Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arad (https://forum.4tuning.ro/85-arad.html)
-   -   Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie (https://forum.4tuning.ro/85-arad/79049-aradenii-oradea-wste-3-reprogramat-20-21-septembrie.html)

NEo007 28-05-08 15:09

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - 15 iunie 2008 - aeroport
 
Quote:

Originally Posted by NEo007 (Post 1558282)
si eu vin..

sa ma uit vroiam sa zic :lol:

ar 79 dix 29-05-08 23:13

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - 15 iunie 2008 - aeroport
 
eu 100% ma duc, ca spectator anu asta!
pt lipit afis pe masina, se poate!
sa postatzi aici ora plecarii, chiar miar placea sa plecam in coloana!

Norby89 30-05-08 01:02

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - 15 iunie 2008 - aeroport
 
alo.Domnu Criss ? ai afise? lumea se ofera sa lipeasca pe masina afise.....:D
ar79dix ...ca idee...un 06:30 ar fi ok...sa avem si timp sa spalam masinile in Oradea..si sa ajungem cam pe 9, 9:30 la eveniment.

criss 30-05-08 07:25

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - 15 iunie 2008 - aeroport
 
Inca nu am primit

Norby89 30-05-08 13:39

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - 15 iunie 2008 - aeroport
 
eu sunt de acord;) deci ne vedem la 7:30 acolo. unde incepe 4 benzi , Mol sau Omv nush ce-i acolo...

Daci 30-05-08 15:44

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - 15 iunie 2008 - aeroport
 
Si eu vin la Oradea ca spectator. Duminica dimineata voi pleca impreuna cu cei din ClubOpel Arad si ClubOpel Timisoara in coloana. Ora inca nu e stabilita si locatia intalnirii, dar cred totusi ca ora va fi 9:00 sau 10:00 dimineata. Ne putem alatura toti pentru mers in coloana.

brummy 30-05-08 15:59

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - 15 iunie 2008 - aeroport
 
Daca pot sa imi rezolv treburile atunci plec sambata la felix, dorm acolo si dimineatza ma prezint la aeroport

TEKIN 31-05-08 16:04

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - 15 iunie 2008 - aeroport
 
unde se bage el linute sau boxe ??

criss 31-05-08 17:05

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - 15 iunie 2008 - aeroport
 
Quote:

Originally Posted by brummy (Post 1562222)
Daca pot sa imi rezolv treburile atunci plec sambata la felix, dorm acolo si dimineatza ma prezint la aeroport

Ma gasesti ori in bazin ori cu talpa la soare :-)

tristan 01-06-08 10:09

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - 15 iunie 2008 - aeroport
 
io merg sa stau la prietenamea... deci am putea merge sambata prin felix la strand

brummy 01-06-08 12:07

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - 15 iunie 2008 - aeroport
 
Quote:

Originally Posted by tristan (Post 1564534)
io merg sa stau la prietenamea... deci am putea merge sambata prin felix la strand

:drunk: si bem si bere?? si circulam pe jos? :) :peace:

Norby89 01-06-08 13:20

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - 15 iunie 2008 - aeroport
 
deci si in 15 si in 21-22 o fi ?

BULLETTT 01-06-08 14:09

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - 15 iunie 2008 - aeroport
 
Andrei poti sa faci rost de bilete pe gratis?:lol::lol:

criss 02-06-08 23:51

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - 15 iunie 2008 - aeroport
 
Vesti proaste :cry: , il citez pe GAJU de pe alt forum :arrow:

Quote:

Originally Posted by GAJ'u
din pacate cursele se amina pina la o data inca necunoscuta
ne pare rau,dar au fost factori ce nu au tinut de noi
aeroportul a intrat intr-un program de curse charter si nici macar noaptea nu il mai primi
ciudat.....................
iniatial cand s-a dorit organizarea de curse noaptea,era oki cu conditia sa asiguram parcare daca doream cu spectatori si fara spectatori nu era nici o problema,doar sa aducem surse de iluminat.
ACUM NICI UNA NU MAI ESTE BUNA,NU STIU CE SA MAI ZIC

IMI PARE FOARTE RAU,DAR O SA GASIM O SOLUTIE.
AM SA REVIN CU DETALII


brummy 03-06-08 00:03

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - 15 iunie 2008 - aeroport
 
N U P O T S A C R E D :omfg: :confused: :bat: :zombie: :cry2:


All times are GMT +2. The time now is 21:05.

- Copyright 2026 4Tuning