Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   Rally Sprint 2010 (https://forum.4tuning.ro/195-satu/163127-rally-sprint-2010-a.html)

veveve 17-02-10 22:11

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by SM-91-JDM (Post 3096908)
sper sa am si eu cu ce ma da,ca masina prietenilor e gata,da a mea...pe nikaieri

Mai am niste piese de BMW de rezerva , un motor una alta, in 2 ore cu florin ti le punem toate pe honda , atunci sa vezi cum a mere :))

:drunk:

floryn bmw 17-02-10 22:13

Re: Rally Sprint 2010
 
:):):):):):):) mishu te facem fan bmw imd:)))

szambi77 17-02-10 22:42

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by floryn bmw (Post 3097257)
:):):):):):):) mishu te facem fan bmw imd:)))

.... sau mai bine nu :lol::lol::lol:

SM-91-JDM 18-02-10 06:41

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by floryn bmw (Post 3097257)
:):):):):):):) mishu te facem fan bmw imd:)))

Cu tot respectul pentru masinile voastre,desi stiu cat s-a lucrat la ele,dar mai bine nu,raman eu la japoneza mea:D.

szambi77 18-02-10 08:17

Re: Rally Sprint 2010
 
..... si la aceeasi cai si capacitate :lol:

e30_lmv 18-02-10 18:05

Re: Rally Sprint 2010
 
desi pasiunea pt BMW si neatentia era sa ma coste viata, tot nu pot sa renunt la BMW......... fiecare cu placerile si convingerile lui, dak lui ii place japonezele nu are decat. exact asa cum pe tine floryn nu te poate convinge lumea sa renunti la urs asa nici el la japoneze.

szambi77 18-02-10 23:28

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by e30_lmv (Post 3099958)
desi pasiunea pt BMW si neatentia era sa ma coste viata, tot nu pot sa renunt la BMW......... fiecare cu placerile si convingerile lui, dak lui ii place japonezele nu are decat. exact asa cum pe tine floryn nu te poate convinge lumea sa renunti la urs asa nici el la japoneze.

Sefu', esti bine intentionat, stai linistit, nu suntem copii, intelegem si noi lucrurile astea ! Aici e vorba de cu totul altceva : "muntele merge la Mahomed" si alte exemple de genul ... ;) Te asteptam la Rally-Sprint !

P.S. am uitat sa zic : "ie niste chestii.." :lol:

55srt 19-02-10 11:13

Re: Rally Sprint 2010
 
salutare....
o/mai multe informatii doresc sa obtin de la voi...asta pt ca nu am avut rabdare dar mai ales timp sa citesc intru-totul regulamentul competitiei:
- avand in vedere ca sunt din baia mare si nu doresc sa fac un drum fara rost pana la satu mare, as vrea sa stiu daca, ma pot inscrie , deci participa cu un subaru impreza 2004 sti, la clasa nelicentiati...
-daca da....va rog sa imi precizati pretul inscrierii, locatia si mai ales ora concursului...si daca mai sunt ceva detalii care ar trebui sa le stie un debutant ca mine...
Merci anticipat!..si daca nu ne vedem bafta la concurs la toata lumea...

attilaboot 19-02-10 13:25

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by 55srt (Post 3102173)
salutare....
o/mai multe informatii doresc sa obtin de la voi...asta pt ca nu am avut rabdare dar mai ales timp sa citesc intru-totul regulamentul competitiei:
- avand in vedere ca sunt din baia mare si nu doresc sa fac un drum fara rost pana la satu mare, as vrea sa stiu daca, ma pot inscrie , deci participa cu un subaru impreza 2004 sti, la clasa nelicentiati...
-daca da....va rog sa imi precizati pretul inscrierii, locatia si mai ales ora concursului...si daca mai sunt ceva detalii care ar trebui sa le stie un debutant ca mine...
Merci anticipat!..si daca nu ne vedem bafta la concurs la toata lumea...

