![]() |
Re: Daewoo: Istoric, modele & stuff
Deci cand ieseam in fata blocului si vedeam un Cielo ,asta se intampla prin 98 ,99 , 2000 ziceai ca l-am prins pe Dumnezeu de picioare ! Era o limuzina pe vremea aia si de atunci imi doream o astfel de masina ! Lucrurile au evoluat , acum e considerata ca orice alta masina ! Super topicu facut Snapy , apropo cunosc pe cineva care are un Daewoo Prince din Ro ! E super masina , pacat ca nu se mai gasesc componente pentru ea !
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:31. |
- Copyright 2026 4Tuning