Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Daewoo (https://forum.4tuning.ro/313-discutii-daewoo.html)
-   -   Espero pe Matiz (https://forum.4tuning.ro/313-discutii-daewoo/97841-espero-matiz.html)

D o n n 30-01-09 13:22

Re: espero pe matiz
 
Quote:

Originally Posted by Geo_ZGA (Post 2022842)
Pe polei si gheata toate masinile se comporta prost... conteaza soferul si ABS-ul la franare.

ai dreptate..insa aici zicea cineva mai sus ...de curbe...nu prea am vazut eu maisni sa intri in curbe cu viteze mari pe polei si sa nu derapeze...intr`adevar sunt alea de mare tonaj,care au toate optiunile..si care sunt si joase si late...dar intre espero si matiz...e doar o mica diferenta...la 50 la ora,pe polei dimineata...unchimeo cu cielo a ajuns direct in sant dintr`o curba...si are experienta 37 de ani....el are un passat cc...si pe drum spre craiova,dupa ganeasa..prin curbele alea ,la 130 a inceput sa`i danseze masina...deci...scuze ca am deviat de la subiect...


All times are GMT +2. The time now is 17:27.

- Copyright 2026 4Tuning