![]() |
Nu uita ceva:
:arrow: Ai plecat de jos si tu..si ai fost un nimic si acuma esti important.... :arrow: La randu meu plec si eu de jos,si imi doresc sa ajung mult mai sus decat esti tu....Si`am o vointza de fier!!!Asa ca mai lasa`ma cu ignorantza ta..ca si tu ai fost si tu unu cu \"mucii la nas stersi cu maneca bluzei\"! :arrow: Curse sunt de cand s`a invenatat masina....si tu nu erai nici pe plan... :arrow: De cursele din Iashi stiu de foarte mult timp....eram pustan in clasa a VI-VII cand faceau astia curse in Pacurari sau in Bucium...Si din cand in cand noaptea mai eram spectator....asa pls....\"slabeste`ma\".... :arrow: Have phun.... :P |
mda...
1. Gratzian... credeam ca ai inteles cum stau lucrurile dupa ce ai vorbit cu Octav. Se pare ca ai un fix... ca ne-am adunat sa luptam impotriva 4tuning!!! ... ma rog... ma asteptam sa fii mai obiectiv... se pare ca nu e asa... Tot vorbesti de comunitate, de respect... etc. Stii ce inseamna o comunitate? Stii cum actioneaza/reactioneaza o comunitate? Raspunsul mi l-ai dat prin lista de reply-uri de aseara... si nu e unul pozitiv. Daca tu visezi la un cadru social perfect, in care orice outsider poate deveni insider... indiferent de personalitate... grad de bun simtz.. etc.. atunci te las sa visezi. Daca vroiai sa vezi o comunitate in Iasi.. o vedeai. Ca era fix in fata ta. Ai ales sa devii un fel Mama Tereza... aparatorul celor mici... Aici ai gresit.. nu dam cu parul din cauza varstei.. nu din prima :) ... avem si am avut membri fara permis... fara masina... n-au deranjat.. n-au incomodat.. si s-au integrat destul de bine. Dar astia 2.. care tind sa devina 3... sunt in lumea lor tare de tot. Si eu zic sa ii lasam acolo :wink: 2. Singurelu ... nu inteleg exact ce e cu tine ... esti un tip defensiv... iti schimbi opiniile dupa cum bate vantul. Aiurezi de imi ramane mouse-ul fix... \"ai plecat de jos.. acum esti important\" ... asta poate reprezinta o bucata din cultura de cartier, in mod sigur nu are legatura cu noi. Asa cum nu ai nici tu :wink: Chiar incepusem sa imi schimb parerea despre tine dupa cafeaua din fundatie... dar mi-am revenit acum. 3 Cartman.. nu mai vorbi de ce am facut noi .. pentru ca e evident ca nu stii nimic... zici ca tot ce am reusit a fost sa adunam 10 masini intr-o parcare? :lol: ... Chiar ma bucur ca nu stii mai multe despre noi... ca poate ne trezeam cu povesti pe aici. |
Cultura mea de carier?Care e aia?Ca in cartier nu stau,nu am iesit cu baietasii de cartier de cand ma stiu...Pe afara n`am frecat menta,la scara sau in spatele blocului.....Da....imi schimb ideea repede....cat se poate...asa`s in toate..sunt dintr`o bucata nu gandesc mult ca sa fac un lucru...Dar ce m`a suparat pe mine:CE PANA MEA AVETZI CU CARTMAN??Da a ajuns sa fie pe 4 tuning CEVA...Datorita lui Gratzian.....cand si`a luat Misto Moderatie a`tzi c`am sarit....acuma ca e Cartman mare scula...va luatzi..daca am sa fiu si eu..ce pana mea???Nu va inteleg.....
