucam .. majoritatea din team :)

Adryx 07-11-05 14:51

YM : adryxuff

Evo007 07-11-05 15:29

VReau si yo sa intru in mr
user -=Evo007=-
Acu nu prea jtiu nimic da invat :D

EvLSant0S 07-11-05 16:46

... ce masina ai ?

mike20 07-11-05 17:03

am intrat si yo acum la joc..da` vreau si yo ceva sfaturi....santos dak vrei sa ma ajuti putin...cateva sfaturi...da`mi si mie add la id`u asta : just_cristy88

EvLSant0S 07-11-05 17:37

intreaba-l pe madskillz , e mai zeu ca mine ;)
mikey_madskilz id ym ;)
good luck

Xeno 07-11-05 18:14

am si eu o intrebare... de ce mai tot timpul la sfarsitul cursei imi zice Breakout si pierd cursa?
explicati-mi si mie ca sa nu mai gresesc :cry:

mike20 07-11-05 18:19

ms santos..am vb cu el...m`a ajutat...baiat de treaba ... :wink:

Evo007 07-11-05 20:03

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
... ce masina ai ?

Civic
DA am zis sunt incepator peste catva zile o sa fiu expert:DD

Adryx 07-11-05 20:04

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Xeno\"
am si eu o intrebare... de ce mai tot timpul la sfarsitul cursei imi zice Breakout si pierd cursa?
explicati-mi si mie ca sa nu mai gresesc :cry:

Pentru ca scoti timp mai mic decat cel dat (bracket ET-ul ala). Iti apare inainte de challenge...mai micsoreaza-l nitel, nu prea mult ca altfel pleci cu intarziere fata de celalalt. Cel mai bine, dai o liniutza si vezi timpul scos...si bagi la bracket ET ;)

EvLSant0S 07-11-05 20:09

adevarat, zice bine adryx ;)

bafta baieti ..

EvLSant0S 07-11-05 20:11

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"mike20\"
ms santos..am vb cu el...m`a ajutat...baiat de treaba ... :wink:

stiu , tocmai d`asta tzi l-am recomandat , si sry ,.. dar .. obosisem ..
deja erai al .. 9-lea , ceva gen .. care ma intreba .. si chiar nu mai puteam ,clacam ..
plus ca am dat de un prost .. care .. nu stia engleza. . si saracu vroia sa joace ..
si stateam sa-i traduc fiecare miscare ..
si etc :(
eh , 10xz 2 madskillz toata lumea e fericita ..

mike20 07-11-05 20:16

cel mai bine scrieti aici odata..tot..ce trebuie..explicatii..si gata..poate intelege lumea :wink:

Xeno 07-11-05 20:39

ok.. multumesc mult adryx

am reusit sa-mi cumpar 100 shot Nos

tip: ca sa activati sistemul apasati tasta :arrow:

Skma 07-11-05 23:34

Belea jocul :o

Adryx 07-11-05 23:37

Pentru putin, Xeno.
Iar referitor la ce zicea Mike20, sa scriem tot odata, explicatii, etc...cam greu, ca nici noi n-am luat jocul cu instructiuni de folosire...le-am descoperit pe parcurs :)

baghy83 07-11-05 23:39

e ocupat sevreul.hmmmmmmm :evil:

SpeedeR 07-11-05 23:48

mda... 'tule serveru in esapament
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Evo007 07-11-05 23:54

:D seara vad ca e ocupat cel mai mult
Apropo mam prins si yo cum se joaca si e superr
Am nitro stage 2 si ceva pe la motor un tutometru...bla..bla

LKS 08-11-05 00:11

da..e frumos...da` tre sa prinzi loc...ceea ce pt mine e mai greu...am stat juma de ora shi n`am prins nik...shi m`am lasat :D

