Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand Audi A4 S-line (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/57720-audi-a4-line.html)

11tun 12-04-08 17:14

Re: DE VANZARE : Audi A4, S-line , tuning Rieger
 
22 000 e NEGOCIABIL

piesele de care ziceam au fost schimbate

din pacate masina are de cateva zile parbrizul croit in partea dreapta, din cauza unui bolovan sarit din rotile unui tir pe autostrada .. dar se poate schimba.

EaGle 23-04-08 19:49

Re: DE VANZARE : Audi A4, S-line , tuning Rieger
 
Scuze daca sunt off-topic dar se pare ca masina ta a fost vanduta unui copil de 16 ani :lol: >

http://www.hi5.com/friend/photos/dis...erId=164079756

11tun 26-04-08 14:36

Re: DE VANZARE : Audi A4, S-line , tuning Rieger
 
Quote:

Originally Posted by EaGle (Post 1499296)
Scuze daca sunt off-topic dar se pare ca masina ta a fost vanduta unui copil de 16 ani :lol: >

http://www.hi5.com/friend/photos/dis...erId=164079756

da e tare faza :D:D:D
se lauda si el cu masina mea... nu l cunosc
poate agata si el ceva, am vazut ca are comenturi de la o gramada de fete :D

Gabi 26-04-08 14:45

Re: DE VANZARE : Audi A4, S-line , tuning Rieger
 
Quote:

Originally Posted by 11tun (Post 1503961)
da e tare faza :D:D:D
se lauda si el cu masina mea... nu l cunosc
poate agata si el ceva, am vazut ca are comenturi de la o gramada de fete :D

Nenea, de mers cu ea, am mers, da' sa-mi pun si eu poze pe hi5, se poate ? :lol:

11tun 26-04-08 15:02

Re: DE VANZARE : Audi A4, S-line , tuning Rieger
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 1503975)
Nenea, de mers cu ea, am mers, da' sa-mi pun si eu poze pe hi5, se poate ? :lol:

da, da se poate :-)

si sa anunt si o mica reducere de Paste 21 900 e + NEGOCIABIL + luneta fata noua :-)

Laptiucu 28-04-08 22:38

Re: DE VANZARE : Audi A4, S-line , tuning Rieger
 
luneta fata? cum vine aia?
P.S. frumos a4-le ... pustiul ala-ti face reclama la masina ;))

11tun 28-04-08 23:01

Re: DE VANZARE : Audi A4, S-line , tuning Rieger
 
Quote:

Originally Posted by Laptiucu (Post 1505085)
luneta fata? cum vine aia?
P.S. frumos a4-le ... pustiul ala-ti face reclama la masina ;))

din cate stiu e luneta fata si luneta spate! sau cum, n am zis eu bine?:-)

EaGle 28-04-08 23:02

Re: DE VANZARE : Audi A4, S-line , tuning Rieger
 
Parbriz fata - Luneta spate :D

11tun 28-04-08 23:11

Re: DE VANZARE : Audi A4, S-line , tuning Rieger
 
Quote:

Originally Posted by EaGle (Post 1505135)
Parbriz fata - Luneta spate :D

ok... pai atunci de ce se mai zice si fata la parbriz? mai e si parbriz spate sau luneta fata? :-)
in fine nu conteaza, nu prea le am eu cu parbrizele... nu prea mi sa intamplat pana acuma sa sparg.. ghinion :sad: oricum din cate m am interesat e vreo 200e.

EaGle 28-04-08 23:17

Re: DE VANZARE : Audi A4, S-line , tuning Rieger
 
Quote:

Originally Posted by 11tun (Post 1505147)
ok... pai atunci de ce se mai zice si fata la parbriz? mai e si parbriz spate sau luneta fata? :-)
in fine nu conteaza, nu prea le am eu cu parbrizele... nu prea mi sa intamplat pana acuma sa sparg.. ghinion :sad: oricum din cate m am interesat e vreo 200e.

Ma refeream la Parbriz ca e in fata si Luneta e pe spate :-)
Rog pe lascarica sau hondaru sa stearga off-topicul care l-am inceput:oops::lol:

11tun 03-05-08 04:15

Re: DE VANZARE : Audi A4, S-line , tuning Rieger
 
21 700 e - NEGOCIABIL

11tun 07-05-08 11:43

Re: DE VANZARE : Audi A4, S-line , tuning Rieger
 
21 200 e - negociabil.

11tun 08-05-08 05:05

Re: DE VANZARE : Audi A4, S-line , tuning Rieger
 
20 900 e -negociabil

cauciuguri fata aproape noi + jante ( 8000 KM ) , placute fata + spate noi , amortizoare schimbate in septembrie 2007, distributie , ulei + filtre schimbate ... etc ... se mai merge cu masina cel putin 50 000 KM fara a se investi in piese!
pachet S-line interior alb + exterior ( praguri, scaune, volan, aluminiu bord ) - plafon interior negru
tuning compus din elemente din plastic nu fibra de sticla .

11tun 27-05-08 05:34

Re: DE VANZARE : Audi A4, S-line , tuning Rieger
 
pret nou 20 500 e - negociabil :-)

11tun 01-06-08 08:00

Re: DE VANZARE : Audi A4, S-line , tuning Rieger
 
20 450 e -negociabil :-)


All times are GMT +2. The time now is 09:11.

- Copyright 2026 4Tuning