Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ? (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/28872-parere-aveti-fetele-comunitatea-4tuning.html)

Vlad_BMW 26-03-08 15:31

Re: Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ?
 
Pai stiu si recunosc ca sunt care stiu mai multe despre masini decat barbati.. :)

Claudia 26-03-08 19:18

Re: Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ?
 
Un sfat prietenesc: LAS-O BALTA! ;)

Sasha 26-03-08 19:28

Re: Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ?
 
chiar sunt curioasa cate fete de pe forum cunosti)daca cunosti) vladutz_mitsubishi .... nu e nevoie sa raspunzi;)

Vlad_BMW 26-03-08 20:59

Re: Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ?
 
pai nu am mai dat de mult timp aici pe forum asa ca nu prea am avut contacte..deci nu cunosc.:???:

Sasha 26-03-08 21:01

Re: Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ?
 
=))p ai si daca nu cunosti cum poti sa`ti spui parerea despre ele???=)) hai las`o asa...


sry de off...


baietii sa`si continue ideile:lol:

Vlad_BMW 26-03-08 21:11

Re: Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ?
 
Pai ziceam asa cu aproximatzie da vad ca voi saritzi cu claxonu ..

aleks 27-03-08 12:44

Re: Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ?
 
fight, fight :lol::lol:
calm oameni, calm...
depasiti subiectul, va rog :)

bogdan_wrc 01-04-08 14:36

Re: Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ?
 
Quote:

Originally Posted by vladutz_mitsubishi (Post 1448949)
nu prea am avut contacte..:

aha.....de aia ! eu zic ca nu ai avut CONTACTE deloc!

sorry, aleks, nu m-am putut abtine :)

pheerya 01-04-08 15:07

Re: Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ?
 
hai mai baieti nu fiti rai...caaalm...:lol:
poate vroia si el sa-si faca "contacte" si acum l-ati speriat voi :lol:

Snytz 08-04-08 13:59

Re: Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ?
 
Nu cunosc personal nici o fata de pe forum dar, avand in vedere activitatea lor pe aici, par fete de treaba ! Unele chiar se implica si se pricep !

Ingerasul99 19-11-08 18:16

Re: Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ?
 
personal cunosc doar pe J.V.L din cta si creatsa7 , in rest next time daca ne vom vedea.

22VIN 20-11-08 23:56

Re: Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ?
 
fetele de pe forum sunt chiar de treaba...
adica am vazut ca nu comenteaza despre ceea ce nu stiu si unele dintre ele ne dau clasa prin cunostintele lor auto
oricum, ar fi bine sa avem si mai multe fete pe forum, diversitatea e buna

TwentyOne 24-11-08 14:16

Re: Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ?
 
sunt cam putine, din pacate

pheerya 24-11-08 16:11

Re: Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ?
 
suntem putine deoarece sexul feminin apreciaza in mare parte utilitatea unui lucru, nu neparat imbunatatirea lui si investirea banilor in el. majoritatea fetelor privesc masina decat din prisma necesitatii transportului...
dar mai sunt si exceptii care intaresc regula :-P

Ingerasul99 24-11-08 20:24

Re: Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ?
 
Ar fi bine sa fie cat mai multe fete care sa o intareasca!

Hori 24-11-08 21:20

Re: Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ?
 
Fetele de pe 4tuning sunt rele:d uitati ce i`au facut lu Vlad din Oradea saracu, l`au si atacat, chiar daca multe din ele, dupa cum am vazut pe mai multe topicuri, se pricep, sunt cam rele:D sau.... noi astia din vest suntem mai sensibili? oare? si nu numai fetele, ci si cativa de sex m, dar despre aia discutam pe alt thread:D p.s. nu dati cu pietre, mi`am exprimat parerea! si ca o mica paranteza eu nu am absolut nimic cu fetele sau soferitele, apreciez fetele care stiu sa conduca, si am vazut multe exemple, salutari si scuzati de deranj :P

Ingerasul99 26-11-08 16:19

Re: Ce parere aveti despre fetele din comunitatea 4tuning ?
 
Hori poate vlad a avut parte de un tratament mai aparte.


All times are GMT +2. The time now is 04:32.

- Copyright 2026 4Tuning