Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Starea curselor auto (https://forum.4tuning.ro/53-starea-curselor-auto.html)
-   -   O NOUA CURSA ILEGALA........ (https://forum.4tuning.ro/53-starea-curselor-auto/3380-cursa-ilegala.html)

200SX 27-01-05 16:47

topicul asta e total aiurea, chestiile astea se discuta face 2 face daca chiar exista o problema

acuma ati ajuns sa va roadeti pe la spate si sa va dati in gat unii pe altii,

pe mine ma doare undeva ca oricum n-am fost acolo, dar ce vreti cu topicul asta sa faceti?: o lista cu cine a fost cine n-a fost, eventual puneti omeni buni si niste poze, filmari, cu numerele de la masinile care au fost, poate puneti si adresa si numarul de telefon al celor care au participat. sa nu se mai chinuie garcea.

rau ati ajuns

raspuns la mesajul de mai jos in caz ca imi era adresat:
e o intrebare asa retorica la modul general
vad ca deja s-a ajuns sa se posteze cine a fost cine nu (asa mai pe ocolite) cred ca cei care au fost se stiu ei, si nu e nevoie sa-i enumere nimeni aicea, mie mi se pare ca topicul asta a ajuns ceva de genul hai sa-i dam in gat pe aia care au fost si nu i-a prins nimeni. parca se face un fel de politie interna.si in nici un caz nu e frumos sa fie implicate numele cluburilor aicea.

bogdan 27-01-05 16:48

tu pe cine intrebi asta?
:D

Lucian 27-01-05 16:58

Luca si Bogdan au inteles ce am vrut sa spun. Am impresia ca si Bishop. Eu nu am nimic cu 4ss si chiar imi place sa cred ca am si ceva prieteni acolo . Nu. MR nu a organizar nimic cu 4SS. Nu de alta. Dar oare a organizat MR o cursa ? Eu cred ca cine a sunat cateva persoane si a zis hai. S-a mers din loc in loc pana s-a gasit un teren propice. Si s-au dat catziva baieti , indiferent de club. M-a deranjat mult atitudinea unor persoane care abia asteptau acea ilegala si acum ... o dau de gard. Rabanne .. eu nu latru , nici macar nu tin cu Dinamo. Am sa te rog sa nu mai faci comentarii la adresa persoanei mele pe viitor . Vitejia mea ... daca vrei sa o vezi live e problema ta. Dar mie imi plac fetele . Sincer nu inteleg de ce ai sarit asa la gatul meu .... nu am pomenit numele tau aici . Postul meu era o referinta la unele persoane care isi cam schimba opiniile in functie de cum se anunta vant la meteo . Atat. Nimic cu Bishop - stima si respect ! Scuze daca te-am ofensat !

maryo 27-01-05 19:03

Nu prea stiu ce sa spun!
Din nou apare numele nostru asociat cu Ilegalele!
Fac parte din 4SpeedSquad si nu am participat la cursa.Tinand cont ca sunt unii din membrii fondatori,daca 4SpeedSquad ar fi organizat cursa in mod sigur as fi fost acolo.In aceiasi situatie este si Bishop.........
L-as ruga cu tot respectul pe dl Sebastian sa nu mai faca afirmati gratuite sau daca le face il rog sa ne comunice si noua de unde stie aceste lucruri ca sa putem lua masurile necesare!
Astept un raspuns!

