Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Urari de Sarbatori (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/59119-urari-sarbatori.html)

Lauryn 16-12-07 17:51

Re: Urari de Sarbatori
 
Quote:

Originally Posted by !Sasha (Post 1248741)
mda....ceva in genu' ar fi bun nu???

pai bineinteles,partyyyyyyyyyyyyy :lol:

Kedy 16-12-07 22:50

Re: Urari de Sarbatori
 
Quote:

Originally Posted by ~Ada~ (Post 1248688)
Poate gasim si noi un mos sau macar un spiridus care sa ne ureze ceva frumos,nu Sasha:?: :twisted: :lol: :lol:

Va rezolva baiatu' maine cand ajung la lucru ca sa am material de unde alege :lol:

Sasha 17-12-07 11:53

Re: Urari de Sarbatori
 
Quote:

Originally Posted by Kedy (Post 1249608)
Va rezolva baiatu' maine cand ajung la lucru ca sa am material de unde alege :lol:

nu mai e nevoie....ms :D :-P

Xel'Naga 21-12-07 19:58

Re: Urari de Sarbatori
 
Pentru ca timpul zboara si cu totii suntem prinsi in febra pregatirilor pentru intampinarea Nasterii Domnului Isus,
In dulcele vers al colindelor de Craciun si-n clinchetul cristalin de zurgalai al Anului Nou 2008, va transmit cele mai alese urari de sanatate, fericire si bogate impliniri alaturi de cei dragi.
:lol: ;) :idea: :arrow:

MKE 21-12-07 23:36

Re: Urari de Sarbatori
 
Quote:

Originally Posted by Xel'Naga (Post 1257108)
Pentru ca timpul zboara si cu totii suntem prinsi in febra pregatirilor pentru intampinarea Nasterii Domnului Isus,
In dulcele vers al colindelor de Craciun si-n clinchetul cristalin de zurgalai al Anului Nou 2008, va transmit cele mai alese urari de sanatate, fericire si bogate impliniri alaturi de cei dragi.
:lol: ;) :idea: :arrow:

...o urare specifica directorilor .. :))

Sasha 23-12-07 19:31

Re: Urari de Sarbatori
 
Deschideti usa si lasati spiritul Craciunului sa va intre in casa! Deschideti inimile si lasati Bucuria si Implinirea sa va intre in suflet! Deschideti larg bratele si imbratisarea voastra calda, vorba buna si gandul curat sa fie cel mai de pret cadou pentru cei dragi! Fie ca Iubirea, Intelepciunea, Increderea si Generozitatea sa va calauzeasca pasii in noul an!

Xel'Naga 31-12-07 14:40

Re: Urari de Sarbatori
 
Va doresc multa fericire, sanatate, bucurii si implinirea tuturor dorintelor atat in plan personal cat si in plan profesional !

Noul an 2008 sa fie un an al implinirilor si satisfactiilor pe care sa le impartiti cu cei dragi, presarat numai cu momente fericite, noroc si voie buna !

LA MULTI ANI !

Xel'Naga ;) :idea: :arrow:

Kedy 02-01-08 22:29

Re: Urari de Sarbatori
 
Aho Aho de anu nou, 'money stacks' in torpedou, dirty south in difuzoare, intrunirea din parcare, fara Garcea la filaj, cu caruta in rulaj...La Multi Ani!!!:lol:

cmdbass 03-01-08 15:37

Re: Urari de Sarbatori
 
<object width="425" height="355"><param name="movie" value="https://www.youtube-nocookie.com/v/EOxZ1-Tu4uw&rel=1"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="https://www.youtube-nocookie.com/v/EOxZ1-Tu4uw&rel=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>

mirciu 03-01-08 21:43

Re: Urari de Sarbatori
 
La anul care vine iti urez sa fu** virgine,femei bune si frumoase,bulanoase si tzatz****.daca ti se pare greu iti urez sa le F** eu . un an nou fericit!!!


p.s. va rog fara ban pt indecenta :P asa e mesaju


All times are GMT +2. The time now is 20:36.

- Copyright 2026 4Tuning