Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   2012 We were warned (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/154363-2012-we-were-warned.html)

dolb 10-12-09 22:29

Re: 2012 We were warned
 
Alarm Fur Cobra 11, Politia de autostrada. Un serial ce da clasa tuturor serialelor americane, de actiune !

mitza mtb 12-12-09 01:05

Re: 2012 We were warned
 
Quote:

Originally Posted by Cristy65 (Post 2849469)
mie nu mi-a placut, dupa cata publicitate i s-a facut, filmul e mult sub asteptarile mele.efectele merg, dar povestea ... de banii aia se puteau face 2 filme care rupeau.e atat de previzibil filmul, si sincer nu a fost nici o faza care sa ma tina in suspans.nu a meritat, parerea mea.

Cu chinezu cand a scapat intre rotitele alea ..
Si cu ala cand s-a bagat sub apa sa scoata acea carpa numai tin minte ce era cu 30 de secunde inainte sa vina acel val urias si sa se sufoce el cu familia sa.. si a reusit ... sau cu planul acela.. au fost mai multe:)

CatalinM6 16-12-09 22:04

Re: 2012 We were warned
 
Efectele speciale au fost f bune..In mare este un film Ok! Merita vazut..parerea mea
Woody Harrelson este genial

kenzor 16-12-09 23:12

Re: 2012 We were warned
 
super film,dar prea sf..

KTA87 04-01-10 19:45

Re: 2012 We were warned
 
Comedie de film. Nu are nici o treaba cu viitorul.

dolb 04-01-10 19:49

Re: 2012 We were warned
 
Nici Avatar nu e cine stie ce !

Darius DMS 09-01-10 20:30

Re: 2012 We were warned
 
mie personal mi-a placut filmul,dar partea cand acele super-car-uri au fost distruse chiar nu mea placut deloc:(:(,+ca era si un f430:cry::cry:.....dar cum zice si lumea,cam SF:lol:...
faza cu acele nave si cu apele mai mari decat Everest stiu bine ca au luat-o din Biblie numai ca au mai "modernizat-o" putin....

dolb 09-01-10 21:10

Re: 2012 We were warned
 
Quote:

Originally Posted by Darius DMS (Post 2961298)
mie personal mi-a placut filmul,dar partea cand acele super-car-uri au fost distruse chiar nu mea placut deloc:(:(,+ca era si un f430:cry::cry:.....dar cum zice si lumea,cam SF:lol:...
faza cu acele nave si cu apele mai mari decat Everest stiu bine ca au luat-o din Biblie numai ca au mai "modernizat-o" putin....

ai vazut AVATAR? cred ca e mai slab ca 2012 :) ( ca si story + actiune ) . Ca si efecte e destul de bun !

vn-08-nen 14-01-10 15:29

Re: 2012 We were warned
 
Am vazut si eu 2012 scos de pe file list , sper sa nu fac reclama , din cate stiu sunt 2 versiuni . eu am vazut-o pe cea in care se desprinde scoarta terestra de nucleul pamantului ... in fine ... nu stiu ce sa spun s-au facut multe filme si documentare pe baza 2012 ... om vedea si om trai ce se va intampla , sper sa fie bine ... din punctul meu de vedere e cam brusc asa de o data sa se inverseze polii sa crape pamantul ... adica un copac creste de la samanta in cateva sute de ani pana ajunge mare ... asa si aici , natura e lenta ... Nu se poate ca in filme ! In 2 zile crapa tot :) E SF filmul si restul de genul ... daca era sa fie ceva , suntem in 2010 , observam ceva modificari ale naturii , dar eu nu vad !

dolb 14-01-10 15:52

Re: 2012 We were warned
 
Tocmai a nins in Anglia iar autoritatile sunt ingrijorate! Asta e un semn, o modificare a naturii !
Ca sa nu mai zicem, ca la noi in RO, exista 2 anotimpuri, Vara si Iarna. Ba e frig de crapi, ba e cald de fierbi.


All times are GMT +2. The time now is 15:37.

- Copyright 2026 4Tuning