![]() |
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - 15 iunie 2008 - aeroport
Quote:
|
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - 15 iunie 2008 - aeroport
eu 100% ma duc, ca spectator anu asta!
pt lipit afis pe masina, se poate! sa postatzi aici ora plecarii, chiar miar placea sa plecam in coloana! |
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - 15 iunie 2008 - aeroport
alo.Domnu Criss ? ai afise? lumea se ofera sa lipeasca pe masina afise.....:D
ar79dix ...ca idee...un 06:30 ar fi ok...sa avem si timp sa spalam masinile in Oradea..si sa ajungem cam pe 9, 9:30 la eveniment. |
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - 15 iunie 2008 - aeroport
Inca nu am primit
|
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - 15 iunie 2008 - aeroport
eu sunt de acord;) deci ne vedem la 7:30 acolo. unde incepe 4 benzi , Mol sau Omv nush ce-i acolo...
|
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - 15 iunie 2008 - aeroport
Si eu vin la Oradea ca spectator. Duminica dimineata voi pleca impreuna cu cei din ClubOpel Arad si ClubOpel Timisoara in coloana. Ora inca nu e stabilita si locatia intalnirii, dar cred totusi ca ora va fi 9:00 sau 10:00 dimineata. Ne putem alatura toti pentru mers in coloana.
|
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - 15 iunie 2008 - aeroport
Daca pot sa imi rezolv treburile atunci plec sambata la felix, dorm acolo si dimineatza ma prezint la aeroport
|
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - 15 iunie 2008 - aeroport
unde se bage el linute sau boxe ??
|
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - 15 iunie 2008 - aeroport
Quote:
|
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - 15 iunie 2008 - aeroport
io merg sa stau la prietenamea... deci am putea merge sambata prin felix la strand
|
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - 15 iunie 2008 - aeroport
Quote:
|
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - 15 iunie 2008 - aeroport
deci si in 15 si in 21-22 o fi ?
|
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - 15 iunie 2008 - aeroport
Andrei poti sa faci rost de bilete pe gratis?:lol::lol:
|
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - 15 iunie 2008 - aeroport
Vesti proaste :cry: , il citez pe GAJU de pe alt forum :arrow:
Quote:
|
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - 15 iunie 2008 - aeroport
N U P O T S A C R E D :omfg: :confused: :bat: :zombie: :cry2:
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:05. |
- Copyright 2026 4Tuning