Adryx 08-11-05 02:21

Am dat peste o problema...grava :cry: M-a pus dracu sa cumpar \"magic box\"...si am umblat la gear ratio...nu mai merge deloc masina :cry: .
Asa ca rog pe cei care au \"magic box\" instalat, sa se uite si sa-mi dea si mie valorile de acolo.
1 gear ratio
2 gear ratio
.....
final ratio
P.S. De o ora ma chinui..si nimic :cry:

EvLSant0S 08-11-05 03:03

:lol: :lol: :lol: :lol: de ce plm ai cumparat-o fratE ?
nu ti-am zis ca am patit-o si eu ?
vezi sa nu bubui motoru .. c-ai umblat in rapoarte .. si .. iti mai sare in 10.000 de ture din cand in cand , ai mare grija , iti dau e valorile imediat !

EvLSant0S 08-11-05 03:09

1st ratio : 3.956
2nd ratio : 2.205
3rd : 1.652
4rd : 1.207
5rd: 0.907

FINAL : 4.400

cu placere colega :D

Skillzu 08-11-05 09:22

eu stock am avut alte rapoarte:
1 3.230
2 2.105
3 1.450
4 1.107
5 0.848
6 0

F 4.400

treaba sta asa:m-am jcuat eu ceva pe acolo si am cam belit-o.....asa k am revenit la rapoartele stock+ 6-a care e cum pic de tot mai lunga decat 5......si am scurtat raportul final...adica toata cutia....si e ceva mai bine :D

Adryx 08-11-05 12:31

Sant0s & madskilz...multzam frumos! :wink:

Skillzu 08-11-05 12:39

:wink:

santoasee....CL_ule..ce draq faci? :) :P

ps:care imi datzi si mie 15-20 de mii? :D :lol:

mike20 08-11-05 13:21

bag picioru..nu pot sa trec de turbo tom..el scoate cu o sec mai putin pe 400 m....si la plecare am timpi slabi..ce sa fac?imi e sa nu fur startu :?

SpeedeR 08-11-05 13:55

pheeeew...
la mancat pe nenea madskillz sa ne dam... eu miam futut motoru la acea cursa :D si nici nu mai aveam dkt 20 $... si costa cam 2000 sa il repar :D
bine k am reusit sa ma dau si sa castig cu el distrus :D

Skillzu 08-11-05 14:00

cand mah...?ai castigat tu?eu situ k ai facut un timp foooarte mare...si eu unul bunicel.....eu scot cel mai bine 8.53.... :twisted:

Xeno 08-11-05 14:04

465 de caluti :twisted:

Joc din ce in ce mai bine.. :lol:

SpeedeR 08-11-05 14:05

offff.. nu am zis k team facut :)
am vrut sa zic k am reusit sa castig 3 cupe cu el distrus...
faza tare e k iar lam distrus si nu am bani :lol: :lol: :lol: :lol:

Skillzu 08-11-05 15:07

sa nu te mai aud k ai spart motoru.nici pe tine speedere si nici pe resut......nu intelegeam cum reusiti..si m-am ganit eu..ce ar fi sa dau inferioara?si am aflat....m-a costat reparatia vre-o 180.....ieftin...dar a fost aiurea... :D
morala:nu mai dati inferioare!!!!

am reusit ceva performante: 0-400m=8.53s (doar de 2 ori..in rest mai bine de 8.7 nu prea scot)
400m speed=156mph(cu alte rapoarte decat acum) :P

508hp la roti/584hp...normal

Evo007 08-11-05 15:17

400 hp
Dar e din ce in ce mai kalumea
Astept provocari.........

SpeedeR 08-11-05 15:24

10x madskillz ;) .. ma ajutat sa imi fac motorul
iar lam distrus...dar d data asta e ieftinache...doar 500... ii face baiatu :))

EvLSant0S 08-11-05 15:38

nu prea le ai cu schimbatul vitezelor ..

mike20 08-11-05 15:51

ce timpi aveti la plecare? k yo mai bine de 1.1 nu scot :(


All times are GMT +2. The time now is 10:01.

- Copyright 2026 4Tuning