![]() |
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
Quote:
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
nu stiu ce vedeti voi asa extraordinar la masina asta.poate doar efortul propietarului
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
E frumoasa intr-adevar! Singurele lucruri care nu imi plac sunt pragurile, in rest foarte frumoasa! Felicitari !
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
n-am ce spune, n-ai ce critica la masina asta :shock: e perfecta.. bafta tau`le .. vezi ce mai faci.. :drunk:
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
cu genul asta de topic:
Quote:
Quote:
Mie unu nu-mi plac pragurile barele fata/spate (dacia e o masina patratzoasa de felul ei si parca nu se potrivesc) jantele vopsite si stopurile spate care la un moment dat erau transparente. In rest vad o dacie vopsita in 2 culori cu neoane si manere mascate. Faptul ca a aparut in videoclipul cassa loco nu ma impresioneaza cu nimic. Sunt sigur ca mai exista imbunatatiri la masina dar eu critic doar ce vad si nu-mi place. Oricat de direct ar fi raspunsul meu sper sa-l apreciezi (am ales sa nu fiu fals si sa dau ceva argumente)...te felicit pentru ca ai avut curajul sa investesti intr-o marca moarta de zeci de ani. Rezultatul este o masina ingrijita DAR IN NICI UN CAZ PERFECTA. Noroc in continuare. |
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
7 Attachment(s)
ms frumos pt parerea ta onesta....;)
postez 3-4 poze si promit in ce mai scurt timp sa mai fac cateva poze ca am terminat si pragurile de 2 zile...... |
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
super TAU! man e frumoasa nu am ce zice!
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
NU prea imi plac daciile ,da asta e cool,imi place cum a iesit,da ai modificato numai inafar sau ai umblat si pe la motor?
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
merita respectu ptr dacia asta... pacat ca nu am vazut-o si eu p la mare...
bv TAU ! |
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
3 Attachment(s)
cateva poze de la mare....
si da am facut ceva la motor....un mic up-grade..... |
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
7 Attachment(s)
cateva schimbari....
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
prea frumoasa masina..si stopurile..si kitu..tatoo`u :) faina tare Dacia..chiar ai ridicat nivelul :) felicitari :)
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
tare dacia asta...yeap
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
io unul apreciez atat efortul cat si rezultatul,poate ca nu e perfecta,dar multi critica nestiind cat de greu se gaseste un spoiler pt dacie care sa fie deosebit si aspectuos sau orice alt accesoriu,oricum mie imi place foarte tare masina se vede ca sunt bagati multi bani si mult timp.Un sincer si calduros FELICITARI!!!!!!pt ca le meriti si nu pentru ca as fi un pupincurist:D.si apropo mie imi plac jantele nu sunt tocmai genul meu, dar dau bine pe masina.parea mea...parea..mea!!!!!
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
am vazut masina asta de mai multe ori pe strada, e cu adevarat frumoasa, imi place
mai e o dacie verde care arata si ea... dar parca asta e mai belea, mai ales paintu ;) |
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
tau'le hai sa incerk sa te ajut putin sa fie si mai frumoasa :D deci .. poti sa ii faci micile detalii cate sunt urate la orice dacie
cum ar fi : - spatiul dintre far si bara prea mare si inegal - barile prinse cu boltzuri sau nituri aqm ai mai putea sa ii faci asa : -angel eyes ... sar potrivi bestial cu tatuaju :d - roof scoop - jenti mai mari - pe suportul plafonului din spte sa faci linia dintre negru si alb orizontala -rezervor pe margine si altele care numi vin aqm ... oricum masina este frumoasa ..... nu prea vezi asa dacii frumoase pe la noi :D bafta si felicitari .. si incearca chestia cu spatiile .. ai sa vezi rezultatu ... see ya :D |
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
super frumoasa mashina dar eu am o intrebare :d. Am vazut pozele cand o concepeai. Pe mine maintereseaza pentru a modifica caroseria ce se foloseshte???? kit sau ceva special pentru a o modela mai ushor? Multumesc!
P.S. Nu cunosc foarte bine tuning dar incerc sa invatz.....totzi au fost la inceput candva :D |
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
frumoasa dacia,iar stopurile sunt beton
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
cea mai tare dacie
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
Intradevar este superba!!! :D:D:D Am mai vazut masina asta pe strazile bucurestiului prin brancoveanu si prin mai multe cartiere si cand treceam pe langa ea ma opream si o admiram chiar dak e dacie.CIne spune de ea ca e kitch e un tzaran fiert :evil::evil::evil:
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
Nu e kitsch.. e o masina frumoasa in care s-au investit foarte multi bani si foarte mult timp. Una din principalele atractii la toate showurile de tuning autohtone ;)
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
Frumoasa Rau Mashina ! Bravo Proprietarului ... nijte poze la motor se poate ?!? :D
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
E OK dar cred ca ar mai trebui lucrat la detalii.
Deranjant este zona farurilor unde īmbinarile sīnt dezastru, marginea aripa / semnalizator si...................arunca prostiile alea albastre de sub ea ca o strica rau de tot. Chiciul asta luminos gen "The fast & the furious" este de mult out si īi strica tot fazonul. La ce ma refer, vezi īn poza de jos: |
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
nu cred ca mai e valabila masina,am vazuto acu cateva luni in pajura fara jenti plina de praf si parca era si lovita nu stiu sigur,pacat de ea!
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
Nu stiu dar am impresia ca unii baga o groaza de bani īn masini sa le faca dupa care trag 4 - 5 liniute vreo 2 show-uri se urca cu ele-n pom si le arunca. Pacat de atīta munca.
A mea din avatar m-a costat tuning-ul īn jur de 16.000 EURO si abea acum dupa 11 ani de la finalizarea lucrarii s-a dus motorul (ca mi la mīncat fiu-meu) si primeste altul. Īn rest īn toti anii astia nici o zgīrietura. |
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
Cu niste jante mai mari , 19, 20 ar fi perfecta . GJ frumoasa dacia.
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
am inteles ca este intr o stare deplorabila acum...nu mai e ce a fost deloc
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
E posibil sa nu mai fie deloc:D am trecut zilele astea de cateva ori prin comuna unde statea noul propietar si n-am mai vazut-o pe acolo...ori a vandut-o, ori remat power:???:
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
Quote:
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
Vernesti...drumu spre Brasov din Buzau
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
Merge :D
Arata bine ! O am intr'un joc :D |
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
Destul de reusita , imi plac jentile totusi , daca era mai bine facuta tablaria si un kit mai lung cea era superba , mult noroc pe data viitoare ;)
|
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
votat e frumoasa intr'adevar
cred ca e singura dacie din Romania care a fost modificata cu gust |
Re: [EXT] Dacia 1310 ... it`s black...it`s white ..yeyeye :P
Ii duc dorul acestei masini... :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:15. |
- Copyright 2026 4Tuning