REGULAMENTUL: http://365hp.forumer.ro/autosport-sa...t-2010-t32.htm

55srt 19-02-10 15:27

Re: Rally Sprint 2010
 
art.7, chiar si coroborat cu art. 9 ultimul alineat...din regulament...imi spune sa stau acasa...
Merci pt ajutor! distactie faina la toata lumea

floryn bmw 19-02-10 23:00

Re: Rally Sprint 2010
 
Deci baieti multa bafta pe maine :)5,4,3,2,1 GO!!!!

e30_lmv 20-02-10 08:39

Re: Rally Sprint 2010
 
o rugaminte pt. veveve, pune te rog lista cu rezultatele cursei de azi..... sa stie si cei care nu au putut ajunge cum a stat treaba p la voi..... multumesc anticipat. :)

zvivi 20-02-10 21:14

Re: Rally Sprint 2010
 
Vreau sa multumesc organizatorilor si participantilor evenimentului. Toti au facut treaba buna. A fost bomba ! :D Astept cu nerabdare etapa urmatoare.

PS. Cand o sa fie gata filmuletul cu etapa dati de veste.

tudd.tvd20 21-02-10 12:56

Re: Rally Sprint 2010
 
FELICITARI tuturor concurentilor!Cu bune ,cu rele a fost o etapa foarte frumoasa....aa si daca stie cineva id-u lui Domuta sa mi-l scrie va rog.

raul_rebelul2005 21-02-10 14:09

Re: Rally Sprint 2010
 
Felicitari concurentilor,mi-a placut cum a fost aranjata pista,frumos,cine are poze,filme?? JOE ai filmat

RADU DOM 21-02-10 14:33

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by tudd.tvd20 (Post 3108668)
FELICITARI tuturor concurentilor!Cu bune ,cu rele a fost o etapa foarte frumoasa....aa si daca stie cineva id-u lui Domuta sa mi-l scrie va rog.

ghevir_ghevir id meu

mrjoe 21-02-10 14:51

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by raul_rebelul2005 (Post 3108906)
Felicitari concurentilor,mi-a placut cum a fost aranjata pista,frumos,cine are poze,filme?? JOE ai filmat


Felicitari Raul pentru locul 2 asa mai departe
sper ca in etapul 2 lea si eu va fi acolo ca si concurent da am filmat de seara icarc sus
poze aici

http://picasaweb.google.ro/bobo3h/Ra...int2010EtapaI#

szambi77 21-02-10 17:23

Re: Rally Sprint 2010
 
Eveniment reusit, concurenti si spectatori multi ! Mi-a placut f. mult ! Speram ca si urmatoarele etape vor fi la fel de reusite...

Apropo, felicitari tinerilor concurenti si parintilor acestora ;)

veveve 21-02-10 22:50

Re: Rally Sprint 2010
 
O etapa frumoasa , felicitari pentru toti care au participat, m-ai ales pentru juniori,Dani si Ricsi .Un mic video de la colegu Attila -> https://vimeo.com/9616595 si clasamentu cu timpi si punctajul general

Dani DOM 23-02-10 10:27

Re: Rally Sprint 2010
 
Baietzi, vreau sa va multzumesc foarte mult pentru sprijinul acordat si ca ma-tzi ajutat sa trec cu bine de primul meu concurs!!Va multzumesc inca odata, ne vedem la etapa urmatoare:D:D
Cu stima si respect, Daniel!:lol:

Dani DOM 23-02-10 10:31

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by Dani DOM (Post 3115341)
Baietzi, vreau sa va multzumesc foarte mult pentru sprijinul acordat si ca ma-tzi ajutat sa trec cu bine de primul meu concurs!!Va multzumesc inca odata, ne vedem la etapa urmatoare:D:D
Cu stima si respect, Daniel!:lol:

Am uitat sa mentzionez ca le multzumesc is parintzilor mei, care mi-au facut cadou masina si mau indrumat spre acest sport!:D

szambi77 23-02-10 13:02

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by Dani DOM (Post 3115341)
Baietzi, vreau sa va multzumesc foarte mult pentru sprijinul acordat si ca ma-tzi ajutat sa trec cu bine de primul meu concurs!!Va multzumesc inca odata, ne vedem la etapa urmatoare:D:D
Cu stima si respect, Daniel!:lol:

Ne bucuram ca esti printre noi ;) Inca odata, felicitari ! :peace:

floryn bmw 23-02-10 19:59

Re: Rally Sprint 2010
 
felicitari !!!!!!! la toata lumea :) a iesit bine :)

e30_lmv 25-02-10 20:42

Re: Rally Sprint 2010
 
si...... c se aude knd va fi urmatoarea etapa???

szambi77 25-02-10 22:04

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by e30_lmv (Post 3123730)
si...... c se aude knd va fi urmatoarea etapa???