Ink odata..............Sinner....mai bine pastreaza ideea care ti`ai facut`o in Fundatie(eu te mai cunosc si din alta parte,dar nu mai conteaza acuma)...Am mai zis....Forumul si orice alt Chat nu reprezinta nimic!!!!Face 2 face se discuta cel mai bine...care si cum SA REPREZINTE IASUL.....Si prin ce ANUME...Ce avetzi cu pustanu asta de Cartman??Pan` acuma nu a fost deloc bine privit...Da e un pustan dar are minte si vrea ceva!!!!Cand si`a facut AutoMotorShow....a fost luat de prost...acuma....la fel....in fine.......ramanetzi voi cu ideea voastra de pe forum,ca eu raman la a mea cea din realitate,pe care mi`am format`o la intalniri...asa....ca......Have Phun..... :P Va vetzi certa 10 miii de ani ................aici!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hai diseara sa venim si sa vorbim...Eu Cartman(Misto stai acasa)....Tu...Dragosh...Radutz....ZUZG7...si cine mai crezi tu.....in Fundatie la o cafea si sa vorbim!! ....Acolo...nu aici!!!!!!!(la 20.00...ca nu pot mai devreme)! |
Nu incerc sa continui discutia ca nu am cu cine - nu incerca sa iti depasesti conditia ca deocamdata nu ai capacitatea . Poate dupa ce vei mai creste vei vedea diferentele .
P.S. Si nu este vb despre varsta !!!!! Acesta este ultimul post . Eu cred ca oricum thread-ul si-a atins scopul - s-a pus subiectul in discutie . Pentru orice altceva legat de alte subiecte exista Arena unde se poate discuta daca exista animozitati intre diversele \"grupuri\" din Iasi ( in ultimul timp trec din ce in ce mai rar pe acolo asa ca nu sunt la curent cu toate ) |
Singurelu... n-am nimic cu tine dar cand nu stii ceva taci :). Noi pe ZUZG7 il cunoastem de mult... dar trebuia sa ai subiect de comentat, nu?
Cartman... o fi el bun de moderator dar unul care nu se IMPLICA si in afara forumului nu-mi inspira incredere... simplul fapt ca are scaunul comod si prea mult timp liber nu ii da dreptul sa cenzureze discutiile noastre (deh, meseria de moderator). Vorba ta Gratzian, poate se supara pe noi si ne da in gat! Daca s-ar implica in mod constant in comunitate, ar fi la fel de vinovat indiferent de ocazie, deci risc mai mic de cotcodaceala... asa, cu tastatura, oricine e razboinic. Sa nu mai zic de faptul ca domnu' Cartman, menit sa ne impuna reguli aici, le incalca pe cele din afara forumului fara a lua in seama parerile celorlalti... ba chiar e mandru! Din nou, n-am incredere in el!! Si.. ceilalti... propuneti totusi pe altcineva moderator. De acuzat acuzam dar solutii?.. nimic? Eu n-am o solutie... am doar o parere din pacate.. As mai scrie vreo 5 pagini, tot fara sens... dar ma intorc la treaba ca ma dau astia afara :) P.S. LaMishto cine mai e? :roll: |
Re:
Quote:
Vezi ca eu va dau in gat,nu Cartman...ai citit aiurea... :roll: ...e un fel de fura-mi-as singur caciula,daca ma intelegi...offf,ce am subliniat eu si ce au inteles ceilalti... |
Imi pare rau dar incepe sa fie mult prea enervanta discutia asta. Singurelu, nu esti in ordine ? Vezi ca nu e chiar asa bine sa fii defensiv in modul in care esti ... Voi vreti sa reprezentati iasul si sa \"faceti ceva\" cand de fapt \"Iasul\" e cel cu care vad ca va certati. Cu cine naiba vrei tu sa faci grup cand aproape toti care activeaza pe strazi sunt deja in grup si majoritatea celorlalti potentiali ii cunoaste cineva dintre noi. Nu suntem grupul AMC, suntem un grup de pasionati si daca zici ca nu ai fost acceptat cred ca are treaba cu atitudinea ta nu cu masina, si eu am venit cu multe mortaciuni si nu m-a respins nimeni, ce a contact a fost faptul ca m-am integrat in grup ca persoana. 15 masini zici ? nu stii despre ce vb. si cum s-a mai zis inainte asta e un lucru bun. Daca tu nu stii grupu si oamenii care se intalnesc de cand tu nu aveai treaba cu asa ceva nu inseamna ca nu exista.
