Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Dacia Logan (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/44929-dacia-logan.html)

J.T.D 30-06-07 14:30

Re: Dacia Logan
 
deci serios masina e la motor neumblata decat filtru sport evacuare sport si atat nu are 225 de cai ma intrebau pustii astia care au postat masina si ..am zis`o la gluma era evident sa nu fie asa si sa fie o gluma ptr ca totusi e un logan si sa ai 140 de cai pe el e vis ,,,daremita 225 ...oricum o vand ....interesatzii..???....

Hellman 30-06-07 14:47

Re: Dacia Logan
 
cat de prost sa fii sa crezi k un logan poate sa aibe 225cp :))))))))))))))))
jtd eu te'am laut am 275 cp :P ne facem ?

J.T.D 30-06-07 14:49

Re: Dacia Logan
 
mai sti ca nu ai avt sanse ,poate akm ti`ai mai revenit :)) cand vrei numai sa itzi dea papi masina pe mana :))=))

19tdi 30-06-07 17:09

Re: Dacia Logan
 
pai daca tot vinzi masina...vinde-le-o pustilor alora...ca na ei inca mai traiesc cu impresia ca are 225 de cai ;)

-=X-Team=-82-MDN 30-06-07 18:59

Re: Dacia Logan
 
:)) mda .. :))

CT-07-APV 30-06-07 21:20

Re: Dacia Logan
 
Bai JTD-ule nu mai minti pe toti prostii (fara suparare pt cei care se simt) ba ca ai motor de 1,6 ba ca ai chip ba ca ai 225. Mai zic si la altii si uite cum se rade de ei.

GRIGO 02-07-07 11:08

Re: Dacia Logan
 
foarte tare faza ..... auzi 225 de cai cu siguranta pustii nu aveau nici o treaba cu masinile ....

boy_wonder 02-07-07 13:21

Re: Dacia Logan
 
Accesorii de tuning pentru logan de la dacia:
http://www.dacia.ro/piese-si-accesor...orii-de-tuning

needBrain 18-07-07 03:42

Re: Dacia Logan
 
Quote:

Originally Posted by PH-04-WPD (Post 974465)
:)) tare asta.... 1.4mpi si are 225cai. deabia scot japonezii din masinilele lor dar si asa cred ca scot cu greu din 1.4 200cai. oricum ... v-a luat la misto... are 225 de cai si are pe spate frane cu tambur? :)) asta e ce-a mai tare....

vezi ca japonezii au un motor de 1.6 ce-l ridica pe la 300-400 de caluti,atat zic

Mustang 18-07-07 11:50

Re: Dacia Logan
 
Quote:

Originally Posted by needBrain (Post 1003268)
vezi ca japonezii au un motor de 1.6 ce-l ridica pe la 300-400 de caluti,atat zic

da ... dar loganul nu e masina japoneza :))

Dripci 19-07-07 10:53

Re: Dacia Logan
 
Si nu are turbo :))

Rasputin 28-07-07 21:09

Re: Dacia Logan
 
Sa fim seriosi 225 de cai,ati si voi botu si-a batut misto ala joc de voi.:-)

DoDo NSL 09-08-07 15:38

Re: Dacia Logan
 
Proprietarul A Recunoscut Ca Si-a Batut Joc De Copii :)) Oricum Nu-mi Vine Nici Acum Sa Cred Ca Au Crezut Asta :)) 225 CP :X:X:X:X =)) Vreau Si Eu :)) Am Tot Un 1.4 MPI :)) Da Al Meu Cred Ca Nu A Fost La "Sala" .. Are Tot 75 CP :)

AlliedComposites 10-08-07 01:12

Re: Dacia Logan
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One (Post 1003488)
da ... dar loganul nu e masina japoneza :))

cum adica 2 valve pe cilindru nu e eficient?? :lol:

AlliedComposites 10-08-07 01:25

Re: Dacia Logan
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One (Post 1003488)
da ... dar loganul nu e masina japoneza :))

cum adica 2 valve pe cilindru nu e eficient?? :lol:


All times are GMT +2. The time now is 07:34.

- Copyright 2026 4Tuning