SEBASTIAN 27-01-05 23:00

LEGAL RACING
 

Domnilor nu va mai aprindeti asa de tare.
Vad ca dati mai mare importanta participantilor decat cursei in sine.
Va rog pastrati o scara a valorilor.
Nu am fost intoxicat si daca vedeti replica mea anterioara era o intrebare si nu o afirmatie. Nu afost facut tendentios nu am interes sa atac pe nimeni cu exceptia celor ce nu inteleg ca e vorba de o infractiune grava in care se lasa atrasi.Poate singura vina este ca nu m-am documentat suficient ca sa intreb si de Insomnia pentru ca de NSL se stia deja ca a avut participanti pasivi.
Am fost putin mai tentat sa scriu numele 4SS pentru ca au mai avut astfel de mici actiuni si tentative, langa ROMEXPO parca si MOBEXPERT.
Va rog sa intelegeti ca nu vrem raul nimanui si din cauza asta ne preocupa situatia curselor ilegale pe care vrem sa le eradicam si nu vrem sa avem de suferit la cursele legale din cauza ilegalelor.
Participarea activa e cea mai grava, maximul fiind al organizatorilor insa participarea pasiva nu e scutita de riscuri, in cel mai bun caz vorbim de complicitate.
S-a terminat era ilegalelor, gata ajunge.
Cel mai mic rau este acela ca se fac ilegale jucandu-se cu autoritatile dea soarecul si pisica, enervati scoateti din sarite autoritatile fortand ca situatia sa devina agresiva sau chiar abuziva cand plecati de la legale. Oameni sunt razbunatori creati o tensiune anormala.
Se vor face curse legale aveti rabdare.
Mebrilor cluburilor care s-au simtit profund lezati de afirmatile mele din acest mesaj si mesajul anterior le recomand meditatie nedorind sa ia asta in mod personal.
Vreau sa facem ceva bun impreuna, iar cel mai bun sprijin acordat acum ar fi intelegere si respectarea legi fara depasiri flagrante a acestei granite.

EvLSant0S 27-01-05 23:08

Tocmai de aceea 4 Speed Squad este in curs de legalizare... ;)

Atata timp cat vor EXISTA legale , nimeni nu va mai merge la.... cel putin din partea noastra ;)

maryo 27-01-05 23:38

Fiecare poate sa creada orice despre clubul asta din care fac parte destul de multi!
Unii spun ca suntem un club unit,altii ca suntem un club de \"terminati\".altii ca facem curse ilegale!
Pana la urma e treaba voastra ce credeti-nu o sa ma mai zbat sa va schimb parerea!
Cine ne stie si a discutat cu noi stie clar pozitia noastra!
Cat despre \"luat foc\"-avem motive sa luam foc-dar nu conteaza nici asta!Din toate cluburile din Bucuresti-normal 4SpeedSquad face curse ilegale!cat despre locatia precizata mai sus de dl Sebastian-acolo este locul de intalnire vara-asta o stiu multi oameni din alte cluburi care au vrut sa ne onoreze cu prezenta in trecut!
Atat am avut de precizat!
Salutari la toata lumea,fie ca fac parte din cluburi fie ca nu!
Multa bafta!

F_L_R 27-01-05 23:49

-Deci sunt in masura sa va spun ce masini de la NSLau fost acolo!!!!!
-Golful Alb.....care a fost spectator!!!!!!
-BMW negru Urs cu (B-33-BOH) care s-a dat cu BMW Alb Perlat B-xx-BJP.
-Dar sunt in masura sa spun ca a fost o cursa ILEGALA organizata de MICUTZU si implicit MIDNIGHT RACERS dat fiind participarea in masa a masinilor de la ei!!!!!!
-Daca cineva ma poate contrazice o poate face aici!!!!

vec 27-01-05 23:52

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"NSL_Florica\"
-Deci sunt in masura sa va spun ce masini de la NSLau fost acolo!!!!!
-Golful Alb.....care a fost spectator!!!!!!
-BMW negru Urs cu (B-33-BOH) care s-a dat cu BMW Alb Perlat B-xx-BJP.
-Dar sunt in masura sa spun ca a fost o cursa ILEGALA organizata de MICUTZU si implicit MIDNIGHT RACERS dat fiind participarea in masa a masinilor de la ei!!!!!!
-Daca cineva ma poate contrazice o poate face aici!!!!

florica.... daca ne-ai spus la tancabesti.... cunoastem noi pe cineva care e indragostit de locul asta... :) :) :))

SEBASTIAN 27-01-05 23:59

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
Tocmai de aceea 4 Speed Squad este in curs de legalizare... ;)

Atata timp cat vor EXISTA legale , nimeni nu va mai merge la.... cel putin din partea noastra ;)


Sa inteleg ca ilegalele sunt conditionate de legale?
Ti se pare corect si indreptatit sa existe ilegale cat timp nu sunt legale?

SEBASTIAN 28-01-05 00:04

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"NSL_Florica\"
-Deci sunt in masura sa va spun ce masini de la NSLau fost acolo!!!!!
-Golful Alb.....care a fost spectator!!!!!!
-BMW negru Urs cu (B-33-BOH) care s-a dat cu BMW Alb Perlat B-xx-BJP.
-Dar sunt in masura sa spun ca a fost o cursa ILEGALA organizata de MICUTZU si implicit MIDNIGHT RACERS dat fiind participarea in masa a masinilor de la ei!!!!!!
-Daca cineva ma poate contrazice o poate face aici!!!!


