Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Ce sporturi practicam/am practicat ? (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/30377-sporturi-practicam-practicat.html)

platon911 05-01-07 22:35

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Quote:

Originally Posted by doar_eu (Post 686721)
Multumesc tng pentru sprijin!
Biliardul se considera sport?Cand strangem "gasca" trecem pe la Prahova sau pe la Sindicate !
Sala , asta-vara , am facut si io cat sa pun putin pe mine ... da tot mic am ramas :D !

m-as apuk io de sala....da mie k ma fac de nu mai incap pe usa...........siasa io sunt micut:lol:

_Calibra_ 06-01-07 01:25

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
TNG daca am scris si eu acolo ca practic : ski, ma dau cu rolele, sk8 si ca am facut 2 ani juma de kung-fu trebuia sa stergi? si da practic sticlismu, halbere ( deci lasa asa, ca ne suparam)

DONU' 06-01-07 02:11

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Eu practic doar sporturi cu motor, baieti.
Ies la antrenament cu Vectra in fiecare zi si noapte pe strazile orasului!!!
Atat!

Skma 06-01-07 11:49

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
De ceva vreme si eu fac acelasi lucru !Pacat ptr fizicul meu :sad: ! Insa vectra powa isi spune cuvantul:lol:

leonard 06-01-07 13:13

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Quote:

Originally Posted by doar_eu (Post 686791)
Ooooo ! ce varsta ai ?
26.70 la 50 m liber ? :O cat de tare ! Tamara Costache a scos 25.28 la Madrid...eu nu stiu cat fac...dar...in orice caz...nu atat de mult...nu am mai fost de vara trecuta :( imi pare foarte rau...eram prea batran sa fac performanta si am cam renuntat la idee...dar,la vara, daca am cum, o sa trag tare, poate reusesc 30s pe 50m liber !

am 16 ani...ca tine......apropo de sporturile cu motor.....daca aveam shi in cta asha ecva ...nici nu mai stateam pe ganduri....dar din pacate avem o amarata de pista de carting ....plina de gropitze...shi foarte scurta....nu apuci sa prinzi 35 40 la ora pe portziunea dreapta..:(.....

Vibe 06-01-07 16:56

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
pai si ce noi aveam asa ceva in Ploiesti ?!?

leonard 06-01-07 17:58

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
in general in romania sporturile cu motor nu sunt prea dezvoltate

alex2see 06-01-07 22:24

Re: Ce sporturi practicam?
 
Quote:

Originally Posted by doar_eu (Post 686352)
alex2see...era sticlism...daca la aia te refereai...
Vad ca se practica foarte mult "datu' cu parerea", "mistocarism"...:evil::suspiciou

nu prietene eu am vb serios cu ciclismu am facut in jur de 6 anii {dupa care treaba cu berea si cu privirea}

MeHiGH 06-01-07 23:00

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Atunci imi cer scuze!
6 ani de ciclism ? Pacat ca te-ai lasat ...

smedy 06-01-07 23:14

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Am facut nitzel fotbal pe la Uztel si acum imi probez viteza pe radare

alex2see 06-01-07 23:15

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
bani bani bani ..........daca erau faceam in continuare era prea mare investitia mai bine investesc in scule pe masina :D

platon911 07-01-07 00:19

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 687022)
Eu practic doar sporturi cu motor, baieti.
Ies la antrenament cu Vectra in fiecare zi si noapte pe strazile orasului!!!
Atat!

donu a facut muski la picioare mai ales la dreptu.....si la maini...tot la dreapta(sa nu se inteleaga altceva)...:lol: :lol: :lol:

smedy 07-01-07 00:25

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Eu promit sa le spun la baietzi care practica sporturi cu motor si isi masoara viteza pe radar cum e la reexaminare pe 31 o sa deschid topic cum sta treaba cu chestionarul ala de 31 de intrebari

smedy 07-01-07 00:26

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
erau de fapt 15 intrebari

DJ e-Jay 16-01-07 12:28

Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
 
Am facut si eu biciclism, si eram chiar tare la downhill, fac si in prezent ski la care ma pricep super bine, (daca vrea cineva competitie este bine venit) si in prezent ma mai ocup cu APASATU PE PEDALELE ALEA, SI DATU DIN BATU ALA DE LA MANA DRAPA, SI MAI DAU SI DE ROATA AIA DIN FATA.... cum se numeste... ?


All times are GMT +2. The time now is 15:03.

- Copyright 2026 4Tuning