![]() |
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
uite un barbat sanatos aici..........bv mah
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
karate, atletism, kart, volei, inot, nici nu mai stiu..destule.
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Doar volei 4 ani... daca nu faceam cred ca eram un fel de FatJoe acu' ;))
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Quote:
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
aaaaaaaa si karate........... am luat o lectie,se pune?:)
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Ai luat o lectie de karate, sau ai invatzat una? :)
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
yo am facut karate knd eram mai mic si baschet.....si`n rest k orice pushtan...fotbal pe unde apukm si baschet la fel!!
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
BOX de performanta! Club Rapid CFR Bucuresti! 7 ani!
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Periculosule, crezi ca ne sperii daca ai facut box?
Mah, tu n-ai o Calibra? N-ai! Dar ti-ai dori una! |
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
eu am facut innot cls 1-5 ...baschet 5-8....si downhill si in momentu de fata...
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
sportul meu preferat cand eram mic..era unul extrem
sah |
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
iti puneai grav de tot viata in pericol.....daca te duceai in centru la mosii aia ::mrgreen:
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
;)))la capitolu sporturi sunt as...baschet,volei,tenis de camp,golf,inot dar numai arte martiale am facut de performanta.....:P.....oriqm,si la o bila daca ma provoaca cineva yo zik ca ma descurc.....
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
alexa tre' sa demolez ceva pe la tara o magazie ceva...mi-o dai si mie pe Roca!??! k n-am macara sa daram......:-))))
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
platone.....yo cre k u nai c face si c ai zis,.....taci k mai bag un post.....dak o iubesti atat d mult p roca.....hai aqu l mene so iei l o tura=))) mai bn incheiem discutzia asta k oriqm suntem OT.....dak ai nevoie d roca....poate ne vedem diseara pafara si faci cunoshtita q ea=))):lol:
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
nu tre sa va iert eu...nu ati facut nimic. doar ca pe toate topicurile vad acelasi OT....
tng..do ur stuff... dar cu grija!! nu cu toporul :)) LE: oricum de cand a venit alexa..cam ati sarit sa va bagati in seama cu ea pe toate topicurile.... ce face o fata din voi... :P :P o chemati cu cainele, ba cu tucsonul, ba la bile.... ba sa se prezinte... offfff hormonii.. :)))))))))))))) |
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Curat !
Bogdane Nu mai zice tu ... ca si tie ti s-a aprins calcaiele dupa fete, cand povesteai asa pe ascuns lu kraven :D Tu ai o varsta .. ei o varsta .. si ne bucuram de prezenta ei pe forum la noi, e un fel de a spune "bine ai venit" :D |
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
asha se manifesta forumu` knd vad o fata p`aciulea:D
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
pai...da...dar era cu totul altceva!! si krvean....spune-i tu..merita sau nu fata aia sa dau foc la calcaie..? :D
dar hai pe diverse discutii.... |
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Quote:
Suntetzi in calduri nenorocitzilor. Miorlaitzi aici ca motanii si Alexa nici macar nu da din coada... :p Eu din cand in cand mai fac sex. Se pune si asta ca sport? :rolleyes2 |
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
da...dar unii nu stiu diferenta intre sex si masturbare.... cand faci sex...mai cunosti si alte persoane!!
DON, doar daca e extrem... :P |
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Quote:
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Quote:
Ala e sex manual mah :lol: Ce tare... "cand faci sex...mai cunosti si alte persoane". Tu faci treaba acolo, mai intra unul sau una-n camera, si tu in timpul ala...: - Buna, ma numesc asa..., nu vrei sa bem o cafea mai tarziu nitel..., acum sunt ocupat. |
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
asta nu e sport ...e hobby ! :mrgreen:
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
pai asa cunosti tu persoane??? eu zic sa ....CUNOSTI!! adica sa poti vb despre ele mai atent si mai in amanunt....
'ti-ar ocuparea a draq..e raspunul pers care intra si te vedea asa. |
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
practic inotu de putin timp..
am fost la volei ,handbal si tenis in spatele discotecii vara cand era cald atata daca ar fi sa ma apuc de vreun sport acum la 18 ani si 1.61(ultimadata cand m-am masurat) ar fi parasutismu sau motocross...... |
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Quote:
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
cand bem pe coltz ? se pune sport - ca mai transpiram cand fugim de gaborii :mrhappy:
domnu' manager - azi avem vreo sparla ? :mrgreen: |
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Quote:
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Bai..., tu ai inebunit?
Auzi..., cand faci dragoste nu faci sex... Vorba unui prieten: - Ce mi-e geam, ce mi-e fereastra... Cand faci dragoste nu-i la fel ca si cand faci sex... De parca nu bagi pitonu' la scorbura... :lol: Hai bah Plantoane ca esti tare :lol: |
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Tratati topicul cu seriozitate va rog !
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
am facut innot,practic pescuitul si mai nou d'ale beuturii :),km atat k in rest se numesc hobbyuri
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Quote:
0-7-4-x xxx xxx ce stie pustiu la 18 ani cu dragoste and stuff.... hihihi..nebune... ATENTIE: mai sunt si fete logate si se pare active. take the necessary measures, kids! :oops: ACUM SERIOS, ai tu dreptatea ta..doar ca nebunii astia din COMUNITATE (love this word...suntem niste comunitari cu toii) nu ai cu cine sa vb..numai masini stiu... ce rai..ptiu... cred ca fetele poate mai inteleg... apropo..reusesti sa vrajesti cu chestia asta ca nu am mai folosit-o demult... DON..geam e diferit de fereastra... uite stii care e culmea bogatului? sa imi pun termopan la ochelari!! fereastra se deschide..geamul nu neaparat!! la masina...parbrizul e geam sau fereastra?? :P :P |
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
hai c-ati inceput s-o zguduitzi aiurea cu dragostea and the additional shit.....mah...traiti-va viatza ca e frumoasa.cu anii astia nu ne mai intalnim.eu cred ca suntem inca la capitolul sex cu totii.....cum spune si parazitu' : "pai ce facem fetelor , ne f____ sau ne cantarim? "
scuze TNG-ule pt OT dA' me enerveaza dragostea asta.....sa nu mai vad discutii despre dragoste ca va umplu de mascari pe toti......glumesc :) |
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
dap...asa e...fiekre cu stilul lui si cu dragostea lui...asat e forum de masini....ce Dumnezeu!!!
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Quote:
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
din dragoste pentru automobilism shantzule...pana la moarte automobilisti....iar ne sterge TNG-u' OT-u'!!!! asa e viata ...e mijto la noi aici in comunitate,ne mai certam noi,ne mai sterge TNG-u' un post doua...da' pan la urma se termina cu bine!!!!poop!!!
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Quote:
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
am facut multe sporturi ....asa era atunci,veneau antrenorii la scoala in orele de sport si ne tria pe fiecare in parte in functie de aptitudini.acum ..pescuit si vanatoare .vreau sa-mi iau o masa de tenis sau una de biliard.
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:39. |
- Copyright 2026 4Tuning