Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   AMERICANE (https://forum.4tuning.ro/399-americane.html)
-   -   Pontiac Firebird 1989 - Tuned (https://forum.4tuning.ro/399-americane/101856-pontiac-firebird-1989-tuned.html)

daman 24-04-11 10:51

Re: Pontiac Firebird 1989 - Tuned
 
dute frate tare cu povestile copiate de pe alte forumuri.tu in viata ta nu ai pus mana pe un volan. ai macar 14 ani? cum de ti-a dat mamica voie sa folosesti computerul...?

SandorN 25-04-11 20:20

Re: Pontiac Firebird 1989 - Tuned
 
Quote:

Originally Posted by daman (Post 4278718)
dute frate tare cu povestile copiate de pe alte forumuri.tu in viata ta nu ai pus mana pe un volan. ai macar 14 ani? cum de ti-a dat mamica voie sa folosesti computerul...?

Stiu sunt nou pe aici si totusi cred ca gresesti. Cred ca omul zice adevarul si nu e o simpla coincidenta ca aceleasi povesti le gasesti pe mai multe forumuri.

SAX1987 25-04-11 20:30

Re: Pontiac Firebird 1989 - Tuned
 
Quote:

Originally Posted by CyberCSX (Post 4271874)
PS:

Nu ca asi avea ceva cu forumul asta dar retragerea mea nu este numai de pe 4tuning.ro ci de pe toate forumurile romānesti unde am un acont.

Am ajuns la concluzia ca trebuie s-o īnchei cu trecutul definitiv. N-are rost sa continui sa dezgrop morti sufletesti prin diferite activitati pe pagini romānesti.

Foarte bine faci , iti tot urmaresc "filmele" de ceva vreme , numai vise si filme regizate in mintea ta .....

Mai bine scri o carte decat sa visezi pe forum :shock:

Laptiucu 25-04-11 21:11

Re: Pontiac Firebird 1989 - Tuned
 
Inca o data se dovedeste ca lumea-i invidioasa. Ati plans dupa poze; a pus omul poze ... dar tot nu e ok ... sunt scanate, sunt copiate ... va invata treburi gratis (evident ca nu va ajuta cu nimic ca nu se pot aplica la bmw-uri si dacii) care probabil omul le-a invatat in destui ani.

Va vad pe toti ca "pleaca", "du-te", "cea mai buna alegere" bla bla. De cand sunteti posesorii acestui forum de va permiteti aceste treburi? De cand voi sunteti gazde aici pe forum si daca voua nu va convine ceva va permiteti sa dati suturi in fund?

Daca stau sa ma gandesc bine cred ca totusi problema e la voi nu la el ... marii "boss-i" dar deh dati-mi un link cu topicurile voastre de la sectiunea tehnica sau ceva ... deh e usor sa dam cu pietre dar nu inteleg de ce-ar trebui omul sa se justifice in fata noastra cu poze, filme pe iutub, invitatii la el acasa doar sa ne convingem unii din noi ce masina are? ar trebui sa ne invite si in trecut cand si-a facut masina nu?

Deh, munca romanului: spartul semintelor si critica.

SandorN 25-04-11 21:19

Re: Pontiac Firebird 1989 - Tuned
 
Quote:

Originally Posted by cRbL (Post 4270054)
In orice caz, mai zi-ne detalii despre masian te rog, vreau sa stiu ce parametrii mai adaug cautarii pe google..

Chiar vrei sa stii parametrii?

Incepe cu http://forum2.magnetofon.de/showtopic.php?threadid=2730 Daca nu intelegi germana atunci pune adresa in google translate si dai de CyberCSX alias EinarN.

Acelasi lucru il gasesti la http://tramclub.org/viewtopic.php?t=191&start=157 dar de data asta sub EinarN.

Si din nou aici http://forum.americanmusclecars.ro/s...am-I-Cine-sunt

Si daca vrei si aici http://www.hi-fi.ro/fhifi/viewtopic....9091&start=231

.......

Daca mai esti interesat in parametrii spune-mi. Si inca ceva, vezi sa nu-i confunzi daca-i despre Pontiac e tatal daca-i despre Dacia atunci e fiul.


All times are GMT +2. The time now is 12:46.

- Copyright 2026 4Tuning