Pe la sfarsitul lunii Aprilie.

e30_lmv 26-02-10 10:36

Re: Rally Sprint 2010
 
multumesc szambi......

szambi77 27-02-10 11:01

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by e30_lmv (Post 3125198)
multumesc szambi......

Cu placere! Sper sa te vedem la linia de start la urmatoarea etapa ;)

e30_lmv 27-02-10 11:56

Re: Rally Sprint 2010
 
daca ajuta Doamne Doamne sa ma fac bn si sami pun masina p roti, nu ratez ocazia de a concura cu niste oameni adevarati...... :)

szambi77 08-04-10 12:07

Re: Rally Sprint 2010
 
Urmatoarea etapa va avea loc in data de 24 Aprilie, aceeasi locatie !

raul_rebelul2005 09-04-10 18:53

Re: Rally Sprint 2010
 
chiar de ziua mea:)....inseamna ca pot primi o cupa moca si un loc 1:)

Spark 10-04-10 14:36

Re: Rally Sprint 2010
 
eh .. ai vrea tu :lol:
poate ceva pe langa ca oricum iei locu` 1 ;) speram :P

e30_lmv 13-04-10 14:52

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by szambi77 (Post 3258289)
Urmatoarea etapa va avea loc in data de 24 Aprilie, aceeasi locatie !

cum am scris si pe thread-ul celalalt, urez multa bafta participantilor....... Cel mai bun sa castige. :)

veveve 27-04-10 18:54

Re: Rally Sprint 2010
 
Clasamentul general dupa 2 etape .lupta stransa de pe acuma din cate se vede;)

SM-91-JDM 27-04-10 20:49

Re: Rally Sprint 2010
 
sa fie lupta stransa la toate categoriile,asta nu-i stress,da sa nu mai fie asa pista ,asta e important,ca si azi s-a spart mazda neagra chiar in acelasi loc cu Ricsi,praf pulbere e si mazda,tot pe partea stanga s tot se poate arunca la fier vechi...bietul baiat a mai facut niste antrenamente si exact in acelasi lok sa izbit de gard,diferenta e ca baiatu a spart parbrizul cu capul.Nu parea sa aiba ceva dar sigur cu un cucui s-a ales.

raul_rebelul2005 29-04-10 18:58

Re: Rally Sprint 2010
 
pacat,foarte periculoasa curba aia,mai bine mai incet da ajung la finish intreg:)...sper sa fie mai usoara pista urmatoarea etapa.

quick_silver2 01-05-10 23:35

Re: Rally Sprint 2010
 
Am si eu o intrebare, sezonul asta de rally sprint, toate etapele se vor tine la pista ACR ?
S-au se vor tine si pe bul. Transilvania ?

e30_lmv 08-05-10 10:25

Re: Rally Sprint 2010
 
Are cnv ideie knd va avea loc urmatoarea etapa??? Si tot pista ACR va avea loc???

Mersi anticipat!8):-)

jozsi555 09-05-10 17:29

Re: Rally Sprint 2010
 
https://www.youtube.com/watch?v=oOQtbzc_Jts

szambi77 09-05-10 18:29

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by jozsi555 (Post 3346270)

Se mai intampla si la case mai mari .....

DriftManiac 09-05-10 18:31

Re: Rally Sprint 2010
 
Quote:

Originally Posted by jozsi555 (Post 3346270)

omg:O cand s- intamplat asta? ca eu am plecat acasa dupa ce a fost pauza aia mare(cand a plecat mai multa lume). Cum e ricsi si masina? da-mi mai multe informatii terog, chiar nu am auzit nimic de acest incident, doar in ziar am citit ca a fost un mic incident(au scris aia)


All times are GMT +2. The time now is 16:29.

- Copyright 2026 4Tuning