Nu cred ca ai fi putut gasi alte persoane mai de calitate de care sa te iei decat zuzg7 si Dragos, nu stiu daca se poate zice ceva rau de ei, sunt baieti de nota 10+. Daca tu vrei sa incepi o rafuiala cu grupul din iasi sunt curios cu cine o sa ridici tu ce vrei sa ridici ? Sa stii ca nu ai o atitudine sanatoasa. Gratzian, momentan vad ca nu pot sa dau de tine, as fi preferat sa vb. direct ... te rog mai asteapta putin pana sa te exprimi, nu judeca lumea inca pentru ca REPET noi suntem 100% pro 4tuning, ne deranjeaza noii veniti care vad ca se simt prima-donne si au planuri mari dar ii cam doare undeva de ce se intampla cu adevarat pe strazile noastre, nu stiu lumea cum trebe, nu stiu trecutul, caz in care cum ar putea face un viitor ?! Ei nu au suportul nostru si daca o sa continue asa, nu vad cum s-ar imbunatati lucrurile. Bine ca v-ati trezit acum iarna cand nu prea a fost activitate, nici pe 4tuning, nici pe AMC si nici pe strazi. Am inteles ca deseara ne intalnim cativa din aia mai vechi cu Singurelu si cu Cartman, multi sunt cam prea suparati sa vina si nu ii condamn, nimeni nu vrea sa iasa cu certuri. Hai sa punem putin pauza la thread-ul asta sa vedem daca se mai clarifica niste chestii. |
Inca ceva, in pofida comentariilor voastre fara baza reala, grupul e unit si daca nu vrei sa fii parte din el si sa te integrezi incepand sa zici lucruri neplacuti, sa nu va asteptati sa fim alaturi de voi si sa va ajutam, cel mult puteti trezi tensiuni si problemele ce pot rezulta din asta.
O sa tac momentan, vedem ce se discuta deseara daca apar oamenii. |
a
am jumate de ora de cand citesc posturi care de care mai rautacioase
nu pricep de ce se face atata scandal. cred ca ar trebui sa ne intalnim si sa vorbim in loc sa facem circ pe forum. Singurelu cred ca te voi contrazice cu chestia ca cei cu masini mai vechi sunt priviti aiurea. Cred ca ar trebui sa vii pe la intalniri ca sa nu mai vb aiurea. Sunt destui oameni care nu au \"mertz sau bmw\" si nu au probleme de integrare. Pana la urma conteaza omul si pasiunea (daca o are, indiferent ca e legata de caii de sub capota, tunning-ul exterior sau muzica din masina), nu masina, iar acest lucru n-ai de unde sa-l stii avand in vedere ca tu si cartman va intalniti cu noi doar pe forum. Eu cred ca ar mai trebui sa va potoliti cu mesajele fara rost, ca din cate observ sunteti voi doi impotriva AMC si nu e bine. |
corect madcow, se discuta treburile astea deseara daca vin baietii.
|
okay .. am stat minute bune sa citesc d eunde am ramas in dimineatza asta.
