Re: espero pe matiz
Quote:
Originally Posted by Geo_ZGA
(Post 2022842)
Pe polei si gheata toate masinile se comporta prost... conteaza soferul si ABS-ul la franare.
|
ai dreptate..insa aici zicea cineva mai sus ...de curbe...nu prea am vazut eu maisni sa intri in curbe cu viteze mari pe polei si sa nu derapeze...intr`adevar sunt alea de mare tonaj,care au toate optiunile..si care sunt si joase si late...dar intre espero si matiz...e doar o mica diferenta...la 50 la ora,pe polei dimineata...unchimeo cu cielo a ajuns direct in sant dintr`o curba...si are experienta 37 de ani....el are un passat cc...si pe drum spre craiova,dupa ganeasa..prin curbele alea ,la 130 a inceput sa`i danseze masina...deci...scuze ca am deviat de la subiect...
|