Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Simulator de drag online (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/9512-simulator-drag-online.html)

Alexutzzz 06-11-05 23:18

alexutzzz astept :twisted: :twisted:

EvLSant0S 06-11-05 23:56

imediat ... se rezolva :)


later edit : hai ba copile , pierd bani din cauza ta , ii tzin blocati !
da-te ... ca sa-mi iau banii sau refuza provocarea !

Alexutzzz 07-11-05 00:44

ma chinui de cand am postat sa ma conectez ,cica e serveru full

EvLSant0S 07-11-05 02:15

ok then ..

Adryx 07-11-05 02:23

User: UFF
265 HP...Turbo :)
Am pus BOV..si am boost controleru' pe max...suna marfa :)

EvLSant0S 07-11-05 02:26

400 hp here baby :D

Spot 07-11-05 08:09

o intrebare:....cum accelerez si eu? :lol: :lol: vb f serios nu pot decat sa schimb vitezele in sus si jos...dar sa accelerez..pauza :cry:
edit: am aflat....gata :lol:
alta nedumerire...cand tre sa plec? :lol: deci daca plec odata cu ala nu e bine....daca plec cand mi se face mie verde...si scot timp mai putin ca ala..tot lose imi zice

Skma 07-11-05 09:16

Santos Help me man !! pls daca reusesti sa prinzi serverul sa nu fie full fa-mi si mie un user : skmadtm mail : [email protected] pls si daca reusesti da si mie un pm :evil:

Evo007 07-11-05 11:02

yo tot nu mam prins cum sa schimb vitezele sau sa accelerez

EvLSant0S 07-11-05 11:20

=)) sunteti tari , imediat incerc sa va lamuresc
cu plecatu si schimbatu



btw !! serverul e prea liber ziua !! deci ... nu va faceti probleme , hai la joc

Gabi 07-11-05 11:22

Vitezele le schimbi de pe sageti (sus/jos), iar acceleratia e reprezentata de bulina verde, din dreapta vitezometrului (bulina rosie e frana). \"Tragi\" de bulina verde in sus cu mouseu'.

EvLSant0S 07-11-05 11:25

aveam de gand sa pun screenshot`s si etc, da .. sper ca atzi inteles de la gabi ..
daca nu .. o luam asa babeshte ..
va astept in MR ROMANIA :) :o

Zerofast 07-11-05 11:29

CUM CASTIG CA MA FACE

Skma 07-11-05 11:33

Mai oameni buni daca puteti sa faceti faceti-mi si mie un user plsssssssssssssssssssssssssss ca la mine zice mereu ca e full ! Fac apel la toti care au reusit sa-si facA !!! plSSSSSSSSSSSSSSSS

VReau USER: skmadtm si daca cere mailu la inregistrare [email protected] si parola 1234 ca sper ca o sa pot sa o schimb dupa !!
PLs cine reuseste sa-mi dea si mie un pm sau sa zica aici pe foum !
PLSSSSSSSSSSSSS :evil:

Xeno 07-11-05 11:35

mi-am luat si eu jocul... pot intra si eu in MR?

:dance:


All times are GMT +2. The time now is 13:52.

- Copyright 2026 4Tuning