Deci au stiut sa se integreze f bine lume care nu au masini luxoase sau nu au deloc, care nu au printi directori pe la nu stiu eu ce laptarii si brutarii si nu am ocolit pe nimeni, doar pe cei care nu au facut decat sa-si arate fitzele si paralele din buzunare. Nush dc v-ati luat de ZUZG sincer cred ca era ultima persoana caruia i se putea reprosa ceva de dragos numai zic care e un om deosebit.Voi (cartman si singurelu ) vreti sa va puneti lumea in cap, sa iesiti din anonimat ?? asta zic eu ca vreti voi sa faceti! Singurelu' zi si mie ce inseamana ca te-ai ridicat de jos ???? acuma esti sus ?? nu te teme tot acelasi om esti care scrie fiecare cuvant cu majuscule,cu semnaturi de 2 bani,iconuri cat cuprinde si ciudatzenii sexuale !!!! ziceti de noi ??? nush daca stii cum s-a pornit totul ... sa pui anunturi pe dc++ cu un forum sa aduni lume din stanga si din dreapta sa-i aduni la un loc.. a fost super greu ptr ca nu stiam cu cine voi avea de-aface si slava domnului am gasit lume cu care s-a putit vorbi si care a fost intelegatoare. Nu stii ce inseamna sa stai in fatza monitorului sa scrii randuri si dupa juma' de ora sa te duci sa te intalnesti pt prima data cu lume care o vezi ptr prima data si care au masini cat de cat si putere financiara cu mult mai mare decat a mea. sa te faci respectat si cunoscut prin munca e ceva .. dar prin scandaluri si comentarii inutile nu ajungi nicaieri ..... Mai baieti, cei doi care defapt is 3, incearca sa iasa din anonimat .. bv baieti dar voi sunteti PRO ILEGALITATII !!! faza cu automotorshow e fumata ... adik vrei sa zici ca nu era luat dupa situl meu ? ma refer la NUME SITE/ FORMAT SITE / FORMAT FORUM si mesaje pe privat de atragere a lumii pe acel forum ..... lol nene in fine ..... ======= e asha de usor sa te dai in spectacol pe un forum si cand te duci la scoala zici : \"ba mancatzash u stii cu cine vb? cu big boss dp iasi dp for tuning\" si el saracu nu stie de 2 masini din orash. ce-i asta? asta inseamna munca ??? pt cei care au venit la Iasi de la bucuresti, la cursele legale ... ati dat de ce 2 care-s 3 ?? sau ati dat de un grup unit ?? |
nush cum sta treaba prin alte parti dar eu ptr baietii mei am numai calificative bune...nu-i nevoie sa-i numesc ptr ca se stiu ei !!!!
singurelu .. zi si mie cine mai scrie ca tine prin forumuri ??? cu toate ca e aproape imposibil sa ies din casa diseara, am sa fac tot posibilul sa vin !!!! as mai vrea ceva ZoliaT pls ce ar fi si u sa te implici oleak, ptr ca u stii cum sta treaba la iasi, ai fost de 2 ori si stii de cine ai dat !!! apropo ca sa fiu ironic, ar trebui laudati moderatorii ptr ca daca stau si observ bine au adunat toti membri de baza ai iasului la un loc !!!!! nush daca pe rubrica Iasi conteaza ce gagici sunt prin mallul nostru, ce faceam noi cand eram mici si vorba vine kitchurile de prin orash ..... conteaza ceea ce este pe strada !!!! cu siguranta ca cei dp marginea forumului au inteles ca ne rasculam 4tuning'ului dar se inseala vrem doar sa luminam unele capuri !!! |
si inca ceva .... diseara la 20:00 vin pe jos pana la locul stabilit ...... se ia oare careva de mine ???sau s-a luat careva vreodata de mine ??? nu .... atunci dc s-ar lua de voi !!!??
|
:roll:
|
Re:
Quote:
|
epox, stai linisiti nu te mai ataca atata :P vedem ce vorbim/stabilim in seara asta cu baietii
|
:P Deci:
:arrow: Eu unu am incetat acuma a mai arunca cuvinte grele,rele.....Pentru mine topicul este inchis....Mi`am cerut scuze fatza de totzi ce`i prezentzi asta seara!!Dragosh tu ai lipsit...Imi cer scuze si fatza de tine!!!!Acuma.... nu numai eu am gresit.... dar ;).....treaca mearga! Have Phun! :P |
buuuun asha fratzilor....ma bag si eu ca fumeea...
