Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul incepatorului (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului.html)
-   -   acordarea unei cutii la un subwoofer (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului/49557-acordarea-cutii-subwoofer.html)

theabsolutesound 30-08-07 00:28

Re: acordarea unei cutii la un subwoofer
 
Quote:

Originally Posted by pytyk' (Post 1071910)
sal , pentru o cutie e bun mdf de 16 mm ,sau care ar fi grosimea ideala?

cu cat e mai gros cu atat e mai bine ;) dar eu zic ca 16 e putzin cam subtzirel


All times are GMT +2. The time now is 11:44.

- Copyright 2026 4Tuning