Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Ce sporturi practicam/am practicat ? (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/30377-sporturi-practicam-practicat.html)

platon911 19-01-07 13:45

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
uite un barbat sanatos aici..........bv mah

bogdan_wrc 19-01-07 15:54

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
karate, atletism, kart, volei, inot, nici nu mai stiu..destule.

Vibe 19-01-07 17:10

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Doar volei 4 ani... daca nu faceam cred ca eram un fel de FatJoe acu' ;))

dipsy_007 19-01-07 22:09

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Quote:

Originally Posted by T@zMania (Post 701516)
tzi se pare ceva deplasat sa footzi mai multe femei,si prietena satzi ramana de ''buna''?

nop..pt asta chiar il "respect"..da park a cam exagerat ku pozele p forum..si nu cred k toate au fost"amantele" lui.......

BMWfan 21-01-07 07:44

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
aaaaaaaa si karate........... am luat o lectie,se pune?:)

DONU' 21-01-07 11:30

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Ai luat o lectie de karate, sau ai invatzat una? :)

kraven_4_all 21-01-07 11:46

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
yo am facut karate knd eram mai mic si baschet.....si`n rest k orice pushtan...fotbal pe unde apukm si baschet la fel!!

Doamna_cu_Coasa 24-01-07 02:12

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
BOX de performanta! Club Rapid CFR Bucuresti! 7 ani!

DONU' 24-01-07 07:23

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Periculosule, crezi ca ne sperii daca ai facut box?
Mah, tu n-ai o Calibra? N-ai!
Dar ti-ai dori una!

eko_X_cite_069 25-01-07 19:02

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
eu am facut innot cls 1-5 ...baschet 5-8....si downhill si in momentu de fata...

bogdan_wrc 02-02-07 07:30

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
sportul meu preferat cand eram mic..era unul extrem









































sah

shantzu 02-02-07 08:40

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
iti puneai grav de tot viata in pericol.....daca te duceai in centru la mosii aia ::mrgreen:

alexa-mrc 04-02-07 12:35

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
;)))la capitolu sporturi sunt as...baschet,volei,tenis de camp,golf,inot dar numai arte martiale am facut de performanta.....:P.....oriqm,si la o bila daca ma provoaca cineva yo zik ca ma descurc.....

platon911 05-02-07 10:26

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
alexa tre' sa demolez ceva pe la tara o magazie ceva...mi-o dai si mie pe Roca!??! k n-am macara sa daram......:-))))

alexa-mrc 05-02-07 10:32

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
platone.....yo cre k u nai c face si c ai zis,.....taci k mai bag un post.....dak o iubesti atat d mult p roca.....hai aqu l mene so iei l o tura=))) mai bn incheiem discutzia asta k oriqm suntem OT.....dak ai nevoie d roca....poate ne vedem diseara pafara si faci cunoshtita q ea=))):lol:

bogdan_wrc 05-02-07 12:25

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
nu tre sa va iert eu...nu ati facut nimic. doar ca pe toate topicurile vad acelasi OT....

tng..do ur stuff... dar cu grija!! nu cu toporul :))

LE: oricum de cand a venit alexa..cam ati sarit sa va bagati in seama cu ea pe toate topicurile.... ce face o fata din voi... :P :P
o chemati cu cainele, ba cu tucsonul, ba la bile.... ba sa se prezinte... offfff hormonii.. :))))))))))))))

tng 05-02-07 12:53

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Curat !

Bogdane
Nu mai zice tu ... ca si tie ti s-a aprins calcaiele dupa fete, cand povesteai asa pe ascuns lu kraven :D

Tu ai o varsta .. ei o varsta .. si ne bucuram de prezenta ei pe forum la noi, e un fel de a spune "bine ai venit" :D

kraven_4_all 05-02-07 12:54

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
asha se manifesta forumu` knd vad o fata p`aciulea:D

bogdan_wrc 05-02-07 12:56

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
pai...da...dar era cu totul altceva!! si krvean....spune-i tu..merita sau nu fata aia sa dau foc la calcaie..? :D
dar hai pe diverse discutii....

DONU' 08-02-07 11:18

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Quote:

Originally Posted by kraven_4_all (Post 732364)
asha se manifesta forumu` knd vad o fata p`aciulea:D

'r-atzi ai draq, atzi inceput sa va marcatzi teritoriul in coltzul paginii de net si mai si naparlitzi.
Suntetzi in calduri nenorocitzilor.
Miorlaitzi aici ca motanii si Alexa nici macar nu da din coada... :p

Eu din cand in cand mai fac sex.
Se pune si asta ca sport? :rolleyes2

bogdan_wrc 08-02-07 11:24

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
da...dar unii nu stiu diferenta intre sex si masturbare.... cand faci sex...mai cunosti si alte persoane!!

DON, doar daca e extrem... :P

tng 08-02-07 11:24

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 737963)
Eu din cand in cand mai fac sex.
Se pune si asta ca sport? :rolleyes2

atata timp cat transpiri .. sa zicem ca da :D

DONU' 08-02-07 11:26

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_wrc (Post 737975)
da...dar unii un stiu diferenta intre sex si masturbare.... cand faci sex...mai cunosti si alte persoane!!

DON, doar daca e extrem... :P

Bah...esti cu m...?
Ala e sex manual mah :lol:
Ce tare... "cand faci sex...mai cunosti si alte persoane".
Tu faci treaba acolo, mai intra unul sau una-n camera, si tu in timpul ala...:
- Buna, ma numesc asa..., nu vrei sa bem o cafea mai tarziu nitel..., acum sunt ocupat.

dshockevo 08-02-07 11:30

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
asta nu e sport ...e hobby ! :mrgreen:

bogdan_wrc 08-02-07 11:31

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
pai asa cunosti tu persoane??? eu zic sa ....CUNOSTI!! adica sa poti vb despre ele mai atent si mai in amanunt....