:idea: so: cine/care-s aia...? sinner...ne jtim...epox...dap,dragosh(aka. alex307) bifat si el....mad cow...ne vedem la semafoare...cortez...fost vecin...octav :) salutari! ....zuzg ...ne vedem la urm playuri dak mai stai in fatza mea la RAND :twisted: ...asha...si....CAM ATAT.... :idea: cine-s restu'...care-s aia...? singurelu ...ok am AUZIT de el....nu am avut minunata ocazie de a ne intalni si de a schimba cateva vorbe...cartman....parca te-am vazut O DATA pe la noi la intalniri...da' dak te mai vad o data....nu te recunosc!... k sa nu mai zic nimic de acest anonim : LA MISHTO ...nick pus stim si noi cum, k ne dam seama! :idea: so: noi d c ne certam aici? k vrem sa ne reprezinte cineva...? d c? facetzi fratzilor alegeri...venim,facem poll, dam cu votu' si gata! :idea: ce-i cu voi mey....venitzi sa ne vedem...sa participam la MULTE impreuna...sa stam k vitele sambata si duminik seara in parcare si sa murim de frig in timp ce mai gasitzi ceva fromos la mine in majina...venitzi la playuri si SALUTATZI lumea...venitzi sa SOCIALIZAM....nu ne luam acum cu \"care vine sa dea chept cu mine\" k eu-s ala...si tu ejti celalalt... asta a fost cam tot ce s-a cerut....venitzi sa cunoajtetzi PLEBEA...ajtia pe care ii reprezentatzi...si k sa jtim si noi... :idea: faza cu cartman...se jtie....se cunoasjte...se judeca...si gata...nu-ti da nimeni in cap k ejti copil...shit happens...si eu am condus fara carnet....si totzi probabil au incercat intr-o parcare...un drum mai laturalnic si ce? se intampla....da' fara sa mai bagi ink 2-5,6,7,8,10 persoane dupa tine....mergi singur...fa play cu umbra neonului de sub majina da' nu ne baga si pe noi k deja avem poze pe la polizzie si suntem luatzi de-an pwoolea... :idea: cam atat a zis fumeea....ajtept injuraturile! ps : mai erau PREA MULTE de zis...da' cred k s-au punctat! ps 2 : consider k noi, cei din iashi suntem mai mult decat un grup de oameni care-i unejte aceeashi pasiune....suntem PRIETENI...ieshim impreuna. facem revelioane si petrecem vacanzze impreuna....si fara sa ne batem in care catzi cai are si a cui tabla e mai fina! |
am aflat prea tarziu de intalnirea din seara asta...imi pare rau k am lipsit TOCMAI azi...
|
femeia asta a uitat sa scrie :P
|
:P De la frigu de afara! :D
|
Blue, s-a rezolvat in mare treaba la intalnire. Hello dear lady, long time no see (vina mea cu permisu, dar tot ne vedem noi pan' la urma). :D
Scuzele lui Singurelu au fost acceptate si atata vreme cat o sa o tina pe calea asta buna totul o sa fie superb. Fii baiat de gasca asa cum esti face2face si nu o sa se supere nimeni pe tine :wink: Cartman, dupa cum ai zis si la intalnire, atata vreme cat nu te consideri reprezentatul nostru si doar moderator, totul e okay si nu e nici o problema, cu putin training o sa fii un moderator model ;) Acum, recunosc ca ne-am atacat si noi cam tare, dar eu cel putin o sa incerc sa am incredere in voi si sa sper ca lucrurile o sa mearga spre bine de acum incolo. Epox, remember ce te-am rugat cand am vb. in seara asta, mai domol putin :P |
:oops: Promise 2 b3 good ßoi !!! :D dar totusi..imi vindetzi si mie masina :peace:(glumeam!)
|
eu nu mai am nimik de zis aici ! am discutat in seara asta ce a fost de discutat ! cine a avut ureki sa auda parerea mea, foarte bine, cine nu, asta e ! mi`a facut mare placere sa discut cu XS[DENIED], Cortez, Epox, chiar si cu sinner am schimbat 2 vorbe, si toata lumea sper ca a fost multumita !