B|shOp-VR6 28-01-05 00:07

Ilegalele nu sunt conditionate de nimic, decat de vointa celor care le practica. Cand practicantii ilegalelor isi vor da seama de pericolele la care se expun si de pericolele la care ii expun pe ceilalti, probabil vor disparea. Existenta legalelor este doar un punct de plecare spre combaterea ilegalelor, mai departe, totul depinde de cursanti.

SEBASTIAN 28-01-05 00:08

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"NSL_Florica\"
-Deci sunt in masura sa va spun ce masini de la NSLau fost acolo!!!!!
-Golful Alb.....care a fost spectator!!!!!!
-BMW negru Urs cu (B-33-BOH) care s-a dat cu BMW Alb Perlat B-xx-BJP.
-Dar sunt in masura sa spun ca a fost o cursa ILEGALA organizata de MICUTZU si implicit MIDNIGHT RACERS dat fiind participarea in masa a masinilor de la ei!!!!!!
-Daca cineva ma poate contrazice o poate face aici!!!!

Bine ca macar tu arati cine a gresit.
Ai putea sa incerci mai mult sa ti sub control participarea membrilor.

SEBASTIAN 28-01-05 00:15

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"maryo\"
Fiecare poate sa creada orice despre clubul asta din care fac parte destul de multi!
Unii spun ca suntem un club unit,altii ca suntem un club de \"terminati\".altii ca facem curse ilegale!
Pana la urma e treaba voastra ce credeti-nu o sa ma mai zbat sa va schimb parerea!
Cine ne stie si a discutat cu noi stie clar pozitia noastra!
Cat despre \"luat foc\"-avem motive sa luam foc-dar nu conteaza nici asta!Din toate cluburile din Bucuresti-normal 4SpeedSquad face curse ilegale!cat despre locatia precizata mai sus de dl Sebastian-acolo este locul de intalnire vara-asta o stiu multi oameni din alte cluburi care au vrut sa ne onoreze cu prezenta in trecut!
Atat am avut de precizat!
Salutari la toata lumea,fie ca fac parte din cluburi fie ca nu!
Multa bafta!



Intelege ca nu am nimic cu clubul 4ss ci cu cei ce arunca cu noroi pe imaginea acestui club, iar voi intern poate ca ar fi bine sa luati masuri.
Ce spun in continuare e valabil pentru oricine, voi hotarati LEGALE sau ILEGALE nimeni altcineva. Cum sa reactionezi mai ales fata de un club care doreste dialog implicare in cursele legale si e al doilea dupa organizator cand mi se vorbeste de ilegale?
Va rog sa va ganditi bine si sa hotarati LEGALE sau ILEGALE ca sa stiu si eu ma zbat sau nu pentru ceva.
Sunt curios la urmatoarea miscare daca o sa mai fie cine mai participa, poate totul a fost un accident si atunci ...

F_L_R 28-01-05 00:24

-Nu am impus la nimeni sa nu participe !! Am crezut ca toti cunosc orientarea NSL !!!!! Prin statut sunt obligat sa particip la combaterea Curselor Ilegale. Nu acest lucru este important !!!!!Important este ca lumea sa-si dea seama ca sunt \"folositi\" . Modul de organizare a cuselor ilegale din ziua de astazi nu este unul real!!!!
-Micutu si Midnight Racers au organizat aceasta Cursa Ilegala din neputinta de a mai face ceva in cadru organizat. Realizand ca pierd teren mult in Lumea Curselor ramnea singura alternativa...O ILEGALA.
-Multa lume nostalgica si poate multi oameni care nu au gustat la momentul potrivit Ilegalitatea au fost acolo. Este treaba lor , dar cand vor vedea adevarata fata la Legii in materie de Organizate , Participare la o astfel de cursa eu cred ca majoritatea vor da inapoi.

SEBASTIAN 28-01-05 00:26

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"B|shOp-VR6\"
Ilegalele nu sunt conditionate de nimic, decat de vointa celor care le practica. Cand practicantii ilegalelor isi vor da seama de pericolele la care se expun si de pericolele la care ii expun pe ceilalti, probabil vor disparea. Existenta legalelor este doar un punct de plecare spre combaterea ilegalelor, mai departe, totul depinde de cursanti.


