![]() |
Re: pareri pls
ok, ms frumos, am prins esentialul si cred k saptamana viitoare o sa ma pun pe treaba.... sa vedem cu ce mai raman dupa plimbarea de 1 mai :D
|
Re: pareri pls
vopsestele frate ca nu patesti nimic!!!!!!!!!!!!!!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:21. |
- Copyright 2026 4Tuning