PS: am sa rog ca acest topic sa fie mutat la arena, sau am sa apelez iarasi la calitatile mele de moderator si am sa sterg tot ce s`a scris aici ! PS2: blu, :hug: Gratzian: acest topic nu va fi mutat si nu va sterge nimic decand cand voi hotara eu inca mai sunt lucruri de spus. am crezut ca o sa se termine |
ce-ai bre? scriu fromos....sh gramatical! :P
|
cartman :P :twisted: sper sa ne vedem in CURand! :wink:
|
Uiti di asta sho luat lumia di mini.....ji era sa`mi ieu banet .... arrr..gramatileasha asta roamaneasca....Ji iara ....
|
Cartman,sefu,esti valabil...nu am venit la intalnire ca am iesit de la scoala la 8,rupt in doua de foame dupa 2 laboratoare si servici de la 9 dimineata...nu ma ameninta ca nu rezolvi nimic...eu nu am nimic cu tine...faptul ca eu am sesizat chestia cu permisul primul ti-a ramas pe creier...citeste in paginile anterioare ca toti zis aceeasi chestie:e frumos sa mergi fara permis,dar nu trage si pe altii dupa tine..faci ce stii...cat mai ai pana la permis?...vorbesc serios,nu fac glume...nu-mi cer scuze pentru ca nu am de ce...in fond tu ne arati prin filme puse chiar de tine cum mergi fara permis,de ce mi-as face eu probleme ca am zis ceva ce e evident deja...si repet...nu am dat nume (chiar nu stiu cum iti zice in realitate),nu am dat strazi,nu am dat ora si nici numere de inmatriculare...si poate am o imaginatie bolnava,mai stii?...keep up the good work,poate se imbunatateste imaginea Iasului,totusi...vom vedea...pana atunci,nu mai auziti nimic de la mine pe acest forum...
PS: ce inseamna \" suporti consecintele \"?...mie nu mi-e clar...si vezi cum ma lamuresti,ca nu mai postez de acum...nu te umfla in pene ca nu am venit,mi-am montat stroboscoape la motocicleta,ca diversi dubiosi din orasul nostru drag sa ma vada mai bine pe timp de noapte cand stationez ( Dumnezeu sa te odihneasca,Droghy )...care e in tema intelege paranteza legata de stationatul pe timp de noapte... va doresc numai bine tuturor...inclusiv tie,Cartman...insa scuzele mele nu le vei avea pt ca e dreptul meu sa am grija de mine,asta insemnand sa evit orice contact cu politia,in primul rand,apoi de amicii mei...nu cred ca ti-ar fi placut sa fie invers...iar prin faptul ca la politie nu s-ar intampla nimic,nu e lucru nou...tatici,bunici,mamici si unchi...vechea poveste...eu astept sa iti iei permis...dupa aia imi dai un semn de viata si vezi ce baiat de treaba sunt...si vorbesc foarte serios...pana atunci,voi evita orice intalnire ce tine de auto la care vei fi si tu prezent pe strada sau in parcare,mai putin una la o cafea sau suc,cat mai departe de masini...tu nu intelegi ca am stat prin tribunale???e asa de greu sa pricepi ca ma tem de politie mai mult ca orice pe lumea asta???...e asa de greu sa pricepi ca poti cauza probleme mie si celorlalti???... si gata...end of messages...rog administratorii sa imi stearga contul...imi fac altul,tot cu voia lor...si va rog sa mi se dea drept de scriere doar la rubrica moto,daca se poate...va multumesc anticipat... |
Cartman, la naiba, chiar nu vrei sa intelegi ??! Fii finutz, a gresit si Dragos poate ca a mentionat treaba asta, dar era vorba sa ramana in trecut, iar vrei sa starnesti polemici ? Nu mai provoca lumea fii tu cel care cedeaza ;) Blue, mai da-i putin timp lui Cartman sa vedem cum se comporta, hai sa nu incepem alte discutii acum ;)