Nu inteleg de ce cei ce au participat nu-si exprima parerea si crezul aici de ce sunt altii la inaintare, valabil si pt NSL sau Insomnia?

SEBASTIAN 28-01-05 00:27

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"B|shOp-VR6\"
Ilegalele nu sunt conditionate de nimic, decat de vointa celor care le practica. Cand practicantii ilegalelor isi vor da seama de pericolele la care se expun si de pericolele la care ii expun pe ceilalti, probabil vor disparea. Existenta legalelor este doar un punct de plecare spre combaterea ilegalelor, mai departe, totul depinde de cursanti.


B|shOp-VR6 28-01-05 00:29

Aici doar mi-am spus un punct de vedere, nu am fost aruncat la inaintare. Sa vorbeasca cei care au fost, nici eu nu stiu care au fost exact. Din clubul nostru stiu doar ca a fost Aki cu masina, in rest doar gura-casca.

F_L_R 28-01-05 00:41

-Vreodata prin minte va trecut ca ati fost atrasi la o asemenea cursa intentionat pentru a va scinda relatiile voastre cu cu alte cluburi???Implicit ma refer la NSL si LR. Chiar nu vedeti ca toti membrii cluburilor care au fost acolo vor fi folositi impotriva principiilor de baza.
-mr se mandreste cu prezenta membrilor cluburilor la o ilegala. Tot ei vor sari sa apere participantii indiferent de cluburi. Dar la baza sta o noua forma de magarie o noua forma de a sabota relatiile intre cluburile care doresc legalitate.
-Deja nu se mai urmareste o cursa de placere ....acum sunt interese. Va recomand sa nu mai \"puneti botul\" la farse ma astept sa nu fie o farsa izolata.

B|shOp-VR6 28-01-05 00:44

Nu cred ca s-a gandit vreun membru al vreunui club la asta... cred ca pur si simplu dorinta de a calca acceleratia si eventual clarificarea unor provocari, precum si dorinta de a mai participa la ceva ce se organiza saptamanal i-a atras.

SEBASTIAN 28-01-05 00:46

LEGAL RACING
 

Ar fi interesant daca si voi puteti consideta a fi interesante cursele legale si sa uitam de ilegale.
Imi este scarba sa ma cert cu voi aici in loc sa discutam constructiv, ba mai mult eu cred ca-mi pasa de curse chiar daca uni sunt tentati sa ma transforme in tinta.
Nu ma ascud de nimic ma lupt cu oricine pentru crezul meu si cel mai tare ma deranjeaza ca de la astfel de porcarii pot ajunge sa discut contradictoriu cu oameni ce au acelasi tel cu mine.
Daca ma fac ca nu stiu unele chesti sau le trec cu vederea iertand multe nu inseamna ca nu stiu sau nu tin minte. Daca va face placere o lupta oarba cu mine sunteti invitatii mei si retineti nu am pierdut si nu voi pierde nici acum.
Lasitatea este ceva ce detest, dar nu va ascundeti ca va fac.

B|shOp-VR6 28-01-05 00:51

Eu nu am scris nimic pana acuma cu ton de cearta daca asa s-a inteles.
Doar am discutat aceasta problema si sper sa se fi inteles ca nu am avut nici o treaba (noi 4SpeedSquad) cu organizarea acestei ilegale. Sper de asemenea ca cei care ne tot vorbesc in stanga si in dreapta de rau sa inceteze s-o mai faca, evitand astfel sa mai intram in conflicte gratuite cu ceilalti.

Gratzian 28-01-05 00:55

nu cred ca la tine, se referea sebastian cand a scris...
la urma urmei, el condamna lasitatea, ori tu tocmai ai vorbit deschis, apoi condamna aversiunea, ori nu e cazut tau...

ne asteapta vremuri \"delicate\"

si nu e corect si benefic sa ne luptam intre noi... a fi uniti e un concept...
dar ia ganditi-va practic la concept !

SEBASTIAN 28-01-05 01:01

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"B|shOp-VR6\"
Eu nu am scris nimic pana acuma cu ton de cearta daca asa s-a inteles.
Doar am discutat aceasta problema si sper sa se fi inteles ca nu am avut nici o treaba (noi 4SpeedSquad) cu organizarea acestei ilegale. Sper de asemenea ca cei care ne tot vorbesc in stanga si in dreapta de rau sa inceteze s-o mai faca, evitand astfel sa mai intram in conflicte gratuite cu ceilalti.