'ti-ar ocuparea a draq..e raspunul pers care intra si te vedea asa.

mihai88 08-02-07 11:37

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
practic inotu de putin timp..
am fost la volei ,handbal si tenis in spatele discotecii vara cand era cald

atata

daca ar fi sa ma apuc de vreun sport acum la 18 ani si 1.61(ultimadata cand m-am masurat) ar fi parasutismu sau motocross......

MasterK 08-02-07 11:44

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Quote:

Originally Posted by mihai88 (Post 738012)
practic inotu de putin timp..
am fost la volei ,handbal si tenis in spatele discotecii vara cand era cald

atata

daca ar fi sa ma apuc de vreun sport acum la 18 ani si 1.61(ultimadata cand m-am masurat) ar fi parasutismu sau motocross......

10 Euro pe an la parasutism :))

shantzu 08-02-07 11:44

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
cand bem pe coltz ? se pune sport - ca mai transpiram cand fugim de gaborii :mrhappy:
domnu' manager - azi avem vreo sparla ? :mrgreen:

platon911 08-02-07 14:34

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_wrc (Post 738000)
pai asa cunosti tu persoane??? eu zic sa ....CUNOSTI!! adica sa poti vb despre ele mai atent si mai in amanunt....


'ti-ar ocuparea a draq..e raspunul pers care intra si te vedea asa.

cand faci dragoste atunci "cunosti" persoana....cand faci sex pur si simplu va satisfaceti nevoile,fara obligatii si inhibitii......:D

DONU' 08-02-07 14:58

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Bai..., tu ai inebunit?
Auzi..., cand faci dragoste nu faci sex...
Vorba unui prieten:
- Ce mi-e geam, ce mi-e fereastra...
Cand faci dragoste nu-i la fel ca si cand faci sex...
De parca nu bagi pitonu' la scorbura... :lol:
Hai bah Plantoane ca esti tare :lol:

tng 08-02-07 14:59

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Tratati topicul cu seriozitate va rog !

PH86MIN 08-02-07 17:00

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
am facut innot,practic pescuitul si mai nou d'ale beuturii :),km atat k in rest se numesc hobbyuri

bogdan_wrc 09-02-07 07:25

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Quote:

Originally Posted by platon911 (Post 738359)
cand faci dragoste atunci "cunosti" persoana....cand faci sex pur si simplu va satisfaceti nevoile,fara obligatii si inhibitii......:D

bine acum il sun pe Mircea Radu...
0-7-4-x xxx xxx
ce stie pustiu la 18 ani cu dragoste and stuff.... hihihi..nebune...

ATENTIE: mai sunt si fete logate si se pare active. take the necessary measures, kids! :oops:
ACUM SERIOS, ai tu dreptatea ta..doar ca nebunii astia din COMUNITATE (love this word...suntem niste comunitari cu toii) nu ai cu cine sa vb..numai masini stiu... ce rai..ptiu... cred ca fetele poate mai inteleg...

apropo..reusesti sa vrajesti cu chestia asta ca nu am mai folosit-o demult...


DON..geam e diferit de fereastra... uite stii care e culmea bogatului? sa imi pun termopan la ochelari!! fereastra se deschide..geamul nu neaparat!!
la masina...parbrizul e geam sau fereastra?? :P :P

blondu'DOG 09-02-07 08:33

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
hai c-ati inceput s-o zguduitzi aiurea cu dragostea and the additional shit.....mah...traiti-va viatza ca e frumoasa.cu anii astia nu ne mai intalnim.eu cred ca suntem inca la capitolul sex cu totii.....cum spune si parazitu' : "pai ce facem fetelor , ne f____ sau ne cantarim? "
scuze TNG-ule pt OT dA' me enerveaza dragostea asta.....sa nu mai vad discutii despre dragoste ca va umplu de mascari pe toti......glumesc :)

platon911 09-02-07 13:06

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
dap...asa e...fiekre cu stilul lui si cu dragostea lui...asat e forum de masini....ce Dumnezeu!!!

shantzu 09-02-07 14:51

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Quote:

asta e forum de masini
din dragoste pentru masini :mrhappy:

platon911 09-02-07 14:57

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
din dragoste pentru automobilism shantzule...pana la moarte automobilisti....iar ne sterge TNG-u' OT-u'!!!! asa e viata ...e mijto la noi aici in comunitate,ne mai certam noi,ne mai sterge TNG-u' un post doua...da' pan la urma se termina cu bine!!!!poop!!!

dshockevo 09-02-07 16:12

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Quote:

Originally Posted by shantzu (Post 740541)
din dragoste pentru masini :mrhappy:

tu parca erai la cheia ma :???: ! sau ai net si acolo ? :D

panaitescud 10-02-07 10:44

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
am facut multe sporturi ....asa era atunci,veneau antrenorii la scoala in orele de sport si ne tria pe fiecare in parte in functie de aptitudini.acum ..pescuit si vanatoare .vreau sa-mi iau o masa de tenis sau una de biliard.

shantzu 11-02-07 17:59

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Quote:

Originally Posted by dshockevo (Post 740749)
tu parca erai la cheia ma :???: ! sau ai net si acolo ? :D

pai inca nu apucasem sa plec ;) am plecat dupa de am postat :mrhappy:


All times are GMT +2. The time now is 10:39.

- Copyright 2026 4Tuning