![]() |
Re: My E30.
Sunt originale, dar sunt pentru E21, si sunt numai de 15''.
|
Re: My E30.
frumos urs.parerea mea e ca daca ii faci ceva...pune-i mtech 1 ..si atat...eventual niste bbsuri pe 15 in caz ca nu te lipesti de ceva de 16 cu 9j spate :P
|
Re: My E30.
8 Attachment(s)
Ma uitam prin calculator si am dat peste cateva poze facute dupa ce a iesit de la vopsit.... si inca cateva...
Multumesc. |
Re: My E30.
poza aia cu a mea e facuta cand licitam pentru jante?
|
Re: My E30.
Yap :). Multumesc de vizita.
|
Re: My E30.
1 Attachment(s)
Salut.frumoasa masinuta.am si eu un e30 la care inca nu am inceput munca din motive financiare.are probleme cu rugina si suspensiile.cel mai important e motorul:2400d pe care vreau sa-l schimb tot cu un is si as vrea niste informatii, sa ma ajuti si pe mine cu niste sfaturi daca se poate.sunt din mures.id-ul meu de mess:mowgli_lp.sau mail [email protected].
|
Re: My E30.
Masina a intrat intr-un proces de inlaturare a oricarei pete de rugina, avand si a mea ca probabil marea majoritate a E30-urilor carora nu li s-a dat decat benzina si ulei multi ani la rand puncte de rugina in locurile specifice. As spune ca are rugina exact acolo unde trebuie sa aiba... Cand voi avea poze voi posta ,pentru moment am dezechipat interiorul.
Multumesc. |
Re: My E30.
frumoasa masina...............sa o stapanesti sanatos ......... mai vrem foto :P
|
Re: My E30.
Quote:
|
Re: My E30.
fain e30-ul... sa-l stapanesti sanatos!
|
Re: My E30.
Astazi au fost comandate pragurile noi (cele de metal). Din cauza varstei, poate a nepriceperii sau a relei vointe a celor ce au pastorit-o inaintea mea cele de pe masina arata rau (in sensul ca sunt indoite), motiv pentru care am luat decizia schimbarii lor. Am mai comandat si urmeaza sa vina si cateva alte maruntisuri, gen suporti de motor, termostat si alte nimicuri,
Ma bucur ca in sfarsit proiectul a prins ceva viteza si o ia din loc. Ma gandesc sa inlocuiesc fata, cu una "dupa 89" ca proiectoare mici si conducte pentru aer la farane.... este decat o idee momentan, ramane de vazut ce si cum. Multumesc. |
Re: My E30.
Urs frumusel ..... l-am vazut la WSTE2 :D
|
Re: My E30.
Quote:
|
Re: My E30.
Sa ai grija de el k e frumos:PAr sta bine niste lampi cum le avea xxs:>:>:>:P;)Bafta in continuare;)
|
Re: My E30.
Masina va fi OEM, deci nik aftermarket, sau cel putin nu in ceea ce priveste aspetul, deci nu lampi de stop clare, nu angel eyes, nu praguri sau bari (in afara de OEM bagand aici si M-Tech I si II). Ce va avea sigur aftermarket va fi evacuarea, jantele si suspensia.... cam atat.
Multumesc. |
| All times are GMT +2. The time now is 22:36. |
- Copyright 2026 4Tuning