![]() |
daca iti zice la stat sa alegi unul din SUA, nu iti trimit in romania... or fi de incredere, nu zic, dar preturile nu ma uimesc. Am luat anul trecut de pe alte site-uri mult mai ieftine. Cat despre vama, sa fim seriosi... dai un 500.000 si scapi de orice control.
|
Raspuns pt Wise Guy : Da am ascultat JL pe masina lui Saxo si suna demential DAR: eu vreau PATRATE :lol: Pur si simplu vreau altceva ,am avut unul mare si rotund inaite pe calibra ,am prieteni care au la fel unul mai mare sau mai mic dar tot rotund,am vazut multi care au doua mari dar...tot rotunde :D Ei eu vreau sa fiu mai cu mot! :D Iar acum caut ceva patrat dar si de calitate ca sa nu i mi zica lumea apoi ca nu m a interesat decat design ul!
Cu vama si cu cargoul o sa ma lamuresc spre sf saptamanii asteia cand o sa se intoarca din vacanta \"mama soacra\" :P si ea trebuie sa stie bine cum sta treaba pt ca este ceva mare prin Air France Romania. Iar cu drumul in germania...sincer e o idee dar din pacate nu prea practica in cazul meu pt ca acum nu mai am de bagat asa de multi bani in audio pt ca deja jumate am pus asa ca...plus ca ce vreu chiar daca iau din germania nu stiu ce combinatie as face avand in vedere ca este firma americana si cum zicea si wise guy parca in europa cam sunt acelesi preturi sau diferenta nu justifica efortul. |
SUCCES! SPER SA-TI IASA BETON MASINA SI AS VREA SA O AUD SI SA COMPARAM PATRAT vs. FOARTE BUN! 8) :lol:
|
1) Merci !
2) OK ,merge comparatia, dar eu sa fiu punctat si pt design :P |
Grasesti! Oricum va fi un sistem JL Audio! 8) :shock:
|
Aaa si o intrebare:... impotriva a ce sistem o sa lupt 8)
|
Ooo MARFA ! Abia astept sa mai aud un JL ! Astia fac scule nu gluma!
|
NILS_BUCURESTI: sunt tare curios ce ai bagat tu pana acum 1700euro ???
|
HU - Pioneer P80MP
Boxe fata - JBL C608 GTI Boxe spate - JBL GTO936 Amplificator boxe fata - JBL PX 600.2 Condensator - 1f Rockford Fosgate Power Digital Antifonare - Dynamat Extreme Door Kit ( 4 seturi ) Cablaje - Conection (by Audison) Montaj - TOTTAL Moto Si daca ma gandesc mai bine e vb cam de 1800 nu 1700 |
Caut si niste poze.....
|
6 Attachment(s)
...........................
|
sa citez site-ul
\"We now ship to Romania!\" vreau sa cumpar MA Audio MA180XE 18\" Competition Subwoofer la ei cica ti-l trimtie gratis \"FREE ground shipping within the 48 states\" Sale Price: $199.99 doar 200$ ? dif de 18? hmm uite si linkul http://www.sonicelectronix.com/item_3756.html daca ar fi sa il iau ar ajunge aici pana pe la 500$? |
cate kile are ? :D
|
e ceva ciudat cu situ asta ... ei trimit doar prin UPS ( altii nu ) ... eu m-am inregistrat la ei si cu toate ca am selectat romania imi cerea si la stat ceva si am completat ... nu a fost nici o problema ... am pus in cos ce m-a interesat ... s-au strans ceva bani ... si le-am dat mail sa ai intreb cum vor banii ... wire sau western sau alt ceva si am primit msg de la un robot ca in maxim 24 de ore primesc raspuns .... asta era acum 4 zile si nici pana acum nu au dat mail ... a mai aflat cineva ceva de la ei?
|
Re:
[quote=\"NILS_BUCURESTI\"]
Antifonare - Dynamat Extreme Door Kit ( 4 seturi ) zi si mie de unde sa iau nishte pasta !!! |
| All times are GMT +2. The time now is 23:21. |
- Copyright 2026 4Tuning