Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini de serie (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie.html)
-   -   Se intoarce Trabant? (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie/64768-intoarce-trabant.html)

Vely 28-01-08 22:57

Re: Se intoarce Trabant?
 
La fel cum s-a intamplat cu reteta de revigorare aplicat lui Beetle, Mini si 500, masinile actuale sunt foarte scumpe decat pretul echivalent al modelelor vechi! Nu mai sunt masini pt tot poporul, mai ales "volkswagen" care si-a tras numele din acest substantiv!

Pun pariu ca Trabi nu v-a mai fi "masina de carton" cu motor in doi timpi, fiindca prin asta se evidentia!

no limits design 28-01-08 23:06

Re: Se intoarce Trabant?
 
asta probabil fiindca e mai avansat nu va fi facut din carton presat ci din carton asfaltat ........bad ideea

NoNo 29-01-08 08:13

Re: Se intoarce Trabant?
 
dapz e f tare k readuc la viatza TRABANTU ;)....

babau88 29-01-08 15:49

Re: Se intoarce Trabant?
 
Decat Logan..mai bn un Trabant ca asta ;))

Spark 29-01-08 17:21

Re: Se intoarce Trabant?
 
e interesant.
dar depinde si de pret. cat de accesibil o sa fie.
totusi e de aprecia intentia de a revigora o masina clasica :)

Sp1ky 29-01-08 20:16

Re: Se intoarce Trabant?
 
super tare trabantu:o:lol:

22VIN 29-01-08 20:55

Re: Se intoarce Trabant?
 
deci ar fi o chestie super tare si n-ar fi exclus pt ca e la moda reinvierea unor legende mai mici sau mai mari. ex: fiat 500, mini cooper, dodge challenger, charger etc

Fi@tz3l 30-01-08 14:06

Re: Se intoarce Trabant?
 
Super tare masina! Arata bine si culoare este fenomenala! daca si pretul va fi accesibil..

mad_aurel 02-02-08 10:16

Re: Se intoarce Trabant?
 
foarte, foarte tare, ar fi chiar tare sa iasa pe piata

L4uR 02-02-08 10:33

Re: Se intoarce Trabant?
 
foarte frumos;)......probabil ar fi din carton si foarte ieftin:D

mitza mtb 02-02-08 12:44

Re: Se intoarce Trabant?
 
arata frumos...pt o revenire "spectaculoasa" dar sunt abea la inceput si daca vor avea succes cu acest model vor mai urma altele care vor bate usor mini,fiat 500 si alte masini din aceasta clasa!!!

mitza mtb 02-02-08 12:46

Re: Se intoarce Trabant?
 
dar nu e de jucarie????

DeuS 04-02-08 15:52

hmmmm
 
vreau shy eu unu dasta mic :((... :)

ArCaDa 05-02-08 10:27

Re: Se intoarce Trabant?
 
frumos rau.....cand te intreaba cineva ce masina conduci..tu raspunzi mandru "Un trabant" prea tare...mai mult as vrea asa ceva decat un logan....:lol:

artur47 05-02-08 16:06

Re: Se intoarce Trabant?
 
e draguta masinuta


All times are GMT +2. The time now is 12:17.

- Copyright 2026 4Tuning