![]() |
Re: Help : Sistem audio Dacia Nova
ziceatzi mai sus q nu merg boxe p fatza la nova....
adiq?? de ce nu ar merge?? io unu le-am montat va referitzi k nu se aude bine sau cum?? |
Re: Help : Sistem audio Dacia Nova
Quote:
Asa cum sunt puse pe usi ca iei domotec/eurotec din piata sau pui focal-uri suna la fel de prost ... usa e cea importanta ... si bineinteles dupa calitatea boxei etc ... |
| All times are GMT +2. The time now is 15:04. |
- Copyright 2026 4Tuning