Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Logan 1.4 110CP Vs. orice pana in 130CP (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/75602-logan-1-4-110cp-vs-pana-130cp.html)

Logan_drifter 11-05-08 19:31

Re: Logan 1.4 110CP Vs. orice pana in 130CP
 
Bai baiatule, pute pamantul sub tine!
Pai hai ca-ti zic eu acum - hai sa ne intalnim pe Magheru, cum vii ... in parcarea de pe dreapta. Tu ce intelegi ? Te-am intrebat daca in parcarea de la intrarea in Herastrau, de ce n-ai mai raspuns? Imi spui sa vin pe ditamai bulevardul de 5km ... "in parcare pe stanga" ... un raspuns mai retard de atat nici ca puteai sa dai!

Si ca sa-ti dovedesc exact cat de prost esti, du-te si mai da o tura intre Piata Presei Libere si Arcul de Triumf. E KISELEFF acolo. O sa fii surprins de faptul ca se poate circula in AMBELE sensuri.
Oricum, asta e un motiv de toata jena pe care il invoci tu acum, ... ca cica e sens unic. haha, oricum eu am trecut si prin parcarea aia de langa patinuar (daca la aia te referi) si nu era nicio celica acolo, asa ca gura mica!

aaa ... si bai putzoiule, pai daca tu credeai ca eu fac "curse" din astea de-ale tale prin oras, apoi gandeste-te bine bai inconstientule! Curse sa faci tu in gradina lui tac`tu, nu prin oras unde poate sa-ti sara un copil in fata masinii si sa-l faci praf.
Auzi tu la el ... vreau pe autostrada ca sa scap usor. Vai de capul tau bah! Pai daca tot eram politist de cine trebuia ma sa scap!? Tu nu vezi ca n-ai gram de logica in cutia aia pe care o numesti cap?
N-ai decat sa te duci sa-i dai foc la celica aia a ta! Ai facut tu logan de 1.6 16v... BRAVO!!! Ce nu stii este ca este diferenta mare intre a mea si logan 1.6 (nu conteaza numai caii putere, "reisare", dar na .... tu si cursele, baba si mitraliera)

Eddie C. 11-05-08 20:55

Re: Logan 1.4 110CP Vs. orice pana in 130CP
 
Penibil!:blahblah:

Hame 11-05-08 21:26

Re: Logan 1.4 110CP Vs. orice pana in 130CP
 
Hai ca deja o dati in jigniri si asta nu e bine. De ce nu rezolvati discutia asta pe messanger, si dupa aia eventual va intalniti, va dati si cu asta basta. Daca se intampla treaba asta, ne spuneti si noua rezultatul. Eventual luati martori ca dupa aia iar va certati :)

maniacu_mnc 11-05-08 22:05

Re: Logan 1.4 110CP Vs. orice pana in 130CP
 
Bai prietene lasa-ne cu jignirile si mai treci la fapte!!!!. ORICINE CARE ARE HABAR DESPRE CURSE STIE LA CE PARCARE DE PE KISELEFF SE REFERA. PANA SI EU CARE NU SUNT DIN BUCURESTI CAND AM INTRAT PRIMA OARA PE KISELEFF STIAM UNDE SE TRANG OAMENII!!!!!!!!! Mai lasa-ne cu aberatiile tale si raspunde reaqu la provocari ca esti penibil rau!!!!!

Logan_drifter 11-05-08 23:36

Re: Logan 1.4 110CP Vs. orice pana in 130CP
 
Nu m-au interesat niciodata micile voastre intalniri de cocalari .... n-aveam de unde sa stiu unde e locul ....

Rog un admin sa INCHIDA/stearga acest topic fiindca este o pierdere de vreme
N-aveti decat sa va dati voi cu oltciturile voastre cu cauciucuri TOYO :D


All times are GMT +2. The time now is 17:32.

- Copyright 2026 4Tuning