![]() |
Re: Aproape de sfarsit
Eu am fost incatat , multumit , uimit , amuzat , obosit ... Cat despre reprosurile care i se aduc lui Gratian .... sa arunce piatra cel care se considera perfect. Felicitari !
|
Re: Aproape de sfarsit
Quote:
|
Re: Aproape de sfarsit
Felicitari Gratzian si tuturor ce ati organizat acest show!!!FELICITARI!Se vede cat de mult a evoluat tuning`ul pe piata romaneasca!!!AghenN FELICITARI!!!
|
Re: Aproape de sfarsit
multumiri pt intelegere si pentru iertarea greselilor noastre, care nu au fost nici ele putine...
va recompensez curand cu niste surprize tare frumoase, promit... pregatim chiar niste.... aaaa ... adica.... cum sa zic.... speciale.... si asta, acum, repede, zilele astea, sa nu va las sa respirati ar fi pacat sa nu profitam de succesul acesta, nu? |
Re: Aproape de sfarsit
un plus de calitate fata de anul trecut.
unele minusuri din trecut acum au fost plusuri , dar inca mai sunt probleme de rezolvat. toate vor veni cu experianta organizarii si se vor pune la punct. Bravo echipei 4 TUNING si acolitilor , bravo firmelor care au venit,bravo tuturor. |
Re: Aproape de sfarsit
GRATIAN hai ia-ne respiratia si anunta cistigatorii la categorii ca altfel trece vremea si nu mai stim care a fost cea mai tare masina , si ar fi pacat !!!!
|
Re: Aproape de sfarsit
la cea mai tare masina, juriul a hotarat sa impartim "best 4 modified cars" in doua categorii, una cu tuning de fabrica, si una cu tuning custom.... sfatul a venit dupa ce am facut cupele, asa ca ne-am inteles sa dam 2 si 2 ...
cele 2 la categ de tuning facut de firme sunt porchele si s2000 la custom, una era aleasa deja audiu-ul si a doua tocmai trebuia decisa cand a fost provocat scandalul de catre baietii veseli... asa ca a ramas in aer... cupele sunt la noi... |
Re: Aproape de sfarsit
2 Attachment(s)
audiul asta ?
eu zic ca si focusul merita atentie FOARTE FOARTE mare deoarece e facut cu mult bun gust, calitativ, iar vopseaua nu are pic de urma de impuritati. |
Re: Aproape de sfarsit
pe ce motiv a pornit scandalul?
cred ca lumea vrea sa stie...si are dreptul de a sti... Later edit: cum adica....acordati cupele, dar nu stiati cui le acordati?:shock: ca eu asa am dedus... (nu trebuia sa se stie totul clar inainte de acordarea premiilor?!) |
Re: Aproape de sfarsit
Quote:
|
Re: Aproape de sfarsit
Felicitari Gratzian tzie shi celor care au contribuit la organizarea acestui show....shi la anu cand ne intalnim sa fie shi mai tareeeeeeeeee
|
Re: Aproape de sfarsit
TuningDAYS - 29 martie - 1 aprilie 2007 (111 Viewing)
cam asta spune tot... |
Re: Aproape de sfarsit
felicitari!!!!
dar...unde se gasesc nominalizarile?...sau de fapt,,premiile acordate/..sa vad si eu... m-ar interesa best paintjob. |
Re: Aproape de sfarsit
Quote:
|
Re: Aproape de sfarsit
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:22. |
- Copyright 2026 4Tuning