![]() |
Re: V12 TDI este Motorul Anului
atunci comparam 1.9tdi 130cp (ca sa fiu baiat rezonabil si sa nu zic ala de 150cp) cu 1.8T 150cp de pe g4 gti...aceeasi masina...ce zici? :lol:
nu sunt deloc super unicat...mai e wtf,ydt si o sumedenie de alte masini pe afara...noi avem modificari foarte soft fata de ce se poate face cu un amarat de 1.9tdi :) si dadeam exemple de cai pe cai...chiar si ceva mai puternice decat a mea...eu am doar 204cp :D |
Re: V12 TDI este Motorul Anului
merita premiul...
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:41. |
- Copyright 2026 4Tuning