![]() |
si pe mine ma cam fac astia...ma oftica faza aia cu breakout :cry:
|
500 hp...Stage 3 Turbo :D. Masina e in perfecta stare si am peste 2000 $. :)
|
Re:
Quote:
|
cum dau drumul la NOS
|
2 Attachment(s)
SUPERCHARGED !!!!!!!!!!!!!
check them pictures ! :D ADRYX da-mi ID de messenger sa te bag in conferinta , suntem in conferinta toti care jucam .. majoritatea din team :) |
YM : adryxuff
|
VReau si yo sa intru in mr
user -=Evo007=- Acu nu prea jtiu nimic da invat :D |
... ce masina ai ?
|
am intrat si yo acum la joc..da` vreau si yo ceva sfaturi....santos dak vrei sa ma ajuti putin...cateva sfaturi...da`mi si mie add la id`u asta : just_cristy88
|
intreaba-l pe madskillz , e mai zeu ca mine ;)
mikey_madskilz id ym ;) good luck |
am si eu o intrebare... de ce mai tot timpul la sfarsitul cursei imi zice Breakout si pierd cursa?
explicati-mi si mie ca sa nu mai gresesc :cry: |
ms santos..am vb cu el...m`a ajutat...baiat de treaba ... :wink:
|
Re:
Quote:
DA am zis sunt incepator peste catva zile o sa fiu expert:DD |
Re:
Quote:
|
adevarat, zice bine adryx ;)
bafta baieti .. |
Re:
Quote:
deja erai al .. 9-lea , ceva gen .. care ma intreba .. si chiar nu mai puteam ,clacam .. plus ca am dat de un prost .. care .. nu stia engleza. . si saracu vroia sa joace .. si stateam sa-i traduc fiecare miscare .. si etc :( eh , 10xz 2 madskillz toata lumea e fericita .. |
cel mai bine scrieti aici odata..tot..ce trebuie..explicatii..si gata..poate intelege lumea :wink:
|
ok.. multumesc mult adryx
am reusit sa-mi cumpar 100 shot Nos tip: ca sa activati sistemul apasati tasta :arrow: |
Belea jocul :o
|
Pentru putin, Xeno.
Iar referitor la ce zicea Mike20, sa scriem tot odata, explicatii, etc...cam greu, ca nici noi n-am luat jocul cu instructiuni de folosire...le-am descoperit pe parcurs :) |
e ocupat sevreul.hmmmmmmm :evil:
|
mda... 'tule serveru in esapament
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: |
:D seara vad ca e ocupat cel mai mult
Apropo mam prins si yo cum se joaca si e superr Am nitro stage 2 si ceva pe la motor un tutometru...bla..bla |
da..e frumos...da` tre sa prinzi loc...ceea ce pt mine e mai greu...am stat juma de ora shi n`am prins nik...shi m`am lasat :D
|
Am dat peste o problema...grava :cry: M-a pus dracu sa cumpar \"magic box\"...si am umblat la gear ratio...nu mai merge deloc masina :cry: .
Asa ca rog pe cei care au \"magic box\" instalat, sa se uite si sa-mi dea si mie valorile de acolo. 1 gear ratio 2 gear ratio ..... final ratio P.S. De o ora ma chinui..si nimic :cry: |
:lol: :lol: :lol: :lol: de ce plm ai cumparat-o fratE ?
nu ti-am zis ca am patit-o si eu ? vezi sa nu bubui motoru .. c-ai umblat in rapoarte .. si .. iti mai sare in 10.000 de ture din cand in cand , ai mare grija , iti dau e valorile imediat ! |
1st ratio : 3.956
2nd ratio : 2.205 3rd : 1.652 4rd : 1.207 5rd: 0.907 FINAL : 4.400 cu placere colega :D |
eu stock am avut alte rapoarte:
1 3.230 2 2.105 3 1.450 4 1.107 5 0.848 6 0 F 4.400 treaba sta asa:m-am jcuat eu ceva pe acolo si am cam belit-o.....asa k am revenit la rapoartele stock+ 6-a care e cum pic de tot mai lunga decat 5......si am scurtat raportul final...adica toata cutia....si e ceva mai bine :D |
Sant0s & madskilz...multzam frumos! :wink:
|
:wink:
santoasee....CL_ule..ce draq faci? :) :P ps:care imi datzi si mie 15-20 de mii? :D :lol: |
bag picioru..nu pot sa trec de turbo tom..el scoate cu o sec mai putin pe 400 m....si la plecare am timpi slabi..ce sa fac?imi e sa nu fur startu :?
|
pheeeew...
la mancat pe nenea madskillz sa ne dam... eu miam futut motoru la acea cursa :D si nici nu mai aveam dkt 20 $... si costa cam 2000 sa il repar :D bine k am reusit sa ma dau si sa castig cu el distrus :D |
cand mah...?ai castigat tu?eu situ k ai facut un timp foooarte mare...si eu unul bunicel.....eu scot cel mai bine 8.53.... :twisted:
|
465 de caluti :twisted:
Joc din ce in ce mai bine.. :lol: |
offff.. nu am zis k team facut :)
am vrut sa zic k am reusit sa castig 3 cupe cu el distrus... faza tare e k iar lam distrus si nu am bani :lol: :lol: :lol: :lol: |
sa nu te mai aud k ai spart motoru.nici pe tine speedere si nici pe resut......nu intelegeam cum reusiti..si m-am ganit eu..ce ar fi sa dau inferioara?si am aflat....m-a costat reparatia vre-o 180.....ieftin...dar a fost aiurea... :D
morala:nu mai dati inferioare!!!! am reusit ceva performante: 0-400m=8.53s (doar de 2 ori..in rest mai bine de 8.7 nu prea scot) 400m speed=156mph(cu alte rapoarte decat acum) :P 508hp la roti/584hp...normal |
400 hp
Dar e din ce in ce mai kalumea Astept provocari......... |
10x madskillz ;) .. ma ajutat sa imi fac motorul
iar lam distrus...dar d data asta e ieftinache...doar 500... ii face baiatu :)) |
nu prea le ai cu schimbatul vitezelor ..
|
ce timpi aveti la plecare? k yo mai bine de 1.1 nu scot :(
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:01. |
- Copyright 2026 4Tuning