![]() |
Re: 320d 150cp 2003- Mai multi cai
Quote:
La Clio/Logan dci Euro3 de 65CP nu exista intercooler. In momentul cand au trecut la Euro 4 au pus intercooler, rezultatul a fost 70CP (68reali), deci 3CP. Din cate stiu injectoarele si turbina sunt aceleasi. |
Re: 320d 150cp 2003- Mai multi cai
cand va aud cu BMW si logan :))) mor de ras ce copii de romania sunteti pe bune acuma stati jos 2 la toti...
|
Re: 320d 150cp 2003- Mai multi cai
Colegul toyota_gt4 ne-a parasit din fericire :twisted:
|
Re: 320d 150cp 2003- Mai multi cai
Quote:
ala a castigat 3 cp, dar pana la 60 castig este diferenta crasa. |
Re: 320d 150cp 2003- Mai multi cai
Quote:
fa un dyno si pune-i sa pape hartia cu graficul dyno si sa iti returneze o parte din suma. |
Re: 320d 150cp 2003- Mai multi cai
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:41. |
- Copyright 2026 4Tuning