Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Trs (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/41879-trs.html)

Magos 23-06-07 02:38

Re: Trs
 
iiii.... la culoare e ca al meu :D hi hi hi

bodyspeed 23-06-07 16:41

Re: Trs
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 962465)
iiii.... la culoare e ca al meu :D hi hi hi

pai..ai marfa culoare...da bice si hai cu oltcitul...sa fie gata :D

e_Max 24-06-07 12:40

Re: Trs
 
frumoasa masinutza sa o stapanesti sanatos ai degand sa ii faci ceva?

Cristian_TRS 26-06-07 10:51

Re: Trs
 
3 Attachment(s)
am mai adaugat cateva poze... cat despre ce am de gand sa fac am mai spus
sa fie mai rigida, injectie monopunct, axe cu came ascutite, supape de admisie de 1100 si ori o turbina ori o comprimare ... in functie de sponsor:D

Ja_Rule 27-06-07 00:44

Re: Trs
 
combinatia asta cu sudura nu mi se pare chiar in regula ... masina arata foarte bine, ingrijita ... bravo

Cristian_TRS 27-06-07 07:30

Re: Trs
 
in poza aia am vrut sa arat unde am montat un gresor si acolo nu e sudura ... am pus multa vasilina la suruburi

Ja_Rule 27-06-07 12:50

Re: Trs
 
sorry asa se intelegea din poza :D

**COSMIN** 27-06-07 23:16

Re: Trs
 
toate ca toate vad ca ai nr de Giurgiu....esti de aici...sau -ai cumparat de aici si nu i-ai schimbat numarul. aaaaaaaa...si stiu si masina....cam am prostul obicei sa ma holbez dupa oltcituri si sa le memorez numerele :D

Cristian_TRS 28-06-07 08:13

Re: Trs
 
stau in bucuresti dar buletinu' e de GR si a trebuit sa o inscriu asa
ori cum sunt mai multe avantaje ... cu omologarile RAR ...:lol:

Spark 01-07-07 11:31

Re: Trs
 
e o masina ingrijita ....
bafta in continuare cu ea :)


All times are GMT +2. The time now is 04:56.

- Copyright 2026 4Tuning