Ok cui ii placa Gigicontra ori p----a franarul.
Nu era pentru tine spus acolo aproape in general si nu vreau sa nominalizez ca poate-l calca tramvaiul si sunt acuzat eu.

B|shOp-VR6 28-01-05 01:03

Am inteles

SEBASTIAN 28-01-05 01:04

LEGAL RACING
 

Stiti ce-mi place mie la net aparenta opacitate si maxima transparenta.

Gratzian 28-01-05 01:06

propun sa inchidem topicul
lucrurile au cam fost spuse

Ford_V6 28-01-05 01:08

inchide-l ca . . . .cine stie in ce mai degenereza :wink:

SEBASTIAN 28-01-05 01:10

LEGAL RACING
 
Si vinovatii fara vina?

Gratzian 28-01-05 01:15

nu suntem in cadere in a acuza pe cineva...
cel mult condamna
am facut asta
sper ca vor fi din ce in ce mai putine persoane implicate in ilegale
mai ales daca incepem sa organizam legalele, sper din ce in ce mai bine si mai mult...

F_L_R 28-01-05 01:30

-Daca noi stam si privim ce mai cautam in lumea Curselor?
-Daca pozitia noastra este contradictorie de ce mai incercam sa facem ceva?
-Cred ca aceasta cursa este o sfidare la munca a zeci de oameni si trebuie sa ramna necondamnata?Nu cred....eu unul nu am cum sa ma abtin cu toata ca din strada am venit. Dar am inteles ca acum aceste Curse au alt drum si voi lupta ca acest drum sa fie cel bun !!!!!

viviesp 28-01-05 08:13

Acest drum va fi cel bun, numai atunci cand TOATE CLUBURILE SE VOR RECUNOASTE INTRE ELE (cu seriozitate), si vom fi considerati ca \"frati gemeni\" si nu: unu - mama si tata; altul - fratele mai mare; si altii - verisorii de la tara. Nu atac pe nimeni! ESTE NUMAI PAREAREA MEA (unul din membrii consiliului 4SS)

bafta,

SEBASTIAN 28-01-05 09:20

LEGAL RACING
 

Eu cred ca fiecare club trebuie sa existe cu propria identitate si fiecare sa contribuie in masura posibilitatilor ca lumea auto sa fie mai buna.
Nu sunt de acord cu egalitatea intre cluburi mi se pare o teorie utopica comunista.
Fiecare poate face ceva bun, dar prima data ca sa putem discuta constructiv este sa ajungem la un numitor comun, iar una din conditile de baza este aceea de a nu mai intrettine ilegalele.
Fiecare are dreptul la propria optiune si este rugat sa o faca in mod deschis.

Ford_V6 28-01-05 09:24

Ilegalele nu le mai intretin decat o anumita parte a miscarii . . . . se stiu ei cine . . . .

bogdan 28-01-05 09:24

bai da se pare ca voi nu aveti somn !!!
se vede ca unii nu au de munca sau alte treburi


decei ,,nici nu stiu cu ce sa incep!!despre tine florica incep sa cred ca esti una dintre cele mai josnice persoane existenete la ora actuala iar povestea ta cu intrarea in legalitate si eradicarea curselor ilegale cel putin din partea ta da-mi vouie sa ma indoiesc exista un proverb romanesc \"lupul schimba parul da naravul ba!\"daca nu te-ai prins tu esti lupul!
si sunt curios sa stiu daca acei membrii pe care iai enumerat mai sus vor avea de suferit din cauza participarii la acea cursa (ca doar asa spune in statut)

despre ce sfidare vorbesti mai sus fata de cine ?!?! tu crezi ca merita efortul?! mai stiu eu ceva despre o cursa pe splai exact atunci cand toate cluburile au hotarat sa termine cu ,,cursele si surpriza eram cativa acolo care ne uitam ce zici stii ceva de asta?daca nu intreabal pe sebastian ca poate el isi aduce aminte! aia nu a fost sfidare si aia a mai fost si in bucuresti!!

