Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul incepatorului (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului.html)
-   -   ce tip de subwoofer e asta? (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului/64415-tip-subwoofer.html)

eMH 02-02-08 08:09

Re: ce tip de subwoofer e asta?
 
eu cred ca e destul de bun,mai ales daca tu zici ca nu vrei prea multa duduiala,da' curiozitatea mea e cum alimentezi ala,care normal se alimenteaza la 220 V (priza),cu 12 V (bateria masinii)...

Loop 02-02-08 12:38

Re: ce tip de subwoofer e asta?
 
e pasiv subwooferu' ala.

aleyx_oltcit 02-02-08 13:05

Re: ce tip de subwoofer e asta?
 
cum adik..cum il alimentez....e numa cutia si difuzoru...ii trebe amplificator auto..subwooferu mia ramas de la sistemu ala de la care am dat link...


All times are GMT +2. The time now is 09:37.

- Copyright 2026 4Tuning