|
:P dar de mine tot nu ai pomenit nimic....:(.....sau nu mai sunt in tema......Imi sunt acceptate scuzele :wink:
|
ah,si inca un lucru...scuzele mele se vor duce catre Gratzian...pentru ca am pomenit de lucruri ilegale pe acest forum,care isi propune ceea ce am scris in primele pozitii ale topicului...insa am incercat sa subliniez evitarea unui lucru interzis prin pomenirea insasi a acelui lucru...si imi pare rau...nu am gasit alta modalitate si nici nu sunt obisnuit cu modul de a posta pe un forum de acest gen,tocmai datorita numarului mic de posturi la activ...nu mi-o luati in nume de rau,nu a fost cu intentie si imi cer scuze iarasi...si eu,Gratzian,merg cu motorul si le-as zice la toti masinistii faza cu groapa din semnatura ta,si eu stiu ce inseamna niste pericole la care ne expunem conducand,masini sau moto nu conteaza,dar sunt extrem de precaut...de aceea reactia mea...si inca ceva...nu as face rau nimanui si nu as trada pe nimeni,pentru ca e cea mai josnica treaba...va doresc numai bine tuturor,un sezon lipsit de evenimente pentru cei pe 2 roti (astia sunt mai \"vizati\" ) si nu numai...chiar e ultimul post...
|
multumesc, se accepta, e bine ca intelegi ca esti neintentionat...
se pare ca lucrurile sunt mai complicate acolo... dupa cateva discutii la tel cu unii oameni de acolo am ami inteles cate ceva... |
Si mie mi-a facut placere, just trying to bring people closer :P
|
Gata ma...incetatzi!!!! Deja ma doare capu...mi`e si rau....crek iara fac o criza de aia nasoala.....Gata.....s`a terminat....!!!!!!!
|
SINNER:
Quote:
nici pe un moderator 4tuning, bnu il pot face insider in comunitatea din iasi.... ideeea era ca sa gesesc un numitor comun, sa gasesc pe ceva in comunitate, care sa fie si reprezentativ 4tuning.... si da, nu pot transforma un ousider in insider.... dar il pot elimina ca sa nu imi mai faca rau... sinner... |
singurelu:
este cateodata rautacios, dar nu rauintentionat.... acum... ca sa vedeti ca am dreptate.... cu el ce aveti? ca nu e moderator... e un user... atunci??? hmmmm |
Ehhh....Am asa un talent la aruncat cuvinte grele si moloz in lume!Imi ies rapid din fire si atunci nu ma prea pot controla....dar imi revin rapid si ma calmez eu.........dar deja mi`am invatzat lectzia...;)....nu`mi mai tre.....De acuma....good bòi!
Ehhh....eu am suparat pe multa lume....cu multe chestii..si iara un talent nebunesc ... ma schimb cum bate vantu... si imi place sa mai ametzesc lumea... :twisted: sa`i fac sa devina confuzi....dar nah......good bòi!!!Mi`am invatzat lectzia!!! |
Gratzian, s-au rezolvat treburile, haidem sa nu mai starnim apele acum ca sunt calme ;)
Parerea mea e ca poate fi sters topic-ul si pus in lasat uitarii. |
:icon_kiss pentru totzi de la CRyS pe portofele,credite bancare si conturi!!!! :peace:
|
blu:
o deosebita lectie de diplomatie si obiectivitate, pt toti baietii din iasi... exceptie: \"ne vedem in CURind \" are vre-o explicatie subtila? in rest, ar fi bine sa tina seama de sfaturile ei, atat membrii in dvenire, cat si moderatorii in devenire, cat si oricine blu, facem un poll dar pe cine punem in lista? ce membrii 4tuning avem integrati in comunitate??? |
| All times are GMT +2. The time now is 03:44. |
- Copyright 2026 4Tuning