ce complot...... ce imbarligaturi vrei sa mai faci ce mai vreti frate de la viata unora?!?!?ce va doare pe voi unde si ce fac altii frate ?!cred ca de asta nu o sa poti sa dormi la noapte ca ma duc io sa fac o ilegala la ...km de bucuresti si prin atitudinea de \"trompeta\"pe care ai luat-o pe mine unul ma faci sa cred ca ai zi de raport la Udriste sincer!despre sebastian nu este nici o mirare dar tu care te bati cu caramida-n piept ca ai facut si ai dres.......

curse legale?.....ce faceti voi acolo nu sunt curse credema (si sti bine ca de 2 ani daca nu mai mult am participat la toate mai putin ultimele unde aveam interdictie) sa fac sute de km sa ma dau o data (tm)sa fac sute de km sa ma dau o data (cr)sa fac alte sute sa ma dau o data FARA ADVERSAR!!!!!(ct) sa stau 4 ore sa ma dau o data (buc mai toate etapele)si asta numai pana la intrare pe aeroport!!!sa nu aflu niciodata timpul ala de \"nspe mii de minute dar care ma intereseaza ca atat face masina mea !!!! mi se pere de tot .......iar sebastian sustine ce nu a scapat sitiatia de sub control niciodata ?!?!?!nu a scapato aproape intotdeauna doar ca el nu si-a dat seama, probabil ca nu stia cum e sa o tina sub control!


sa revenim la acea ilegala din cate stiu eu se organizeaza de persoane nu de cluburi ca parca inainte le organiza florica cu micutu nu florica,micutu si NSL!? nu?

iar dupa cum am mai spus cred ca oamenii care au fost acolo au fost pe propri e raspundere nu ca doar sunt majori stiind toti ce riscuri implica chestia asta,asa ca nu-i mai dadaciti voi ca nu sunteti in masura aveti un trecut destul de \"gaunos\"iar de o data sunteti prea curati si cuminti


mi se pare o lipsa de personalitate si ca aveti o mare polecere de a cauta nod in papura sau paiul din ochiul altuia! nu va place linistea trebuie sa scormoniti voi .........ca altfel nu va simtiti bine!!!


acum poti sa inchizi subiectul gratian (ma duc sa maninc o lamaie ca mi-e greata de ce sa scrie pe aici!!!!! :evil: )

Ford_V6 28-01-05 09:26

Si mai e un aspect . . .chiar daca sa zicem ca cei din actuala comunitate vor intelege si nu o sa mai organizeze nici o ilegala . . . . . tot se vor gasi o gasca de pustani care vor sa faca ceva cool si or sa inceapa . . . . de aici pana la noi lideri si noi grupari in strada . . . nu e decat un pas.

F_L_R 28-01-05 12:52

-Nu ai cum sa scrii altceva Bogdane.........esti un mr-ist.
-Este normal sa nu-ti sa nu halesti adevarul. Eu am avut puterea sa spun cine de la NSL a fost acolo. Tu ......nimic ....ai vostri ....nimic.
-Diferenta este ca noi incercam sa \"civilizam \" lumea curselor in schimb voi tot niste PRIMITIVI o sa ramaneti.
-Vino sa-ti dau eu lamaie.....!!!!!

bogdan 28-01-05 13:01

daca iti vine sa crezi acum nu am privit lucrurile din partea unui MR-ist ci din partea unui participant la curse
ar fi culmea acum sa ne apucam fiecare sa enumeram masinile care au fost am face treaba cuiva foarte usoara nu?!

poate ca ai auzit ca m-am retras din \"conducera\"MR si vorbesc ca un simplu simpatizant al evenimentelor auto si din prisma a ce idee imi facusem eu despre voi pana acum (despre toata lumea nu numai MR LR sau NSL)

bogdan 28-01-05 13:02

dar se pare ca OAMENII care au fost odata s-au retras de mult din lumea curselor si acum vad numai partea financiara a acestui fenomen
este normal asa dar unde este pasiunea !?!

F_L_R 28-01-05 13:08

-Ai fost cu noi la Timisoara la Craiova.....stii cati bani am luat eu?????
-Daca nu ai fi fost acolo inteleg sa vorbesti asa dar partea financiara eu mi-am suportat-o singur . Poate ma confunzi!!!!!. Am fost cu masina mea tot timpul.....nu am atarnat la altii si stii asta.
-Cred insa ca plecarea ta din mr ....functie de conducere .....nu a afectat cu nimic inclinarea ta catre niste principii gresite.


All times are GMT +2. The time now is 22:18.

- Copyright 2026 4Tuning